Profil hráče

Dominik Forgač

Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7140

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 9. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2929
Adam Cox  3 : 0 41
Jakub Trachta  3 : 0 41
Max Pelikán  3 : 2 39.36
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2870
Ondřej Hazucha  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 wo. 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 2 30 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
Jakub Schorník  3 : 0 50
Jan Vaněk  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  3 : 1 64
Jiří Hartmann  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
82
Body celkem:
2842
Matěj Kročil  1 : 3 16 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 2 36 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 2 30 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Antonín Procházka  3 : 1 80 finále
Jan Vaněk  3 : 0 80 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3206
Ondřej Hazucha  3 : 2 48 3. - 4.
Radek Ďurán  1 : 3 16 semifinále
Václav Holuša  3 : 2 36 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 50 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3613
Andrej Hausknotz  1 : 3 20 finále
Max Pelikán  3 : 1 64 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Matěj Kročil  3 : 0 80 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2641
Matyáš Zlý  3 : 1 48 5. - 6.
Dominik Novák  3 : 2 36 5. - 8.
Andrej Butsa  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2690
Šimon Borovička  3 : 0 60 5. - 6.
Sebastien Šíma  3 : 2 36 5. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 12 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2133
Filip Stuchlík  3 : 1 40 9. - 10.
Samuel Skyba  3 : 1 40 9. - 12.
Martin Porzer  3 : 0 50 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Zlý  3 : 2 24 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1845
Filip Stuchlík  0 : 3 0 11. - 12.
Ondřej Hazucha  1 : 3 10 9. - 12.
David Kniezek  3 : 2 30 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot