Profil hráče

Marko Ekber Sanioglu

Ročník: 2008
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7101

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 11. (09/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 35.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 35. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
10
Body celkem:
1746
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Karol Cziba  0 : 3 0
Matyáš Zlý  0 : 3 0
Jakub Novák  0 : 3 wo. 0
Lukáš Hogen  1 : 3 10
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3106
Šimon Borovička  3 : 0 90 11. - 12.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2790
Kristián Bořil  0 : 3 0 13. - 14.
Lukáš Hogen  3 : 0 90 13. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D B11 9.11., (G11), 09.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2138
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 7. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 12 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sebastian Blažek  3 : 0 50 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2696
Kristián Bořil  0 : 3 0 7. - 8.
Dominik Forgač  2 : 3 33.6 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marek David  3 : 0 70 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1856
Sebastian Pisček  3 : 0 50 13. - 14.
Martin Porzer  3 : 0 50 13. - 16.
Samuel Skyba  0 : 3 0 9. - 16.
Václav Holuša  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3013
Matěj Kročil  2 : 3 36 11. - 12.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 9. - 12.
David Kniezek  3 : 1 72 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Borovička  3 : 1 57.6 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 09.12.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 24.11.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2182
Matěj Kročil  2 : 3 24 7. - 8.
Šimon Prokeš  0 : 3 0 5. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 12 čtvrtfinále
David Kniezek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 28.10.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2446
Antonín Beneš  2 : 3 28 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B11), 25.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2395
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Škurek  3 : 1 48
Samuel Skyba  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot