Profil hráče

Zuzana Outratová

Ročník: 2005
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6177

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 9. (03/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 9. (02/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 7. (11/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
351
Body celkem:
4785
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 9. - 10.
Tereza Jurigová  3 : 0 130 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Ella Pelikánová  1 : 3 26 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Klára Nováková  1 : 3 21.6 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anežka Větrovská  3 : 0 90 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3975
Marie Kubíková  3 : 0 96
Klára Nováková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4170
Lucie Kolářová  3 : 0 wo. 35
Klára Nováková  3 : 1 56
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  2 : 3 44.8
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5245
Aneta Sezemská  3 : 0 156 7. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3725
Nikol Štěpánová  2 : 3 40 1. - 16.
Kateřina Lindovská  3 : 0 100
Klára Nováková  3 : 1 80
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3747
 bye  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Jagoda Góra  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 90 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3544
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Marie Kubíková  3 : 0 90
Jasmína Absolonová  3 : 0 90
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Julie Trollerová  3 : 0 100 9. - 10.
Valerie Hradilová  3 : 0 100 9. - 12.
Klára Nováková  3 : 0 100 9. - 16.
Eva Klimešová  1 : 3 20 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
129
Body celkem:
3705
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  2 : 3 44.8 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 2 42 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot