Profil hráče

Šimon Rynt

Ročník: 2006
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6854

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 511.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 509. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 6. (04/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 4. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 71.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 71. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 511 (-2) 686 (0)
01.10.2020 509 (-509) 686 (686)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20205095112020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3228
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 3. - 4.
Radim Jurášek  2 : 3 32 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2489
Radim Jurášek  1 : 3 12 5. - 6.
Patrik Závacký  3 : 0 60 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Matěj Kolpak  3 : 1 64 3. - 4.
Matěj Bomba  0 : 3 0 semifinále
Filip Fajstavr  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3244
Mojmír Zálešák  3 : 0 80 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 48 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Filip Walter  0 : 3 0 finále
Daniel Šrámek  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Krišica  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 50 1. - 16.
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B15), 08.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3406
Alexej Izotov  3 : 1 39.36
Marian Papula  3 : 0 49.2
Radim Jurášek  3 : 0 49.2
Michal Jurášek  3 : 0 49.2
 Turnaj JB, (B15), 07.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
66
Body celkem:
2557
Matěj Kolpak  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
Alexej Izotov  3 : 0 65.6
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1785
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Alexej Izotov  0 : 3 0
David Priesel  0 : 3 wo. 0
Dan Malec  0 : 3 0
Alexej Izotov  0 : 3 0
Alexej Izotov  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot