Profil hráče

Ondřej Hazucha

hrac

Ročník: 2007
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:Squash Dragons
Registrační číslo: 6888

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 262.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 253. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 16. (05/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 13. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 10. (07/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 4. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 6. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 40.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 37. (03/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 262 (-6) 1987 (0)
01.03.2024 256 (-3) 1987 (-240)
01.02.2024 253 (60) 2227 (872)
01.01.2024 313 (-1) 1355 (0)
01.12.2023 312 (26) 1355 (200)
01.11.2023 338 (218) 1155 (855)
01.10.2023 556 (-1) 300 (0)
01.09.2023 555 (0) 300 (0)
01.08.2023 555 (-6) 300 (0)
01.07.2023 549 (-2) 300 (0)
01.06.2023 547 (-1) 300 (0)
01.05.2023 546 (26) 300 (60)
01.04.2023 572 (1) 240 (0)
01.03.2023 573 (-573) 240 (240)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20243132532562622024
20235735725465475495555555563383122023

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4985
Jan Gerstdorf  3 : 2 0 7. - 8.
Patrik Závacký  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Edelmann  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 1 0 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Patrik Závacký  2 : 3 0
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0
Patrik Edelmann  1 : 3 0
Václav Holuša  3 : 2 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Mikuláš Dufek  3 : 1 0 finále
Max Pelikán  3 : 0 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 0 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 0 1. - 16.
 Krnov Vánoční D 14.12.2023 B19, (B19), 14.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B19), 09.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Adam Gerstdorf  1 : 3 0
Dominik Forgač  0 : 3 0
Tomáš Holinka  1 : 3 0
Václav Holuša  3 : 2 0
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jakub Novák  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 wo. 0 semifinále
Dominik Novák  3 : 2 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 1 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 18.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Václav Holuša  3 : 0 0
Adam Horák  3 : 1 0
Filip Crhonek  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Dominik Hrušecký  3 : 0 0 9. - 10.
Petr Líkař  3 : 1 0 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 0 0 9. - 16.
Max Pelikán  2 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP, (B19), 20.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3492
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Jakub Novák  3 : 2 48
 CARTEL PASKOV CUP, (B17), 20.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3399
Dominik Novák  3 : 1 65.6 finále
Václav Holuša  3 : 0 65.6 semifinále
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 06.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
58
Body celkem:
2735
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Dominik Forgač  0 : 3 0
Filip Crhonek  3 : 1 57.6
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4047
Dominik Forgač  0 : 3 0 finále
Dominik Fukar  3 : 0 96 semifinále
Patrik Cvak  3 : 0 72 čtvrtfinále
 AB Squash Cup - junioři B, (B17), 18.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
167
Body celkem:
3386
Filip Crhonek  3 : 1 39.36
Dominik Novák  3 : 1 39.36
Václav Holuša  3 : 0 49.2
Jakub Novák  3 : 1 39.36
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
291
Body celkem:
6135
Bedřich Beneš  3 : 2 93.6 5. - 6.
Jakub Novák  3 : 2 93.6 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 1 104 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Patrik Závacký  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
227
Body celkem:
3663
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Víšek ml.  3 : 0 96 5. - 8.
Jan Gerstdorf  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3256
Jan Gerstdorf  1 : 3 19.2 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2881
Body za soupeře:
18
Body celkem:
2899
Jiří Hartmann  1 : 3 17.6
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 17.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2457
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2209
Matěj Volf  3 : 0 wo. 35 13. - 14.
Bedřich Beneš  3 : 0 wo. 35 13. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
265
Body celkem:
5628
Antonín Procházka  2 : 3 62.4 5. - 6.
Kristián Bořil  3 : 1 124.8 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 2 78 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2900
Filip Crhonek  3 : 0 65.6
Radek Ďurán  2 : 3 26.24
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Jakub Novák  0 : 3 0 finále
Martin Jašek  3 : 0 80 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2284
Patrik Závacký  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  0 : 3 wo. 0
Adam Gerstdorf  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Matyáš Závacký  3 : 0 84 7. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 70 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3389
Antonín Kachlíř  3 : 0 96 7. - 8.
Jiří Hartmann  1 : 3 19.2 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 2 48 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima Cup - Junioři B, (B15), 08.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Dominik Hrušecký  3 : 0 80 semifinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2444
Dominik Novák  1 : 3 10
Jakub Novák  3 : 0 50
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
Peter Amzler  1 : 3 12
Max Pelikán  0 : 3 wo. 0
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4096
Matěj Kročil  3 : 0 130 13. - 14.
Kristián Bořil  3 : 1 104 13. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2143
Daniel Šrámek  0 : 3 0 7. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2385
Thomas Koukola  3 : 0 72 7. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 8.
Jiří Hartmann  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
 Déčko FAJNE junior B15, (B15), 27.06.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Hanya Cup, (B15), 13.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2973
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 11. - 12.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Gerstdorf  3 : 2 54 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Bořil  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3122
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 2 50.4 5. - 8.
Jiří Hartmann  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 1 56 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3258
Dominik Forgač  3 : 0 wo. 40 3. - 4.
Jan Bravenec  2 : 3 32 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 60 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2566
Body za soupeře:
141
Body celkem:
2707
Adam Gerstdorf  2 : 3 35.2 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 44 21. - 24.
Radek Ďurán  1 : 3 17.6 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Max Pelikán  3 : 1 64 11. - 12.
Dominik Forgač  0 : 3 0 9. - 12.
Václav Holuša  3 : 1 64 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Stuchlík  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2390
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 15. - 16.
Radek Ďurán  1 : 3 16 13. - 16.
Matěj Kročil  2 : 3 32 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2913
Antonín Procházka  0 : 3 0 17. - 18.
Antonín Kachlíř  3 : 1 64 17. - 20.
Martin Jašek  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Andrej Hausknotz  2 : 3 32 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1763
Marian Papula  1 : 3 10 13. - 14.
Kristián Bořil  3 : 2 30 13. - 16.
Matěj Kročil  1 : 3 10 9. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2299
Max Pelikán  3 : 0 60 7. - 8.
Václav Holuša  1 : 3 12 5. - 8.
Matěj Kročil  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 2 30 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2868
Dominik Forgač  2 : 3 32 3. - 4.
Jan Bravenec  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 2 36 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 1 40 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1722
Body za soupeře:
30
Body celkem:
1752
Max Gál  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 30 13. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 16.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
Matěj Kročil  3 : 1 76.8 3. - 4.
Jan Bravenec  0 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 72 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Václav Holuša  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Crhonek  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2366
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2494
Michal Jurášek  1 : 3 16 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 40 21. - 24.
Radek Ďurán  2 : 3 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Adam Horák  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2789
Jakub Kroupa  3 : 0 90 15. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín Beneš  3 : 0 72 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2006
Antonín Beneš  2 : 3 20 9. - 10.
Kristián Bořil  3 : 1 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Jiří Hartmann  2 : 3 20 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2850
Bedřich Beneš  0 : 3 0 15. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 13. - 16.
Alexej Izotov  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2611
Daniel Stypa  1 : 3 16 11. - 12.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Bedřich Beneš  1 : 3 16 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D B13 9.11., (B13), 09.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
30
Body celkem:
1635
Bedřich Beneš  0 : 3 0 15. - 16.
Marian Papula  0 : 3 0 13. - 16.
Radek Ďurán  1 : 3 10 9. - 16.
Alexej Izotov  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2116
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 7. - 8.
Radek Ďurán  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 1 40 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D B13, (B13), 21.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3151
Nicholas Ashford  3 : 2 54 11. - 12.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Tomáš  3 : 0 90 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Škurek  3 : 0 72 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2643
Patrik Závacký  1 : 3 18 15. - 16.
Radek Ďurán  2 : 3 36 13. - 16.
Václav Holuša  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
295
Body celkem:
3479
Daniel Stypa  3 : 0 90 9. - 10.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 90 9. - 12.
Antonín Kachlíř  3 : 1 72 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Hartmann  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 09.12.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
278
Body celkem:
3371
Jiří Hartmann  2 : 3 38.4 17. - 18.
Antonín Beneš  3 : 0 96 17. - 20.
David Kniezek  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1811
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 14.
Tomáš Ďurán  3 : 0 50 13. - 16.
Patrik Závacký  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2149
Daniel Stypa  3 : 2 30 9. - 10.
Daniel Stypa  3 : 2 30 9. - 10.
Dominik Forgač  3 : 1 40 9. - 12.
Šimon Borovička  3 : 0 50 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Zlý  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 28.10.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Dětský AB squash cup, (B11), 28.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot