Profil hráče

Petr Rohun

Ročník: 1969
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 4650

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 110.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 69. (10/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 9. (06/2016)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 9. (06/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 110 (7) 7229 (-133)
01.03.2020 117 (-7) 7362 (-291)
01.02.2020 110 (-4) 7653 (-156)
01.01.2020 106 (-10) 7809 (-1136)
01.12.2019 96 (-14) 8945 (-626)
01.11.2019 82 (-7) 9571 (-480)
01.10.2019 75 (5) 10051 (173)
01.09.2019 80 (0) 9878 (0)
01.08.2019 80 (0) 9878 (0)
01.07.2019 80 (0) 9878 (0)
01.06.2019 80 (-2) 9878 (0)
01.05.2019 78 (-1) 9878 (-180)
01.04.2019 77 (4) 10058 (0)
01.03.2019 81 (8) 10058 (332)
01.02.2019 89 (-4) 9726 (-185)
01.01.2019 85 (4) 9911 (261)
01.12.2018 89 (11) 9650 (1161)
01.11.2018 100 (-1) 8489 (0)
01.10.2018 99 (-4) 8489 (-62)
01.09.2018 95 (0) 8551 (0)
01.08.2018 95 (0) 8551 (0)
01.07.2018 95 (0) 8551 (0)
01.06.2018 95 (-5) 8551 (-652)
01.05.2018 90 (-8) 9203 (-604)
01.04.2018 82 (1) 9807 (-40)
01.03.2018 83 (-2) 9847 (-301)
01.02.2018 81 (3) 10148 (200)
01.01.2018 84 (7) 9948 (226)
01.12.2017 91 (-3) 9722 (0)
01.11.2017 88 (10) 9722 (650)
01.10.2017 98 (-1) 9072 (303)
01.09.2017 97 (0) 8769 (0)
01.07.2017 97 (1) 8769 (0)
01.06.2017 98 (6) 8769 (1047)
01.05.2017 104 (15) 7722 (629)
01.04.2017 119 (1) 7093 (196)
01.03.2017 120 (4) 6897 (-52)
01.02.2017 124 (26) 6949 (1687)
01.01.2017 150 (43) 5262 (1534)
01.12.2016 193 (-3) 3728 (0)
01.11.2016 190 (-6) 3728 (0)
01.10.2016 184 (1) 3728 (0)
01.09.2016 185 (-2) 3728 (0)
01.06.2016 183 (2) 3728 (0)
01.05.2016 185 (38) 3728 (892)
01.04.2016 223 (-31) 2836 (-432)
01.03.2016 192 (-58) 3268 (-1918)
01.02.2016 134 (19) 5186 (801)
01.01.2016 153 (318) 4385 (4085)
01.12.2015 471 (-306) 300 (-1540)
01.11.2015 165 (-96) 1840 (-2282)
01.10.2015 69 (1) 4122 (-2)
01.09.2015 70 (0) 4124 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20201061101171102020
20198589817778808080807582962019
201884818382909595959599100892018
20171501241201191049897979888912017
20161531341922231851831851841901932016
201570691654712015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 OLZA CUP, 15.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
42
Body celkem:
994
Petr Hlisnikovský  3 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 5. - 8.
Marcel Ujfaluši  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Chodura  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1095
Marcel Ujfaluši  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Michal Farník  0 : 2 0 5. - 8.
Martin Sládeček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Roman Moravec  3 : 1 19.2 1. - 16.
Robert Bravenec  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 OLZA CUP, 09.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
757
Body za soupeře:
27
Body celkem:
784
Jan Netolička  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Robert Svrlansky  3 : 0 wo. 10.5 13. - 16.
Michal Farník  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Bogdan Staszko  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 16.8 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
76
Body celkem:
948
Petr Šimeček  3 : 0 21 9. - 10.
Petr Nesládek  3 : 0 21 9. - 12.
Lumír Klímek  3 : 1 16.8 9. - 16.
Michal Zoubek  2 : 3 8.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1133
Roman Marek  3 : 2 15.12 5. - 6.
Martin Kantor  3 : 2 15.12 5. - 8.
Martin Ředina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 32
Body za pořadí:
562
Body za soupeře:
15
Body celkem:
577
Sofie Hausknotzová  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Michal Dvořák  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Jan Netolička  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Jakub Šťastný  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Martin Kantor  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
22
Body celkem:
901
Roman Moravec  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Vítězslav Lazar  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Marián Hauser  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Marek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
38
Body celkem:
961
Petr Hlisnikovský  1 : 2 9.6 11. - 12.
Kristýna Vykouřilová  0 : 2 0 9. - 12.
Aleš Tchuř  2 : 1 14.4 9. - 16.
Martin Sládeček  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 OLZA CUP, 09.02.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
4
Body celkem:
726
Martin Pekárek   0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Robert Svrlansky  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Michal Farník  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Bogdan Staszko  1 : 3 4.2 1. - 16.
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
50
Body celkem:
893
Marek Holuša  1 : 2 8.4 9. - 10.
Jaroslav Štěpař  2 : 0 21 9. - 12.
Marián Hauser  2 : 1 12.6 9. - 16.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1331
Roman Moravec  2 : 1 17.28 5. - 6.
Marek Holuša  2 : 0 28.8 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 28
Body za pořadí:
624
Body za soupeře:
7
Body celkem:
631
Milan Hamřík  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Michal Šoman  0 : 2 wo. 0 25. - 28.
Oldřich Kellner  2 : 0 wo. 7.2 25. - 32.
Martin Dvořáček  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Petr Stryja  0 : 3 0 1. - 32.
 , 12.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
41
Body celkem:
1094
Roman Marek  1 : 2 11.52 7. - 8.
Marek Holuša  0 : 2 0 5. - 8.
Michal Vaněk  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Libor Koďousek  3 : 2 14.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
41
Body celkem:
899
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 12 15. - 16.
Martin Vaněk  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Petr Hlisnikovský  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Roman Marek  2 : 3 9.6 1. - 16.
Michal Macíček   3 : 0 19.2 1. - 32.
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
24
Body celkem:
617
Vít Zachodil  0 : 2 wo. 0 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 29. - 32.
Botond-Töhötöm Nagy   0 : 2 wo. 0 25. - 32.
David Doležel  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Roman Pross  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1070
Martin Kollár  1 : 2 10.08 5. - 6.
Michal Štěpán  2 : 1 15.12 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Šromová  3 : 1 16.8 1. - 16.
Alex Kelar  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1161
Michal Vaněk  3 : 1 20.16 5. - 6.
Pavel  Brichta  3 : 2 15.12 5. - 8.
Martin Kollár  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Václav Němec  3 : 0 21 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 16.8 1. - 32.
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
67
Body celkem:
939
Tomáš Sigmund  3 : 2 12.6 9. - 10.
Viktor Urban  3 : 1 16.8 9. - 12.
Petr Stryja  3 : 0 21 9. - 16.
David Juráň  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Strauss  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1240
Ota Lizna  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Jiří Borovička  3 : 1 23.04 5. - 8.
Jiří Dušek  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Sigmund  3 : 2 14.4 1. - 16.
Pavel Blaha  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Strahov muži C, 21.01.2017
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
10
Body celkem:
699
Filip Hurta  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Martin Němec  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Pavel Popelka  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Tomáš Holub  0 : 3 0 1. - 32.
 SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
0
Body celkem:
722
Patrik Bolf  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Patrik Bolf  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Viktor Urban  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Martin Němec  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
36
Body celkem:
743
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 9.6 23. - 24.
Adrian Sobisz  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Aleš Tchuř  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
Filip Rozprým  3 : 2 11.52 17. - 32.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 1. - 32.
Krzysiek Malicki  3 : 0 14.4 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
22
Body celkem:
1187
 bye  3 :  0
Miroslav Sikora  3 : 1 0
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Milan Matějka  1 : 3 0
Michal Jirka  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1321
Pavel Popelka  3 : 0 0
Robert Michalec  3 : 1 0
Ondrej Mazanec  3 : 0 0
Jan Veselý  0 : 3 0
Michal Krautwurm  3 : 0 wo. 0
Radek Hlobík  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 07.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
22
Body celkem:
974
Milan Matějka  1 : 3 0
Jaroslav Krátký  3 : 1 0
Vladimír Doležel  3 : 2 0
Kamil Jankovič  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 18
Body za pořadí:
608
Body za soupeře:
24
Body celkem:
632
Josef Šebek  2 : 3 0
Michal Šoman  3 : 0 0
Lumír Klímek  3 : 0 0
Kamil Stypa  3 : 0 0
Michal Zoubek  0 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
622
Body za soupeře:
23
Body celkem:
645
Jiří Kašpárek  2 : 3 0
Pavel Holinka  3 : 1 0
Martin Hučka  3 : 2 0
Ludmila Klímková  3 : 1 0
Jan Ryšavý  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot