Ročník: 2011
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 6967
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 142 | (6) | 4604 | (240) | ||
01.04.2024 | 148 | (3) | 4364 | (0) | ||
01.03.2024 | 151 | (-4) | 4364 | (0) | ||
01.02.2024 | 147 | (-5) | 4364 | (0) | ||
01.01.2024 | 142 | (31) | 4364 | (731) | ||
01.12.2023 | 173 | (18) | 3633 | (356) | ||
01.11.2023 | 191 | (58) | 3277 | (1162) | ||
01.10.2023 | 249 | (147) | 2115 | (1249) | ||
01.09.2023 | 396 | (125) | 866 | (494) | ||
01.08.2023 | 521 | (-521) | 372 | (372) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 142 | 147 | 151 | 148 | 142 | 2024 | |||||||
2023 | 521 | 396 | 249 | 191 | 173 | 2023 |
Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 01.01.1970
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Martin Jašek | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 10. |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junior D-tour, (B15), 12.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 10216 |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | finále |
Jan Šimek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Tománek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Kryštof Drapák | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Matyáš Závacký | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Fresh Box Cup, (B15), 27.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Bestbuild Cup, (B15), 22.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Moravská JD Tour B13 24.11.2023, (B13), 24.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Freshbox - junioři D č.3, (B19), 16.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Fukar | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox - junioři D č.1, (B15), 01.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Junioři D Viktoria, (B17), 10.06.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Junior D-tour finále, (B13), 04.06.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6042 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 112 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Karol Cziba | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 368 | Body celkem: 5793 |
Matyáš Závacký | 1 : 3 | 32 | finále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Strahov - junioři B, (B17), 29.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 2539 |
Šimon Hrubeš | 3 : 0 | 37.2 | |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 29.76 | |
Petr Líkař | 3 : 0 | 62 | |
Strahov - junioři B, (B15), 29.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 167 | Body celkem: 3386 |
Petr Líkař | 3 : 1 | 65.6 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 52.48 | semifinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Strahov - junioři B, (B17), 25.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 3380 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 41 | |
Lukaš Tuček | 3 : 0 | 41 | |
Jan Líkař | 3 : 2 | 39.36 | |
Jan Víšek ml. | 3 : 2 | 39.36 | |
Strahov - junioři B, (B15), 25.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2939 |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 49.2 | |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 49.2 | |
Jan Vaněk | 2 : 3 | 32.8 | |
Junior D-tour č.3, (B13), 17.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Matyáš Závacký | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Matěj Kudr | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Adam Cox | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Oskar Humlíček | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 184 | Body celkem: 3024 |
Matyáš Závacký | 3 : 1 | 64 | 9. - 10. |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junior D-tour č.1, (B13), 25.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4050 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Petr Líkař | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 424 | Body celkem: 6969 |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 160 | finále |
Antonín Urban | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 3533 |
Martin Jašek | 1 : 3 | 21.6 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 530 | Body celkem: 8606 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 200 | finále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 6001 |
Matyáš Závacký | 3 : 1 | 112 | finále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
MČR juniorů 2022, (B11), 30.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Jan Jašek | 3 : 0 | 260 | finále |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 3717 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 7769 |
Jan Jašek | 3 : 0 | 180 | finále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Strahov - junioři B, (B17), 09.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3390 |
Jan Líkař | 3 : 0 | 65.6 | |
Jan Víšek ml. | 3 : 2 | 39.36 | |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 65.6 | |
D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 4849 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B11), 12.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6929 |
Jan Jašek | 3 : 0 | 160 | finále |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Nolan Gaultier | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 3631 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B11), 05.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4943 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 72 | |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 72 | |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 120 | |
Junioři A, (B11), 15.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4967 |
William Simon Brookie | 3 : 0 | 72 | |
Nolan Gaultier | 3 : 0 | 72 | |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 72 | |
Pavel Dolejš | 3 : 0 | 72 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B11), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4967 |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 120 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Leon Weidenhausen | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2622 |
Václav Holuša | 3 : 0 | 50 | |
Martin Jašek | 1 : 3 | 10 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 wo. | 30 | |
Peter Amzler | 0 : 3 | 0 | |
Czech junior open 2021, (B11), 06.11.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4967 |
Ákos Lörinczi | 3 : 0 | 96 | |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 96 | |
Jan Jašek | 3 : 0 | 96 | |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 5240 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 658 | Body celkem: 10874 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 260 | finále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2285 |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 56 | 13. - 14. |
Patrik Edelmann | 3 : 1 | 56 | 13. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Novák | 3 : 2 | 33.6 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4835 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 50 | |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 32 | |
Peter Amzler | 3 : 2 | 48 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 4864 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.08.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 4953 |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 72 | |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 72 | |
Jan Jašek | 3 : 0 | 72 | |
Martin Jašek | 3 : 1 | 57.6 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B11), 26.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 4917 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 72 | |
Matěj Kudr | 3 : 0 wo. | 36 | |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 72 | |
Jan Jašek | 3 : 1 | 57.6 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4484 |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 2 | 60 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3325 |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 258 | Body celkem: 5916 |
Antonín Beneš | 3 : 2 | 84 | finále |
Thomas Koukola | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Déčko FAJNE junior B13, (B13), 27.06.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Hanya Cup, (B13), 13.06.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2599 |
Anthony Cox | 3 : 0 | 41 | |
Tomáš Trachta | 3 : 0 | 41 | |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 26.24 | |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3184 |
Thomas Koukola | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 3774 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 wo. | 65 | 15. - 16. |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 52 | 13. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 4845 |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 62.4 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 2960 |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matouš Bořil | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Antonín Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2303 |
Václav Holuša | 3 : 2 | 36 | 7. - 8. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2930 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | |
Filip Sovják | 3 : 0 | 50 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 60 | |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 60 | |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2683 |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 16 | 11. - 12. |
Daniel Stypa | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Matyáš Zlý | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4449 |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
Mikulášské juniorské déčko, (B15), 06.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3132 |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 80 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4798 |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 115.2 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2162 |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Hrušecký | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3205 |
Jan Vaněk | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3271 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3367 |
Lukáš Hogen | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Matěj Kročil | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Kristián Bořil | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1811 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 1957 |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 56 | 19. - 20. |
Kristián Bořil | 1 : 3 | 11.2 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Josef Fanc | 2 : 3 | 22.4 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 236 | Body celkem: 4476 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Hanya Junioři D, (B15), 20.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Junioři B, (B13), 14.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3528 |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 48 | |
Matyáš Zlý | 3 : 2 | 36 | |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | |
Junioři B, (B11), 14.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 2929 |
Thomas Koukola | 3 : 1 | 39.36 | |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 49.2 | |
Dominik Hrušecký | 2 : 3 | 32.8 | |
Prázdninové déčko, (B15), 16.08.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2810 |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Dominik Hrušecký | 2 : 3 | 32 | 9. - 12. |
Igor Hroza | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 6171 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 38.4 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 72 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2319 |
Dominik Novák | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karol Cziba | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2877 |
Jakub Novák | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Karol Cziba | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2807 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 57.6 | 5. - 6. |
Martin Jašek | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 3630 |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Dominik Hrušecký | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2307 |
Sebastien Šíma | 3 : 2 | 36 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 2 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2331 |
Dominik Novák | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Matyáš Zlý | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Filip Stuchlík | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3889 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 2874 |
Matěj Kročil | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3529 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Šťastný spedition Cup, (B13), 30.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3106 |
Lukas Pári | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Dominik Hrušecký | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2665 |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Martin Jašek | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2654 |
Filip Sovják | 3 : 0 | 50 | |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 60 | |
Antonín Beneš | 1 : 3 | 12 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3799 |
Antonín Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 3847 |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 48 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B11), 08.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 2299 |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 9.84 | |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 39.36 | |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | |
BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2445 |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3125 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 6. |
Kristián Bořil | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš David | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3486 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Turnaj JB, (B11), 07.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 2319 |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 19.68 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 49.2 | |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Pneukomplet Junioři D, (B11), 06.04.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2076 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2295 |
Adam Formánek | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Václav Holuša | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Samuel Skyba | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3863 |
Antonín Procházka | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Jonáš Pavelka | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Martin Hloch | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2844 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Matyáš David | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Daniel Stypa | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Martin Hloch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
2. kolo D-TOUR FAJNE junior B11, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3675 |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
David Kniezek | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2878 |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
1. kolo D-TOUR FAJNE junior B11, (B11), 21.10.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2257 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 2607 |
Minh Thien Tran | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jan Víšek ml. | 1 : 3 | 18 | 13. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junioři B, (B11), 02.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2281 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Jakub Kroupa | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
D-tour junior 4.kolo B11, (B11), 13.05.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 238 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 238 |
Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 3080 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2197 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 0 : 3 | 0 | |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Junioři D - Prima stavebniny Cup, (B11), 17.04.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2265 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Růžička | 0 : 3 | 0 | |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Nicholas Beck | 0 : 3 | 0 | |
Štěpán Škurek | 3 : 0 | 70 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.