Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost Prima stavebniny a partnerem SALMING.
Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení.Program turnaje bude upřesněn po vylosování
Sobota (bude odehráno celkem 111 utkání):
G11 - předpokládané ukončení zápasů 12,10 hod
B11 - předpokládané ukončení zápasů 12,20 hod.
G15 - předpokládané ukončení zápasů 18,00 hod.
B15 - předpokládané ukončení zápasů 15,40 hod.
G19 - předpokládané ukončení zápasů 17,45 hod.
B19 - předpokládané ukončení zápasů 18,30 hod.
Neděle (bude odehráno celkem 97 utkání):
G13 - předpokládané ukončení zápasů 17,15 hod.
B13 - předpokládané ukončení zápasů 17,15 hod.
G17 - předpokládané ukončení zápasů 15,45 hod.
B17 - předpokládané ukončení zápasů 16,30 hod.
Těšíme se na vaši účast !!!!!!!!!
G11 (4)G13 (11)G15 (9)G17 (8)G19 (7)G23 (1)B11 (7)B13 (17)B15 (24)B17 (16)B19 (11)B23 (1)
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Faríd Farrag | |||||
Faríd Farrag | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
Adam Horák | 11/6, 11/8, 11/3 | ||||
Adam Horák | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
Šimon Škurek | 11/1, 11/3, 11/6 | ||||
Šimon Škurek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Tomáš Holinka | |||||
bye | 11/4, 11/5, 11/5 | ||||
Tomáš Holinka | |||||
Tomáš Holinka | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
Matěj Bomba | 11/4, 11/4, 11/6 | ||||
Matěj Bomba | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Matěj Bomba | |||||
bye | 11/6, 11/2, 11/0 | ||||
Theodor Barry | |||||
Theodor Barry | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Vojtěch Martinovský | |||||
Dan Malec | 11/8, 11/6, 11/6 | ||||
Dan Malec | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Vojtěch Martinovský | |||||
bye | 11/2, 11/7, 11/4 | ||||
Vojtěch Martinovský | |||||
Vojtěch Martinovský | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
David Linhart | 11/6, 11/6, 11/6 | ||||
David Linhart | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
David Linhart | |||||
bye | 11/3, 11/6, 11/3 | ||||
Matyáš Hrubý | |||||
Matyáš Hrubý | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
David Linhart | |||||
Lukáš Krišica | 6/11, 9/11, 11/5, 11/6, 11/7 | ||||
Lukáš Krišica | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Daniel Svoboda | |||||
bye | 11/4, 13/11, 11/8 | ||||
Daniel Svoboda | |||||
Daniel Svoboda | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Matěj Kolpak | 11/3, 11/6, 11/6 | ||||
Matěj Kolpak | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Strapek | |||||
bye | 11/4, 11/3, 11/8 | ||||
Jakub Strapek | |||||
Jakub Strapek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Tomáš Michalec | 11/5, 11/7, 11/3 | ||||
Tomáš Michalec | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
bye | 11/2, 11/3, 11/2 | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Martin Štěpán ml. | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Vojtěch Martinovský | |||||
David Linhart | |||||
4/11, 11/9, 11/9, 11/9 | |||||
David Linhart | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Tomáš Holinka | |||||
Matěj Bomba | |||||
8/11, 11/8, 11/7, 11/8 | |||||
Matěj Bomba | |||||
Daniel Svoboda | |||||
11/4, 11/4, 11/4 | |||||
Daniel Svoboda | |||||
Daniel Svoboda | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Jakub Strapek | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Tomáš Holinka | |||||
Tomáš Holinka | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Jakub Strapek | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Adam Horák | |||||
Adam Horák | |||||
11/5, 11/5, 11/4 | |||||
Šimon Škurek | |||||
Dan Malec | |||||
11/0, 11/9, 11/4 | |||||
Theodor Barry | |||||
Dan Malec | |||||
11/2, 11/2, 11/5 | |||||
Dan Malec | |||||
Dan Malec | |||||
11/4, 11/7, 11/9 | |||||
Matyáš Hrubý | |||||
Matyáš Hrubý | |||||
9/11, 11/6, 7/11, 11/7, 11/4 | |||||
Lukáš Krišica | |||||
Matěj Kolpak | |||||
9/11, 11/7, 9/11, 11/3, 11/8 | |||||
Matěj Kolpak | |||||
Matěj Kolpak | |||||
11/8, 11/8, 11/9 | |||||
Tomáš Michalec | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Adam Horák | |||||
Matyáš Hrubý | |||||
6/11, 13/11, 11/9, 4/11, 11/8 | |||||
Matyáš Hrubý | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Šimon Škurek | |||||
Šimon Škurek | |||||
11/7, 11/7, 11/9 | |||||
Theodor Barry | |||||
Lukáš Krišica | |||||
11/3, 11/5, 11/3 | |||||
Lukáš Krišica | |||||
Lukáš Krišica | |||||
7/11, 11/7, 11/7, 11/7 | |||||
Tomáš Michalec | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Theodor Barry | |||||
Tomáš Michalec | |||||
11/4, 11/7, 11/2 | |||||
Tomáš Michalec | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.