Ročník: 2010
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7377
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 04.05.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | |
Kamila Poláková | 3 : 0 | 0 | |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Bendová | 1 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 0 | finále |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | |
Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Eliška Hamříková | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Arina Borisová | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (G17), 23.03.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Hana Klimšová | 3 : 0 wo. | 0 | |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | |
Junioři A, (G15), 23.03.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3759 |
Monika Moltašová | 2 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Hana Klimšová | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4985 |
Hana Klimšová | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Tereza Zápecová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Barbora Vavříková | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adéla Bendová | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Barbora Vavříková | 3 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Vavříková | 3 : 1 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Barbora Vavříková | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Marlen Paroulková | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 3847 |
Sára Vaněrková | 1 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michaela Líkařová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4224 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Romana Diwocková | 1 : 3 | 26 | |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 130 | |
Marlen Paroulková | 1 : 3 | 26 | |
Barbora Vavříková | 3 : 2 | 78 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Carine Maria Fabiánová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3400 |
Romana Diwocková | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Barbora Vavříková | 3 : 1 | 72 | |
Nela Drncová | 3 : 1 | 72 | |
Marlen Paroulková | 3 : 2 | 54 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 3898 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 110 | |
Sára Vaněrková | 1 : 3 | 22 | |
Marlen Paroulková | 3 : 2 | 66 | |
Barbora Vavříková | 3 : 2 | 66 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Sára Vaněrková | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 4081 |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Romana Diwocková | 2 : 3 | 52 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3194 |
Arina Borisová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.