Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 7159
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 132 | (-26) | 4903 | (-1437) | ||
01.02.2024 | 106 | (10) | 6340 | (798) | ||
01.01.2024 | 116 | (-19) | 5542 | (-1230) | ||
01.12.2023 | 97 | (-2) | 6772 | (-271) | ||
01.11.2023 | 95 | (3) | 7043 | (-200) | ||
01.10.2023 | 98 | (6) | 7243 | (461) | ||
01.09.2023 | 104 | (0) | 6782 | (0) | ||
01.08.2023 | 104 | (1) | 6782 | (0) | ||
01.07.2023 | 105 | (4) | 6782 | (537) | ||
01.06.2023 | 109 | (1) | 6245 | (0) | ||
01.05.2023 | 110 | (5) | 6245 | (400) | ||
01.04.2023 | 115 | (0) | 5845 | (0) | ||
01.03.2023 | 115 | (10) | 5845 | (637) | ||
01.02.2023 | 125 | (28) | 5208 | (894) | ||
01.01.2023 | 153 | (38) | 4314 | (1230) | ||
01.12.2022 | 191 | (13) | 3084 | (203) | ||
01.11.2022 | 204 | (10) | 2881 | (200) | ||
01.10.2022 | 214 | (-7) | 2681 | (0) | ||
01.09.2022 | 207 | (-62) | 2681 | (-1492) | ||
01.08.2022 | 145 | (-7) | 4173 | (-343) | ||
01.07.2022 | 138 | (-4) | 4516 | (-726) | ||
01.06.2022 | 134 | (2) | 5242 | (0) | ||
01.05.2022 | 136 | (-3) | 5242 | (282) | ||
01.04.2022 | 133 | (-1) | 4960 | (0) | ||
01.03.2022 | 132 | (25) | 4960 | (697) | ||
01.02.2022 | 157 | (1) | 4263 | (0) | ||
01.01.2022 | 158 | (15) | 4263 | (0) | ||
01.12.2021 | 173 | (19) | 4263 | (663) | ||
01.11.2021 | 192 | (4) | 3600 | (0) | ||
01.10.2021 | 196 | (3) | 3600 | (0) | ||
01.09.2021 | 199 | (33) | 3600 | (867) | ||
01.08.2021 | 232 | (5) | 2733 | (74) | ||
01.07.2021 | 237 | (74) | 2659 | (901) | ||
01.06.2021 | 311 | (0) | 1758 | (0) | ||
01.03.2021 | 311 | (0) | 1758 | (0) | ||
01.11.2020 | 311 | (-2) | 1758 | (0) | ||
01.10.2020 | 309 | (129) | 1758 | (939) | ||
01.04.2020 | 438 | (28) | 819 | (0) | ||
01.03.2020 | 466 | (3) | 819 | (0) | ||
01.02.2020 | 469 | (58) | 819 | (226) | ||
01.01.2020 | 527 | (7) | 593 | (0) | ||
01.12.2019 | 534 | (47) | 593 | (183) | ||
01.11.2019 | 581 | (-13) | 410 | (0) | ||
01.10.2019 | 568 | (77) | 410 | (178) | ||
01.09.2019 | 645 | (0) | 232 | (0) | ||
01.08.2019 | 645 | (0) | 232 | (0) | ||
01.07.2019 | 645 | (-645) | 232 | (232) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 116 | 106 | 132 | 2024 | |||||||||
2023 | 153 | 125 | 115 | 115 | 110 | 109 | 105 | 104 | 104 | 98 | 95 | 97 | 2023 |
2022 | 158 | 157 | 132 | 133 | 136 | 134 | 138 | 145 | 207 | 214 | 204 | 191 | 2022 |
2021 | 311 | 311 | 237 | 232 | 199 | 196 | 192 | 173 | 2021 | ||||
2020 | 527 | 469 | 466 | 438 | 309 | 311 | 2020 | ||||||
2019 | 645 | 645 | 645 | 568 | 581 | 534 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 0 | |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 0 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 0 | |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4772 |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 104 | 9. - 10. |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2887 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 70 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 56 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 3962 |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 3962 |
Michal Jurášek | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Matěj Bomba | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4521 |
Lukáš Kučiak | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3612 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Planka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 4325 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 3785 |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 80 | 9. - 10. |
Adam Horák | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 5193 |
Karím Farrag | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gacek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4474 |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3523 |
Jan Holuša | 3 : 0 | 96 | 3. - 4. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 19.2 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3128 |
Matěj Bomba | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 3509 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 72 | |
František Procházka | 1 : 3 | 14.4 | |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 14.4 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2392 |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 60 | |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 48 | |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3551 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Matyáš Hrubý | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 4744 |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 3941 |
Svatopluk Kreidl | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Mojmír Zálešák | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 54 | 9. - 10. |
Svatopluk Kreidl | 3 : 1 | 72 | 9. - 12. |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 302 | Body celkem: 4499 |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2842 |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 5339 |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 66 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 88 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3160 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Adam Horák | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2884 |
Filip Walter | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Lukáš Krišica | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 2858 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2667 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3223 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2064 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 56 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Martin Mach | 1 : 3 | 11.2 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 2231 |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 28.8 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 8. |
Matyáš Hrubý | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1872 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1992 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 60 | 11. - 12. |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 60 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2203 |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Davies | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 2036 |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 11.2 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2584 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2752 |
Radek Ďurán | 3 : 2 | 48 | 19. - 20. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Adam Hazucha | 3 : 0 | 80 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 2117 |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 15. - 16. |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 28 | 13. - 16. |
Leoš Gjumija ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2585 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2691 |
Adam Škrobánek | 2 : 3 | 38.4 | 23. - 24. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 19.2 | 21. - 24. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2723 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 2811 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2450 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
Alexej Izotov | 3 : 0 wo. | 36 | |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2099 |
Adam Hazucha | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Šimon Škurek | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.