Ročník: 2012
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7870
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 404 | (-2) | 740 | (0) | ||
01.04.2024 | 402 | (95) | 740 | (392) | ||
01.03.2024 | 497 | (-87) | 348 | (-459) | ||
01.02.2024 | 410 | (-17) | 807 | (0) | ||
01.01.2024 | 393 | (4) | 807 | (0) | ||
01.12.2023 | 397 | (4) | 807 | (0) | ||
01.11.2023 | 401 | (3) | 807 | (0) | ||
01.10.2023 | 404 | (2) | 807 | (0) | ||
01.09.2023 | 406 | (3) | 807 | (0) | ||
01.08.2023 | 409 | (0) | 807 | (0) | ||
01.07.2023 | 409 | (-2) | 807 | (0) | ||
01.06.2023 | 407 | (2) | 807 | (0) | ||
01.05.2023 | 409 | (7) | 807 | (0) | ||
01.04.2023 | 416 | (-8) | 807 | (0) | ||
01.03.2023 | 408 | (-408) | 807 | (807) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 393 | 410 | 497 | 402 | 404 | 2024 | |||||||
2023 | 408 | 416 | 409 | 407 | 409 | 409 | 406 | 404 | 401 | 397 | 2023 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Juniorské B-éčko na Morendě , (B15), 18.05.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Jan Šimek | 3 : 0 | 0 | finále |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Filip Moltaš | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 04.05.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | finále |
Iakov Kadishnov | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Vítek Vizibla | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Tadeáš Kvěch | 3 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karim Shehata | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Filip Moltaš | 3 : 0 | 0 | finále |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Leon Weidenhausen | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B15), 06.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 0 | finále |
Jan Šimek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B13), 06.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Tobiáš Tománek | 3 : 0 wo. | 0 | |
Vítek Vizibla | 3 : 0 | 0 | |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | |
Alex Nosek | 3 : 0 | 0 | |
Junioři A, (B15), 23.03.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Tadeáš Kvěch | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Tošovský | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Urban | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B13), 23.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | finále |
Filip Moltaš | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Alex Nosek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B15), 16.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 wo. | 0 | finále |
Filip Moltaš | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B13), 16.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Jiří Hadrava | 3 : 0 | 0 | finále |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Vítek Vizibla | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Štěpán Boček | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Promedeus Cup - JD, (B13), 23.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Bittermann | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junioři B, (B13), 17.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Jan Šimek | 3 : 0 | 0 | finále |
Vítek Vizibla | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Vosický | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Moravská JD Tour B13, (B13), 26.01.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 478 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 478 |
MČR juniorů 2023, (B11), 03.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 260 | finále |
Oskar Humlíček | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Teo Sihelník | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 5008 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Matěj Špaček | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 6961 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 80 | |
Ondřej Přádka | 3 : 0 | 80 | |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 128 | |
Filip Moltaš | 3 : 0 | 128 | |
Junior D-tour č.1, (B11), 25.11.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 5356 |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B11), 22.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 6935 |
Oskar Humlíček | 3 : 0 | 80 | |
Tobiáš Tománek | 3 : 0 | 80 | |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 128 | |
Tadeáš Kvěch | 3 : 1 | 102.4 | |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4148 |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B11), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 8898 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | finále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Leon Weidenhausen | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2069 |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | |
Václav Holuša | 3 : 1 | 40 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2873 |
Martin Jašek | 3 : 0 wo. | 42 | 7. - 8. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 6335 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | finále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3043 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B11), 12.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5649 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | finále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Pavel Dolejš | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JB, (B13), 26.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 2897 |
Antonín Urban | 3 : 0 | 49.2 | |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 39.36 | |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | |
JD Moravská Slavia B13, (B13), 18.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2845 |
Martin Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 20.11.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 4158 |
Leon Weidenhausen | 3 : 0 | 100 | finále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Czech junior open 2021, (B11), 06.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4033 |
Ákos Lörinczi | 3 : 2 | 57.6 | |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 96 | |
Velká cena Prahy, (B13), 16.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Adam Cox | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Hron | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (B11), 16.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Pavel Dolejš | 3 : 0 | 60 | |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 60 | |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 60 | |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 60 | |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3889 |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
Lukáš Hogen | 3 : 2 | 78 | 13. - 16. |
Martin Jašek | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Matěj Kročil | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 387 | Body celkem: 6843 |
Thomas Koukola | 2 : 3 | 83.2 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2973 |
Thomas Koukola | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Matyáš Závacký | 2 : 3 | 36 | 9. - 12. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2319 |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Thomas Koukola | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B11), 04.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 80 | |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3480 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 72 | |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 72 | |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B11), 26.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 3458 |
Matěj Kudr | 3 : 0 wo. | 36 | |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Max Pelikán | 1 : 3 | 14.4 | |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 72 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3152 |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 20 | 13. - 14. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Martin Jašek | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 2653 |
Petr Líkař | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Jonáš Pavelka | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B11), 12.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4164 |
Pavel Dolejš | 3 : 0 | 60 | |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 60 | |
Václav Kovář | 3 : 0 | 60 | |
Jiří Hadrava | 3 : 2 | 36 | |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2579 |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 2828 |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Jiří Hadrava | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Junioři D B11 červen, (B11), 20.06.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2419 |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Jakub Pleticha | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3748 |
Jakub Schorník | 3 : 0 wo. | 65 | 15. - 16. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
D turnaj B11, (B11), 21.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3863 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3555 |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Kryštof Drapák | 3 : 2 | 72 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Thomas Koukola | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3627 |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 2088 |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Thomas Koukola | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3112 |
Štěpán Škurek | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Junioři B, (B11), 14.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 2094 |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Thomas Koukola | 3 : 2 | 29.52 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.