Profil hráče

Zuzana Outratová

Ročník: 2005
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6177

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 9. (03/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 9. (02/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 7. (11/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
74
Body celkem:
4210
Aneta Sezemská  1 : 3 25.6 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
239
Body celkem:
5224
Klára Hamáčková  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Klára Nováková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
351
Body celkem:
4785
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 9. - 10.
Tereza Jurigová  3 : 0 130 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Ella Pelikánová  1 : 3 26 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3985
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Marie Kubíková  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Klára Nováková  2 : 3 43.2
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Klára Nováková  1 : 3 21.6 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anežka Větrovská  3 : 0 90 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3975
Marie Kubíková  3 : 0 96
Klára Nováková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4170
Lucie Kolářová  3 : 0 wo. 35
Klára Nováková  3 : 1 56
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  2 : 3 44.8
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4396
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 10.
Valerie Hradilová  3 : 2 78 9. - 12.
Anna Pavelková  3 : 2 78 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5245
Aneta Sezemská  3 : 0 156 7. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Valerie Hradilová  0 : 3 wo. 0
Kateřina Lindovská  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3725
Nikol Štěpánová  2 : 3 40 1. - 16.
Kateřina Lindovská  3 : 0 100
Klára Nováková  3 : 1 80
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3747
 bye  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Jagoda Góra  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 90 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3330
 bye  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 12.
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Ella Gálová  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3544
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Jasmína Absolonová  3 : 0 90
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Marie Kubíková  3 : 0 90
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2676
Klara Herzog  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  1 : 3 14
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Marie Kubíková  3 : 0 70
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Julie Trollerová  3 : 0 100 9. - 10.
Valerie Hradilová  3 : 0 100 9. - 12.
Klára Nováková  3 : 0 100 9. - 16.
Eva Klimešová  1 : 3 20 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
262
Body celkem:
5366
Karolína Šrámková  1 : 3 20
Klára Nováková  3 : 0 wo. 50
Veronika Pavlatová  3 : 1 96
Nikol Štěpánová  3 : 1 96
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
129
Body celkem:
3705
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  2 : 3 44.8 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 2 42 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5333
Aneta Sezemská  3 : 0 156 7. - 8.
Nikol Štěpánová  2 : 3 62.4 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4860
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 3. - 4.
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3551
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96
Aneta Sezemská  1 : 3 19.2
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4083
Ella Pelikánová  3 : 1 104 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Nikol Štěpánová  2 : 3 52 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3451
Nikol Štěpánová  3 : 2 72 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 9. - 16.
Aneta Sezemská  2 : 3 48 1. - 16.
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3515
Veronika Vejrostová  2 : 3 43.2 7. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6997
Body za soupeře:
375
Body celkem:
7372
Aneta Sezemská  3 : 1 160 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 2 90 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
 bye  3 : 0 80 9. - 16.
Anna Pavelková  1 : 3 16 1. - 16.
Viktorie Benešová  3 : 0 80
Valerie Vohánková  3 : 1 64

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot