Profil hráče

Max Pelikán

hrac

Ročník: 2011
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6967

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 143.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 142. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 20. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 36.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 30. (03/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (05/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (10/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 19. (06/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 143 (-1) 4604 (0)
01.05.2024 142 (6) 4604 (240)
01.04.2024 148 (3) 4364 (0)
01.03.2024 151 (-4) 4364 (0)
01.02.2024 147 (-5) 4364 (0)
01.01.2024 142 (31) 4364 (731)
01.12.2023 173 (18) 3633 (356)
01.11.2023 191 (58) 3277 (1162)
01.10.2023 249 (147) 2115 (1249)
01.09.2023 396 (125) 866 (494)
01.08.2023 521 (-521) 372 (372)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241421471511481421432024
20235213962491911732023

Seznam zápasů

Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 01.01.1970

Body za pořadí v ESF žebříčku: 6000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
10216
Tadeáš Kvěch  3 : 0 0 finále
Jan Šimek  3 : 0 0 semifinále
Ondřej Němec  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tobiáš Tománek  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
368
Body celkem:
5793
Matyáš Závacký  1 : 3 32 finále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 128 semifinále
Štěpán Holman  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Kryštof Drapák  3 : 0 208 3. - 4.
Matyáš Závacký  1 : 3 41.6 semifinále
Benedikt Bořil  3 : 0 156 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Oskar Humlíček   0 : 3 wo. 0 9. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Kryštof Drapák  3 : 0 160 finále
Antonín  Urban  3 : 0 128 semifinále
Petr Líkař  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Martin Jašek  3 : 0 200 finále
Kryštof Drapák  3 : 0 160 semifinále
Přemysl Prokop  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
Matyáš Závacký  3 : 1 112 finále
Thomas Koukola  3 : 0 112 semifinále
Přemysl Prokop  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3717
Jakub Novák  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Novák  1 : 3 22.4 semifinále
Jan Jašek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4849
Adam Burget  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3631
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 6.
Matyáš Závacký  3 : 0 96 5. - 8.
Dominik Novák  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 80 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5240
Andrej Hausknotz  3 : 1 124.8 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
Antonín Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Dominik Forgač  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 28.8 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Raška  3 : 0 90 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Antonín Kachlíř  1 : 3 24 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 0 120 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3325
 bye  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 19.2 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 64 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3774
Andrej Hausknotz  3 : 0 wo. 65 15. - 16.
Antonín Procházka  2 : 3 52 13. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
199
Body celkem:
2960
Jan Víšek ml.  3 : 1 67.2 7. - 8.
Ondřej Hazucha  2 : 3 33.6 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Bořil  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2683
Ondřej Hazucha  1 : 3 16 11. - 12.
Daniel Stypa  1 : 3 16 9. - 12.
Matyáš Zlý  3 : 0 80 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3132
Andrej Butsa  0 : 3 0 13. - 14.
Antonín Beneš  3 : 1 80 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 80 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3367
Lukáš Hogen  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Kristián Bořil  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 96 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1811
Body za soupeře:
146
Body celkem:
1957
Lukáš Hogen  3 : 0 56 19. - 20.
Kristián Bořil  1 : 3 11.2 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Josef Fanc  2 : 3 22.4 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Lukáš Hogen  3 : 0 80 11. - 12.
Dominik Hrušecký  2 : 3 32 9. - 12.
Igor Hroza  3 : 0 80 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2807
Antonín Kachlíř  3 : 1 57.6 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 0 72 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot