Profil hráče

Šimon Rynt

Ročník: 2006
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6854

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 511.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 509. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 4. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 71.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 71. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 6. (04/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 511 (-2) 686 (0)
01.10.2020 509 (-509) 686 (686)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20205095112020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4160
Antonín Beneš  3 : 0 50
Jan Gerstdorf  3 : 0 50
Mikuláš Janda  3 : 2 48
Bedřich Beneš  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2714
Adam Burget  3 : 0 60 5. - 6.
Martin Kovář  3 : 0 60 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4201
Mikuláš Dufek  3 : 0 100 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Bedřich Beneš  3 : 1 64 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Alexej Izotov  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (B13), 27.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Alexej Izotov  3 : 0 80 3. - 4.
Dan Malec  0 : 3 0 semifinále
Dan Malec  0 : 3 0 semifinále
Dan Malec  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3156
Denis  Procházka  3 : 0 50
Maxmilián Pišček  3 : 0 50
Matěj Bomba  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Martin Hloch  3 : 1 40 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Daniel Šrámek  1 : 3 10 1. - 16.
 Strahov Junioři B, (B13), 18.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2377
Matěj Kolpak  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dan Malec  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  3 : 0 wo. 30

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot