Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že turnaj bude začínat již ve čtvrtek 7.3.2019 pro kategorii mužů, bude uzávěrka přihlášek do všech kategorií posunuta oproti standardnímu termínu ve středu v 10:00 o 1 den na úterý 5.3.2019 v 10:00. Ženy a masters budou turnaj začínat v pátek 8.3.2019.
Časový rozvrh jednotlivých kategorií:
muži - čtvrtek 1. kolo, 2. kolo, pátek čtvrtfinále, sobota semifinále (18,30 a 19,15 hod, neděle finále 19,15 hod., o 3.místo 17,45 hod., o 7.místo 10,45 hod., o 5.místo 12,15 hod. (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráči budou hrát 2 zápasy ve čtvrtek, 2 zápasy v pátek a 1 zápas v sobotu)
- ženy - pátek 1. kolo, 2. kolo, sobota čtvrtfinále, semifinále (17,00 a 17,45 hod, neděle finále 18,30 hod., o 3.místo 17,00 hod., o 7.místo 10,00 hod., o 5.místo 11,30 hod. (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráčky budou hrát 2 zápasy v pátek a 3 zápasy v sobotu)
- masters - pátek 1. kolo, čtvrtfinále, sobota semifinále, finále
Veřejné losování hlavních kategorií žen a mužů se uskuteční na skleněném kurtu v GaleriiHarfa ve středu 6.3.2019 před tiskovou konferenci a to od 10:00 hodin.
Výsledkový servis a časový harmonogram všech kategorií v aplikaci tournament software naleznete ZDE.
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
MČR - muži (32)M35+ (15)M40+ (16)M45+ (16)M50+ (8)M55+ (8)M60+ (2)M65+ (4)M70+ (0)M75+ (0)Z35+ (3)Z40+ (1)Z45+ (1)Z50+ (2)Z55+ (0)Z60+ (0)Z65+ (0)Z70+ (0)Z75+ (0)MČR - ženy (32)
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Martin Švec | Squash Viktoria, z.s. | 1 |
2. | Daniel Mekbib | Squash Viktoria, z.s. | 1 |
3. | Ondřej Uherka | TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 1 |
4. | Jakub Solnický | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 3 |
5. | David Zeman | Squashclub Strahov z.s. | 5 |
6. | Jaroslav Čech | Squashclub Strahov z.s. | 6 |
7. | Ondřej Vorlíček | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 7 |
8. | Lukáš Jelínek | Squashclub Strahov z.s. | 8 |
9. | Michal Jadrníček | Squash Viktoria, z.s. | 9 |
10. | Viktor Byrtus | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 10 |
11. | Ondřej Ertl | Squash club Praha, z.s. | 11 |
12. | Marek Panáček | Squashclub Strahov z.s. | 14 |
13. | Petr Marek | Squash centrum club HK z.s. | 15 |
14. | Petr Martin | Squash centrum club HK z.s. | 16 |
15. | Martin Volf | SC Otec | 17 |
16. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 18 |
17. | Petr Veselý st. | Squash Stará Praha, z.s. | 19 |
18. | Benjamin Bergel | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 20 |
19. | Jakub Zapala | Squash Viktoria, z.s. | 21 |
20. | Michal Jirka | SK HAMR, z.s. | 25 |
21. | Matouš Sochůrek | Squash klub Poděbrady, z.s. | 26 |
22. | Michal Bodiš | SC Otec | 27 |
23. | Karím Farrag | Squash centrum club HK z.s. | 30 |
24. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 31 |
25. | Jaroslav Cerman | Squashclub Strahov z.s. | 32 |
26. | Pavel Jakubů | SC Otec | 33 |
27. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 34 |
28. | Michal Kareš | Squash centrum club HK z.s. | 35 |
29. | Jan Koukal | Squashová akademie, z.s. | 36 |
30. | Vojtěch Ryba | Squash Viktoria, z.s. | 37 |
31. | Petr Veselý | SK HAMR, z.s. | 41 |
32. | Petr Kopecký | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s. | 42 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.