Ročník: 2009
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7140
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 59 | (-2) | 10565 | (-510) | ||
01.02.2024 | 57 | (3) | 11075 | (671) | ||
01.01.2024 | 60 | (32) | 10404 | (3100) | ||
01.12.2023 | 92 | (6) | 7304 | (540) | ||
01.11.2023 | 98 | (7) | 6764 | (0) | ||
01.10.2023 | 105 | (17) | 6764 | (1416) | ||
01.09.2023 | 122 | (1) | 5348 | (0) | ||
01.08.2023 | 123 | (0) | 5348 | (0) | ||
01.07.2023 | 123 | (1) | 5348 | (0) | ||
01.06.2023 | 124 | (-1) | 5348 | (0) | ||
01.05.2023 | 123 | (27) | 5348 | (1190) | ||
01.04.2023 | 150 | (50) | 4158 | (1270) | ||
01.03.2023 | 200 | (31) | 2888 | (510) | ||
01.02.2023 | 231 | (79) | 2378 | (879) | ||
01.01.2023 | 310 | (-310) | 1499 | (1499) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 60 | 57 | 59 | 2024 | |||||||||
2023 | 310 | 231 | 200 | 150 | 123 | 124 | 123 | 123 | 122 | 105 | 98 | 92 | 2023 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 10216 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 0 | finále |
Adam Burget | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B19), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 0 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 0 | finále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 wo. | 0 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 0 | finále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | finále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 06.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4890 |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 43.2 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 72 | |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 96 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4967 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 120 | finále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 3038 |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 6. |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 8. |
Lukáš Kučiak | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 349 | Body celkem: 5580 |
Adam Burget | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 4963 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 620 | Body celkem: 8696 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 200 | finále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Jan Líkař | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 515 | Body celkem: 8984 |
Adam Burget | 1 : 3 | 52 | finále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 3027 |
Lukáš Kučiak | 1 : 3 | 14 | |
Mojmír Zálešák | 3 : 2 | 42 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 5638 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | finále |
Filip Walter | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2792 |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 43.2 | 5. - 6. |
Dominik Novák | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 373 | Body celkem: 6918 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 160 | finále |
Adam Burget | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 4976 |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Jan Líkař | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 540 | Body celkem: 7877 |
Jakub Novák | 3 : 0 | 180 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 365 | Body celkem: 5374 |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 105.6 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 105.6 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 4900 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2502 |
Filip Walter | 1 : 3 | 14 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 522 | Body celkem: 7859 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 180 | finále |
Adam Burget | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 702 | Body celkem: 10918 |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 208 | finále |
Adam Burget | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 5541 |
Mikuláš Dufek | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 486 | Body celkem: 7823 |
Jiří Hartmann | 3 : 2 | 108 | finále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Antonín Urban | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 406 | Body celkem: 6951 |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 96 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 448 | Body celkem: 8524 |
Jiří Hartmann | 3 : 2 | 120 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 3492 |
Dominik Novák | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Igor Hroza | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 6977 |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 128 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 20.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3604 |
Marek Rybníček | 3 : 0 | 60 | |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 60 | |
Patrik Závacký | 2 : 3 | 40 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Peter Amzler | 3 : 2 | 30 | |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 50 | |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Martin Jašek | 3 : 0 | 80 | |
Dominik Novák | 3 : 0 | 80 | |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 436 | Body celkem: 7131 |
Attila Vince Czakó | 2 : 3 | 80 | finále |
Fabijan Duran | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 463 | Body celkem: 8932 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 52 | finále |
Adam Burget | 3 : 2 | 124.8 | semifinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 4272 |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kristián Bořil | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 450 | Body celkem: 7787 |
Mikuláš Dufek | 3 : 2 | 108 | finále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3048 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 19.2 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 5586 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 5460 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4032 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2528 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 16 | 13. - 14. |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Igor Hroza | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 278 | Body celkem: 4944 |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 2929 |
Adam Cox | 3 : 0 | 41 | |
Jakub Trachta | 3 : 0 | 41 | |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | |
Max Pelikán | 3 : 2 | 39.36 | |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 4783 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 6255 |
Andrej Hausknotz | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 3764 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 374 | Body celkem: 5383 |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 132 | 5. - 6. |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2870 |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 wo. | 0 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3608 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 50 | |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 50 | |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 64 | |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 3096 |
Daniel Stypa | 3 : 2 | 48 | 9. - 10. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Josef Fanc | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 6301 |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 76.8 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4185 |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 2 | 60 | 1. - 16. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 5199 |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 2842 |
Matěj Kročil | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 3889 |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 96 | 13. - 14. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Andrej Butsa | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4507 |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 57.6 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 80 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1969 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1969 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 6122 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 5170 |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 2 | 86.4 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3206 |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Radek Ďurán | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Václav Holuša | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3613 |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 20 | finále |
Max Pelikán | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 315 | Body celkem: 6860 |
Andrej Hausknotz | 3 : 2 | 96 | finále |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Sebastien Šíma | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3634 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | finále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3016 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 2641 |
Matyáš Zlý | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Dominik Novák | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4372 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3482 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2690 |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Sebastien Šíma | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3770 |
Max Pelikán | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3408 |
Max Pelikán | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 6. |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2133 |
Filip Stuchlík | 3 : 1 | 40 | 9. - 10. |
Samuel Skyba | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
Martin Porzer | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matyáš Zlý | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 09.12.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 24.11.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1845 |
Filip Stuchlík | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 10 | 9. - 12. |
David Kniezek | 3 : 2 | 30 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 20.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.