Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že turnaj bude začínat již ve čtvrtek 7.3.2019 pro kategorii mužů, bude uzávěrka přihlášek do všech kategorií posunuta oproti standardnímu termínu ve středu v 10:00 o 1 den na úterý 5.3.2019 v 10:00. Ženy a masters budou turnaj začínat v pátek 8.3.2019.
Časový rozvrh jednotlivých kategorií:
muži - čtvrtek 1. kolo, 2. kolo, pátek čtvrtfinále, sobota semifinále (18,30 a 19,15 hod, neděle finále 19,15 hod., o 3.místo 17,45 hod., o 7.místo 10,45 hod., o 5.místo 12,15 hod. (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráči budou hrát 2 zápasy ve čtvrtek, 2 zápasy v pátek a 1 zápas v sobotu)
- ženy - pátek 1. kolo, 2. kolo, sobota čtvrtfinále, semifinále (17,00 a 17,45 hod, neděle finále 18,30 hod., o 3.místo 17,00 hod., o 7.místo 10,00 hod., o 5.místo 11,30 hod. (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráčky budou hrát 2 zápasy v pátek a 3 zápasy v sobotu)
- masters - pátek 1. kolo, čtvrtfinále, sobota semifinále, finále
Veřejné losování hlavních kategorií žen a mužů se uskuteční na skleněném kurtu v GaleriiHarfa ve středu 6.3.2019 před tiskovou konferenci a to od 10:00 hodin.
Výsledkový servis a časový harmonogram všech kategorií v aplikaci tournament software naleznete ZDE.
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
MČR - muži (32)M35+ (15)M40+ (16)M45+ (16)M50+ (8)M55+ (8)M60+ (2)M65+ (4)M70+ (0)M75+ (0)Z35+ (3)Z40+ (1)Z45+ (1)Z50+ (2)Z55+ (0)Z60+ (0)Z65+ (0)Z70+ (0)Z75+ (0)MČR - ženy (32)
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Anna Serme | SK Squash Modrý svět | 1 |
2. | Eva Feřteková | Squash Stará Praha, z.s. | 1 |
3. | Olga Kolářová | Squash club Praha, z.s. | 2 |
4. | Michaela Čepová | Squash Viktoria, z.s. | 4 |
5. | Tereza Svobodová | SC Otec | 5 |
6. | Tereza Elznicová | SK Squash Modrý svět | 6 |
7. | Natálie Babjuková | Squashclub Strahov z.s. | 7 |
8. | Kristýna Hrnčiříková | Squash Viktoria, z.s. | 8 |
9. | Denisa Rohunová | Spolek sportu Ostrava | 9 |
10. | Nikola Věříšová | 10 | |
11. | Marika Doubravová | Squash Viktoria, z.s. | 11 |
12. | Eliška Jičínská | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 12 |
13. | Tereza Zdubová | Squash Viktoria, z.s. | 14 |
14. | Klára Mihulová | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 15 |
15. | Zuzana Lambl Kubáňová | Squash Stará Praha, z.s. | 16 |
16. | Romana Adámková | AB Squash klub, z.s. | 18 |
17. | Lucie Luksová | SK Prague United, z.s. | 19 |
18. | Petra Václavková | SC Stroke Znojmo, z.s. | 20 |
19. | Anežka Stöckelová | SK Prague United, z.s. | 21 |
20. | Michaela Doležalová | SK Prague United, z.s. | 22 |
21. | Lenka Füzy | Squashclub Strahov z.s. | 23 |
22. | Tereza Siegelová | SK Prague United, z.s. | 24 |
23. | Michaela Vrbová | SK Prague United, z.s. | 25 |
24. | Veronika Gaultier | SC Otec | 26 |
25. | Sonja Schwarzer | Squash club Háje z.s. | 28 |
26. | Vanda Lukavcová | 31 | |
27. | Sofie Hausknotzová | Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. | 35 |
28. | Tamara Holzbauerová | Squash centrum club HK z.s. | 36 |
29. | Markéta Zemanová | Squashclub Strahov z.s. | 40 |
30. | Veronika Paldusová | Squash Viktoria, z.s. | 41 |
31. | Kateřina Štromerová | SK Prague United, z.s. | 44 |
32. | Hana Vavříková | Squash Stará Praha, z.s. | 46 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.