Profil hráče

Filip Walter

Ročník: 2006
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 4791

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 651.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 651. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 2. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 3. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 90.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 90. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 20. (01/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 651 (30) 240 (0)
01.03.2020 681 (4) 240 (0)
01.02.2020 685 (69) 240 (202.5)
01.01.2019 754 (14) 37.5 (0)
01.12.2018 768 (-12) 37.5 (0)
01.11.2018 756 (-17) 37.5 (0)
01.10.2018 739 (-18) 37.5 (0)
01.09.2018 721 (-3) 37.5 (0)
01.08.2018 718 (-5) 37.5 (0)
01.07.2018 713 (4) 37.5 (0)
01.06.2018 717 (-2) 37.5 (0)
01.05.2018 715 (57) 37.5 (0)
01.04.2018 772 (-2) 37.5 (0)
01.03.2018 770 (7) 37.5 (0)
01.02.2018 777 (-777) 37.5 (37.5)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20206856816512020
20197542019
20187777707727157177137187217397567682018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Max Gál  3 : 0 160 finále
Andrej Hausknotz  3 : 0 128 semifinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
276
Body celkem:
4310
Martin Hloch  3 : 0 112 3. - 4.
Max Gál  2 : 3 44.8 semifinále
Patrik Antony  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
255
Body celkem:
6711
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Mikuláš Janda  3 : 0 144 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Sklenář  3 : 0 108 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4810
Daniel Šrámek  3 : 1 64
Patrik Závacký  3 : 0 80
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
David Linhart  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Max Gál  3 : 0 96
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4702
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Mikuláš Janda  3 : 2 64.8
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
65
Body celkem:
3917
Sean Vittek  0 : 3 0 5. - 6.
Maxmilián Pišček  3 : 2 64.8 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3840
Alfréd Nezveda  1 : 3 19.2
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 1 76.8
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
299
Body celkem:
4733
Mikuláš Janda  3 : 2 78 9. - 10.
Libor Vosmík  3 : 0 130 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Adam Horák  1 : 3 26 1. - 16.
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3371
Mikuláš Janda  3 : 2 50.4 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 0 84 5. - 8.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
147
Body celkem:
2603
Tomáš Holinka  3 : 2 42 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 70 9. - 16.
Sean Vittek  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
124
Body celkem:
4803
Matěj Sedláček  3 : 1 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3355
 bye  3 : 0
David Linhart  0 : 3 0
Daniel Svoboda  2 : 3 0
Matěj Sedláček  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
163
Body celkem:
4197
Alfréd Nezveda  3 : 1 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Martin Mach  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4495
Body za soupeře:
118
Body celkem:
4613
Matěj Sedláček  3 : 1 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
František Procházka  1 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
86
Body celkem:
3522
Alex Kelar  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3456
 bye  3 : 0 0
František Procházka  0 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 09.11.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
139
Body celkem:
3333
Faríd Farrag  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
Jan Holzbauer  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot