Ročník: 2013
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8571
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 04.05.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Lukáš Jeřábek | 2 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 04.05.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Iakov Kadishnov | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tobiáš Tománek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Tobiáš Tománek | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Šimek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Varga | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Jan Šimek | 3 : 0 | 0 | finále |
David Varga | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Kryštof Liška | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Junior D-tour, (B11), 12.04.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 498 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
Junioři A, (B13), 23.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Iakov Kadishnov | 1 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Vítek Vizibla | 3 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B11), 23.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Jan Šimek | 1 : 3 | 0 | finále |
Vítek Vizibla | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Kryštof Liška | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Daniil Bukin | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B15), 16.03.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Dominik Vintr | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B13), 16.03.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Tobiáš Tománek | 3 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojta Kašpařík | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 8469 |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | finále |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Filip Šámal | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 13.01.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Tobiáš Kania | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Tomáš Vavřík | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Alex Nosek | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Filip Varga | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Jan Šimek | 2 : 3 | 0 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Vojtěch Valovič | 1 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alex Jaromij | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
JD 12/23 B11 pokročilí, (B11), 20.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Šimek | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B11), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | finále |
Vojta Gebauer | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Sebastian Vráblik | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B13), 02.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Filip Moltaš | 1 : 3 | 0 | finále |
David Varga | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Šimon Herodes | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Moravská JD Tour B11 24.11.2023, (B11), 24.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 402 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 402 |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Leon Weidenhausen | 3 : 2 | 0 | finále |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 04.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Matěj Šádek | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jan Šimek | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 04.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
David Varga | 3 : 1 | 0 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Kryštof Liška | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Tobiáš Tománek | 1 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
David Varga | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Kryštof Liška | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Oldřich Osička | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B13), 07.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Pavel Bittermann | 3 : 0 | 0 | finále |
Filip Moltaš | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Šimon Herodes | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (B11), 07.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Kryštof Liška | 3 : 1 | 0 | finále |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Schorník | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 16.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Jan Šimek | 3 : 0 | 0 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Filip Šámal | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP, (B13), 20.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3634 |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | finále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Lukáš Procházka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Tobiáš Kania | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP, (B11), 20.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 100 | finále |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Vítek Vizibla | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 4010 |
Jakub Schorník | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Jan Zapletal | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Špaček | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 06.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3456 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 60 | |
Tomáš Nedbálek | 3 : 0 | 60 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (B13), 29.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3184 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Matěj Šádek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Bittermann | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Strahov - junioři B, (B11), 29.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 3538 |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | finále |
Tomáš Vavřík | 3 : 1 | 64 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2374 |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Jan Šimek | 3 : 0 wo. | 30 | |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4826 |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 80 | |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 80 | |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 25.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3466 |
Antonín Urban | 3 : 2 | 57.6 | 3. - 4. |
Matěj Šádek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 25.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 3494 |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 72 | |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 72 | |
Jan Šimek | 1 : 3 | 14.4 | |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
AB Squash Cup - junioři B, (B13), 18.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3221 |
Ondřej Němec | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Jakub Schorník | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
AB Squash Cup - junioři B, (B11), 18.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 2931 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 wo. | 24.6 | |
Tobiáš Novosad | 3 : 0 | 49.2 | |
Sebastian Vráblik | 3 : 0 | 49.2 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (B11), 25.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3221 |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3748 |
Martin Kurka | 3 : 0 wo. | 65 | 15. - 16. |
Antonín Urban | 1 : 3 | 26 | 13. - 16. |
Matěj Šádek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B11), 03.02.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 4682 |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Thomas Říha | 3 : 0 | 130 | |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 130 | |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 130 | |
Jan Šimek | 2 : 3 | 52 | |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 28.01.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1888 |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Jakub Machát | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Tomáš Tošovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 28.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 2557 |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 65.6 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2611 |
Matěj Kudr | 2 : 3 | 32 | 11. - 12. |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Přemysl Prokop | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 07.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 3661 |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jonáš Drapák | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2810 |
Jiří Laszy | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matěj Špaček | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 10.12.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3516 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 80 | |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | |
Oskar Humlíček | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Přádka | 0 : 3 | 0 | |
AB Squash Cup jun D B11, (B11), 03.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.