Ročník: 2009
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 8102
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 522 | (2) | 262 | (0) | ||
01.04.2024 | 524 | (12) | 262 | (0) | ||
01.03.2024 | 536 | (23) | 262 | (0) | ||
01.02.2024 | 559 | (-12) | 262 | (0) | ||
01.01.2024 | 547 | (12) | 262 | (0) | ||
01.12.2023 | 559 | (9) | 262 | (0) | ||
01.11.2023 | 568 | (-3) | 262 | (0) | ||
01.10.2023 | 565 | (-565) | 262 | (262) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 547 | 559 | 536 | 524 | 522 | 2024 | |||||||
2023 | 565 | 568 | 559 | 2023 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Juniorské B-éčko na Morendě , (B17), 18.05.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Dominik Hrušecký | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 0 | |
Matěj Kročil | 1 : 3 | 0 | |
Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 14. |
Tadeáš Kvěch | 3 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Tošovský | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Junior D-tour, (B17), 12.04.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 433 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 433 |
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B17), 16.03.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 1 | 0 | |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3657 |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Jan Líkař | 1 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4240 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Martin Jašek | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 12. |
Matyáš Závacký | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Lukáš Hogen | 1 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Vojtěch Valovič | 3 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Zapletal | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Zápeca | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Dominik Hrušecký | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Martinec | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Thomas Koukola | 3 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Tošovský | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radim Heger | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Fresh Box Cup - junioři D, (B17), 27.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Bestbuild Cup, (B17), 22.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Jakub Schorník | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Moravská JD Tour B15 24.11.2023, (B15), 24.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2480 |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | 17. - 18. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lukas Pári | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox - junioři D č.2, (B17), 13.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2414 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Patrik Cvak | 3 : 1 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2348 |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 0 | 19. - 20. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox - junioři D č.1, (B17), 01.09.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Junioři D Viktoria, (B19), 10.06.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2943 |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Zoufalý | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Junior D-tour č.4, (B15), 21.04.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2324 |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 21. - 24. |
Lukáš Hogen | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 2944 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junior D-tour č.3, (B15), 17.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4120 |
Lukáš Hogen | 1 : 3 | 26 | 11. - 12. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 2299 |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 28.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 2143 |
Patrik Cvak | 3 : 2 | 29.52 | 5. - 6. |
Vojtěch Bartošek | 3 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2953 |
Adam Cox | 3 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Tadeáš Kvěch | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junior D-tour č.1, (B15), 25.11.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2099 |
Matěj Volf | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Patrik Edelmann | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3009 |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Jakub Novák | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2625 |
Patrik Cvak | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Yelysey Udodov | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Gabriel Valko | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 24.06.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2860 |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3071 |
Luka Pavljanic | 3 : 1 | 80 | 15. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1811 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1811 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Hogen | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2690 |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 18 | 13. - 16. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2126 |
Lukas Pári | 2 : 3 | 20 | |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Cvak | 3 : 2 | 30 | |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2126 |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3031 |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 100 | 15. - 16. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Déčko FAJNE junior B11, (B11), 27.06.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Hanya Cup, (B13), 13.06.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1753 |
Matyáš Zlý | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Tomáš Trachta | 3 : 1 | 40 | 13. - 16. |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Mikulášské juniorské déčko, (B13), 06.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.