Profil hráče

Ondřej Kutý

Ročník: 2004
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7818

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 15. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 22.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 22. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Déčko FAJNE junior B17, (B17), 27.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Hanya Cup, (B19), 13.06.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1903
Dominik Davies  3 : 1 40 11. - 12.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B19), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2299
Kristián Mráček  0 : 3 0
Štěpán Hájek  3 : 1 39.36
Lukáš Stupka  0 : 3 0
Svatopluk Kreidl  1 : 3 9.84
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2100
Matěj Bomba  0 : 3 0 7. - 8.
Svatopluk Kreidl  2 : 3 24 5. - 8.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2319
Svatopluk Kreidl  2 : 3 25.6 17. - 18.
Radek Ďurán  3 : 1 51.2 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Jan Gerstdorf  2 : 3 25.6 1. - 32.
 Mikulášské juniorské déčko, (B19), 06.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3420
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 2 60 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2846
Tomáš Holinka  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Jurášek  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 2 36 čtvrtfinále
Jakub Planka  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B19), 02.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2209
Jan Netolička  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Mikulec  0 : 3 0
Štěpán Hájek  1 : 3 12
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2610
Jan Gerstdorf  3 : 1 64 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Lukáš Krišica  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2281
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 17. - 18.
Tomáš Šťastný  3 : 0 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 32.
 Hanya Junioři D, (B17), 20.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Prázdninové déčko, (B17), 16.08.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B17), 21.06.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot