Profil hráče

Daniel Svoboda

Ročník: 2004
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:Squashova Akademie
Registrační číslo: 5161

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 253.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 233. (01/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (07/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4. (11/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 38.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 38. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 37.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 37. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2020 253 (-11) 2481 (0)
01.04.2020 242 (2) 2481 (-210)
01.03.2020 244 (8) 2691 (0)
01.02.2020 252 (-19) 2691 (-268)
01.01.2020 233 (35) 2959 (407)
01.12.2019 268 (58) 2552 (842)
01.11.2019 326 (63) 1710 (604)
01.10.2019 389 (-43) 1106 (-327)
01.09.2019 346 (-35) 1433 (-319)
01.08.2019 311 (0) 1752 (0)
01.07.2019 311 (39) 1752 (343)
01.06.2019 350 (-4) 1409 (0)
01.05.2019 346 (-28) 1409 (-351)
01.04.2019 318 (2) 1760 (210)
01.03.2019 320 (-2) 1550 (0)
01.02.2019 318 (48) 1550 (343)
01.01.2019 366 (24) 1207 (120)
01.12.2018 390 (3) 1087 (0)
01.11.2018 393 (25) 1087 (90)
01.10.2018 418 (74) 997 (327)
01.09.2018 492 (89) 670 (319)
01.08.2018 581 (-3) 351 (0)
01.07.2018 578 (-4) 351 (0)
01.06.2018 574 (-4) 351 (0)
01.05.2018 570 (-570) 351 (351)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20202332522442422532020
20193663183203183463503113113463893262682019
20185705745785814924183933902018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2489
Lukáš Krejčí  2 : 3 24 5. - 6.
Tomáš Hrubý  3 : 1 48 5. - 8.
Jan Rutterle  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Jarý  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Turnaj JB, (B17), 08.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2339
Štěpán Hájek  3 : 0 49.2
Jan Rutterle  1 : 3 9.84
Pavel Konrád  2 : 3 19.68
Lukáš Krejčí  1 : 3 9.84
 AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2069
Martin Suk  0 : 3 0 1. - 16.
Tobiáš Kout  3 : 0 50
Matouš Fiala  3 : 1 40
 Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
233
Body celkem:
4181
Vojtěch Martinovský  3 : 1 80 finále
Ondřej Malina  3 : 0 80 semifinále
Antonín Eliášek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Vít Juříček  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
David Linhart  0 : 3 0
Lukáš Krejčí  0 : 3 0
Tobiáš Kout  3 : 0 50
Antonín Eliášek  3 : 0 50
 Strahov Junioři B, (B13), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4142
Alfréd Nezveda  3 : 0 100 finále
Antonín Eliášek  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
61
Body celkem:
2821
Pavel Konrád  0 : 3 0 3. - 4.
Filip Šarboch  0 : 3 0 semifinále
Dominik Neradil  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B SBCentrum, (B13), 29.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4142
Matěj Bomba  3 : 0 100 finále
Antonín Eliášek  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2877
David Linhart  1 : 3 16 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 16 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3594
Ondřej Malina  2 : 3 40 finále
Matěj Kolpak  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Matěj Kolpak  3 : 0 60 7. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 5. - 8.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B, (B13), 07.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 60 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Erik Ehrenberger  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B, (B13), 24.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
223
Body celkem:
2202
Matěj Bomba  3 : 1 40 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 10 1. - 16.
Matěj Bomba  3 : 1 54.8
Antonín Eliášek  3 : 0 68.5
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
345
Body celkem:
4293
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Adam Lištanský  3 : 0 0
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 10.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2906
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Ondřej Slanina  1 : 3 0
David Linhart  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3186
Mikuláš Janda  3 : 2 0
Matěj Bomba  3 : 1 0
Martin Mach  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 11.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2858
Martin Mach  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  1 : 3 0
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot