Profil hráče

Daniel Burkart

Ročník: 2003
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno C
Registrační číslo: 6741

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 483.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 465. (05/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 14. (09/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 28.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 21. (02/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 10. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 59.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 56. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 483 (-7) 702 (0)
01.10.2019 476 (-5) 702 (0)
01.09.2019 471 (-1) 702 (0)
01.08.2019 470 (1) 702 (0)
01.07.2019 471 (0) 702 (0)
01.06.2019 471 (-6) 702 (0)
01.05.2019 465 (28) 702 (0)
01.04.2019 493 (-15) 702 (0)
01.03.2019 478 (-4) 702 (0)
01.02.2019 474 (3) 702 (0)
01.01.2019 477 (-477) 702 (702)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20194774744784934654714714704714764832019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup, (B19), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3480
Svatopluk Kreidl  3 : 0 72
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Marek Paták  3 : 0 72
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2762
Tomáš Holinka  3 : 1 64 11. - 12.
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 12.
David Priesel  3 : 0 80 9. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2745
Martin Brňák  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Matěj Černý  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2648
Daniel Ivanco  0 : 3 0 7. - 8.
Jan Rutterle  0 : 3 0 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 1 56 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3526
Vojtěch  Haluza   3 : 0 90 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 90 9. - 12.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 90 9. - 16.
Matěj Bomba  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2680
Ondřej Malina  3 : 1 56 9. - 10.
Sean Vittek  3 : 2 42 9. - 12.
Šimon Škurek  3 : 0 70 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Bomba  3 : 0 56 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
232
Body celkem:
2816
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 80 19. - 20.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 17. - 20.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Daniel Svoboda  2 : 3 32 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
81
Body celkem:
2708
 bye  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 13. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Konrád  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2439
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2575
 bye  3 : 0 wo. 40 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 40 21. - 24.
Ondřej Malina  1 : 3 16 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot