Profil hráče

Radek Ďurán

Ročník: 2006
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6964

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 20. (04/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 10. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 18. (12/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2536
Matěj Kolpak  0 : 3 0 13. - 14.
Ondřej Hazucha  3 : 1 64 13. - 16.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2536
Patrik Závacký  1 : 3 16 13. - 14.
Matěj Kročil  3 : 0 80 13. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2937
Radim Jurášek  0 : 3 0 11. - 12.
Michal Jurášek  0 : 3 0 9. - 12.
Alfréd Nezveda  3 : 2 54 9. - 16.
Adam Horák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1946
Radim Jurášek  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3631
Mikuláš Dufek  1 : 3 19.2 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 96 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Igor Hroza  3 : 0 80 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3613
Jan Bravenec  1 : 3 20 finále
Dominik Forgač  3 : 1 64 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Mojmír Zálešák  0 : 3 0
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  3 : 1 40
Patrik Závacký  1 : 3 10
 Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Antonín Procházka  1 : 3 12 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 60
Igor Hroza  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2282
Jan Bravenec  3 : 2 36 7. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 5. - 8.
Radim Jurášek  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Jan Bravenec  1 : 3 20 finále
Daniel Stypa  3 : 0 80 semifinále
Václav Holuša  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Daniel Stypa  0 : 3 0 11. - 12.
Jan Bravenec  1 : 3 26 9. - 12.
Antonín Beneš  3 : 0 130 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2632
Radim Jurášek  2 : 3 32 19. - 20.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 17. - 20.
Ondřej Hazucha  3 : 2 48 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
205
Body celkem:
3250
Adam Burget  1 : 3 18 9. - 10.
Dominik Hrušecký  3 : 1 72 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 1 72 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Víšek  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1948
Petr Špalek  3 : 1 40 11. - 12.
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Zelenka  3 : 0 50 9. - 16.
Alexej Izotov  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2833
Bedřich Beneš  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Bravenec  0 : 3 0 semifinále
Daniel Stypa  3 : 1 48 čtvrtfinále
Jakub Diringer  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2592
Jan Bravenec  0 : 3 0 19. - 20.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Alexej Izotov  0 : 3 0 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2634
Antonín Beneš  3 : 0 80 13. - 14.
Václav Holuša  3 : 0 80 13. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 Junior D B13 26.11., (B13), 26.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2862
Jiří Hartmann  2 : 3 36 13. - 14.
Patrik Závacký  3 : 0 90 13. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1845
Mikuláš Janda  0 : 3 0 11. - 12.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 1 40 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Škrobánek  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2456
Adam Burget  1 : 3 12 5. - 6.
Ondřej Hazucha  3 : 0 60 5. - 8.
Mikuláš Janda  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Miloslav Vaněrka  1 : 3 12 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 1 48
Bedřich Beneš  0 : 3 0
 BÁSTR Cup junioři B, (B13), 27.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2589
Lukáš Maráz  3 : 0 49.2
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
Adam Burget  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2677
Adam Burget  0 : 3 0
Daniel Šrámek  0 : 3 0
Daniel Stypa  0 : 3 0
Jan Bravenec  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
David Kniezek  3 : 0 60 7. - 8.
Patrik Závacký  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Hloch  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2790
Jan Bravenec  0 : 3 0 13. - 14.
Ondřej Hazucha  3 : 2 54 13. - 16.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 9. - 16.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B13, (B13), 09.12.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 Ostravský Permoník turnaj D junior B13, (B13), 24.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2162
Václav Holuša  1 : 3 12 7. - 8.
Václav Holuša  1 : 3 12 7. - 8.
Jan Bravenec  1 : 3 12 5. - 8.
Adam Horák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Ďurán  3 : 0 50 1. - 16.
 Ostravský Permoník turnaj D junior B13, (G13), 20.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B11), 25.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Václav Holuša  0 : 3 0 3. - 4.
Šimon Rynt  0 : 3 0 semifinále
Samuel Skyba  3 : 1 48 čtvrtfinále

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot