Ročník: 2009
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT Y
Registrační číslo: 8299
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 227 | (-3) | 2484 | (55) | ||
01.04.2024 | 224 | (1) | 2429 | (0) | ||
01.03.2024 | 225 | (9) | 2429 | (0) | ||
01.02.2024 | 234 | (10) | 2429 | (345) | ||
01.01.2024 | 244 | (110) | 2084 | (1084) | ||
01.12.2023 | 354 | (91) | 1000 | (400) | ||
01.11.2023 | 445 | (163) | 600 | (525) | ||
01.10.2023 | 608 | (-3) | 75 | (0) | ||
01.09.2023 | 605 | (1) | 75 | (0) | ||
01.08.2023 | 606 | (-3) | 75 | (0) | ||
01.07.2023 | 603 | (-2) | 75 | (0) | ||
01.06.2023 | 601 | (4) | 75 | (0) | ||
01.05.2023 | 605 | (-605) | 75 | (75) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 244 | 234 | 225 | 224 | 227 | 2024 | |||||||
2023 | 605 | 601 | 603 | 606 | 605 | 608 | 445 | 354 | 2023 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 04.05.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Lukaš Tuček | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 04.05.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | finále |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Jakub Novák | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Jan Jašek | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Matyáš Závacký | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B17), 23.03.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B15), 23.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 0 | finále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Kryštof Drapák | 2 : 3 | 0 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Cvak | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Líkař | 0 : 3 wo. | 0 | |
Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 0 | finále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4985 |
Dominik Novák | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4985 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Jan Líkař | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Tošovský | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
JD Modrý svět B17 Vánoce, (B17), 20.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Junior D Modrý svět B15 11/23, (B15), 24.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Jan Líkař | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Junior D Modrý svět B15 10/23, (G15), 20.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Sklenář | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Hrubeš | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B15), 07.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Adam Cox | 3 : 0 | 0 | finále |
Lukáš Jeřábek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Matyáš Nedvěd | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 0 | 11. - 12. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jan Vaněk | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Matyáš Závacký | 1 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Matěj Pospíšil | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Strahov - junioři B, (B17), 29.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2162 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 37.2 | |
Jan Líkař | 3 : 2 | 22.32 | |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (B15), 29.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2939 |
Max Pelikán | 1 : 3 | 16.4 | finále |
Lukáš Zoufalý | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3133 |
Matěj Volf | 3 : 2 | 54 | 11. - 12. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 4043 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Kryštof Drapák | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2696 |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 16.8 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Edelmann | 3 : 2 | 42 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3313 |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 100 | 13. - 14. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4526 |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 26 | 9. - 10. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Modrák JD 27.1.2023 B15, (B15), 27.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2594 |
Jan Líkař | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Lukáš Hogen | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Adam Cox | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Modrák JD 16.12.2022 B15, (B15), 16.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Modrák jun D B15 11/22, (B15), 25.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 184 | Body celkem: 3544 |
Lukáš Hogen | 1 : 3 | 21.6 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3968 |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 2674 |
Lukas Pári | 3 : 0 | 72 | 17. - 18. |
Jan Líkař | 3 : 2 | 43.2 | 17. - 20. |
Thomas Koukola | 3 : 2 | 43.2 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B15), 01.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2836 |
Lukáš Hogen | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Adam Cox | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B13), 01.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3604 |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 60 | |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 60 | |
Kryštof Drapák | 2 : 3 | 40 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3189 |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Thomas Koukola | 3 : 2 | 54 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 3509 |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Kryštof Drapák | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2079 |
Adam Cox | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B13), 09.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2950 |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 50 | |
Kryštof Drapák | 2 : 3 | 20 | |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 60 | |
Štěpán Goldamer | 3 : 0 | 60 | |
Junior D Modrý svět B13 4/22_1, (B13), 08.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
AMMBRA CUP junioři B, (B15), 26.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2469 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Lukáš Hogen | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Adam Cox | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2565 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Benedikt Bořil | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 20. |
Patrik Cvak | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3151 |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junior D Modrý svět B13 3/22, (B13), 11.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Junior D Modrý svět B13, (B13), 25.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Strahov - Junioři B, (B13), 31.07.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3564 |
Adam Cox | 3 : 0 wo. | 40 | |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 80 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2890 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Hron | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.