Ročník: 1996
Klub: SK Prague United, z.s.
Družstvo:SC Prague United B
Registrační číslo: 8527
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 16 | (5) | 16839 | (1714) | ||
01.04.2024 | 21 | (1) | 15125 | (0) | ||
01.03.2024 | 22 | (-1) | 15125 | (709) | ||
01.02.2024 | 21 | (1) | 14416 | (2574) | ||
01.01.2024 | 22 | (-5) | 11842 | (-3173) | ||
01.12.2023 | 17 | (5) | 15015 | (2773) | ||
01.11.2023 | 22 | (-4) | 12242 | (-2143) | ||
01.10.2023 | 18 | (-1) | 14385 | (-595) | ||
01.09.2023 | 17 | (0) | 14980 | (0) | ||
01.08.2023 | 17 | (0) | 14980 | (0) | ||
01.07.2023 | 17 | (2) | 14980 | (0) | ||
01.06.2023 | 19 | (0) | 14980 | (0) | ||
01.05.2023 | 19 | (1) | 14980 | (1777) | ||
01.04.2023 | 20 | (1) | 13203 | (18) | ||
01.03.2023 | 21 | (0) | 13185 | (0) | ||
01.02.2023 | 21 | (1) | 13185 | (343) | ||
01.01.2023 | 22 | (5) | 12842 | (5363) | ||
01.12.2022 | 27 | (3) | 7479 | (1993) | ||
01.11.2022 | 30 | (5) | 5486 | (2589) | ||
01.10.2022 | 35 | (-35) | 2897 | (2897) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 22 | 21 | 22 | 21 | 16 | 2024 | |||||||
2023 | 22 | 21 | 21 | 20 | 19 | 19 | 17 | 17 | 17 | 18 | 22 | 17 | 2023 |
2022 | 35 | 30 | 27 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
SquashArena turnaj D 4/24, 19.04.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 412 |
BASTR CUP - Ženy A, 06.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 0 | |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Kateřina Muchová | 3 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 1/24, 19.01.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 402 |
ELEKTRO MAHL - Ženy B, 13.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Marcela Štochlová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Squash Arena Liberec - ŽA, 06.01.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Veronika Gaultier | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Ženy B, 16.12.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 0 | |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 0 | |
Flix City of Prague Open 2023 D, 09.12.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 412 |
Strahov - ženy A, 11.11.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 2 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Orla Diamantino | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
SquashArena turnaj D 11/23, 10.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 402 |
Ženy B, 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 0 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 0 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Laura - Liisa Lilleleht | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Riana Alexová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Čimické Déčko říjen, 10.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
SquashArena turnaj D 9/23, 08.09.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 421 |
Ženy B, 02.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Sonja Schwarzer | 2 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 0 | |
Čimické Déčko srpen, 08.08.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 402 |
Čimické Déčko květen, 09.05.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 446 |
Muži C Čimice, 29.04.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 421 |
Michal Jeník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | |
Filip Hátle | 1 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 0 | |
Strahov - ženy A, 01.04.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2138 |
Marcela Štochlová | 3 : 0 | 70 | 15. - 16. |
Laura - Liisa Lilleleht | 1 : 3 | 14 | 13. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Veronika Gaultier | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 3/23, 24.03.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 421 |
PoctiveDezerty.cz Muži C - HAMR, 18.03.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 433 |
Martin Janečka | 3 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Filip Hátle | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jiří Smíšek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vánoční Ohradní D 18.12.2022, 18.12.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 402 |
Strahov - ženy B, 17.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2174 |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 22.32 | |
Eva Poláková | 3 : 0 | 37.2 | |
Laura - Liisa Lilleleht | 1 : 3 | 12.4 | |
Strahov - ženy A, 03.12.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3189 |
Petra Václavková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Lucie Luksová | 3 : 1 | 72 | 9. - 12. |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
SquashArena turnaj D 12/22, 02.12.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 323 |
ELEKTRO MAHL - ŽENY B, 05.11.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1993 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 19.68 | čtvrtfinále |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 9.84 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 49.2 | |
SquashArena turnaj D 10/22, 21.10.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 412 |
SBCentrum ženy B, 08.10.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2589 |
Annabelle Diamantino | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 9.84 | |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 49.2 | |
Marcela Štochlová | 3 : 1 | 39.36 | |
SquashArena turnaj D 9/22, 16.09.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 402 |
Strahov - Ženy B, 03.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 2897 |
Marcela Štochlová | 3 : 0 | 49.2 | |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 1 | 39.36 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Squash Ohradní D 19.8.2022, 19.08.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
Squash Ohradní D 5.8.2022, 05.08.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 383 |
Squash Ohradní D 29.7.2022, 29.07.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 392 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.