Profil hráče

Vendula Boháčová

Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy B
Registrační číslo: 4936

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 32.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 32. (11/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (11/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (12/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 14. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10. (11/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 32 (1) 10500 (0)
01.10.2020 33 (0) 10500 (1200)
01.04.2020 33 (1) 9300 (-400)
01.03.2020 34 (6) 9700 (3721)
01.02.2020 40 (-2) 5979 (-800)
01.01.2020 38 (1) 6779 (0)
01.12.2019 39 (17) 6779 (5019)
01.11.2019 56 (3) 1760 (560)
01.10.2019 59 (-1) 1200 (0)
01.09.2019 58 (0) 1200 (0)
01.08.2019 58 (0) 1200 (0)
01.07.2019 58 (0) 1200 (0)
01.06.2019 58 (2) 1200 (0)
01.05.2019 60 (4) 1200 (0)
01.04.2019 64 (10) 1200 (400)
01.03.2019 74 (-1) 800 (0)
01.02.2019 73 (14) 800 (160)
01.12.2018 87 (-2) 640 (0)
01.11.2018 85 (5) 640 (0)
01.10.2018 90 (0) 640 (0)
01.09.2018 90 (0) 640 (0)
01.08.2018 90 (0) 640 (0)
01.07.2018 90 (0) 640 (0)
01.06.2018 90 (0) 640 (0)
01.05.2018 90 (0) 640 (0)
01.04.2018 90 (1) 640 (0)
01.03.2018 91 (4) 640 (0)
01.02.2018 95 (1) 640 (0)
01.01.2018 96 (-96) 640 (640)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20203840343333322020
201973746460585858585956392019
20189695919090909090909085872018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4503
Nikol Štěpánová  3 : 0 108 5. - 6.
Ella Pelikánová  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 90 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5711
Eva Klimešová  1 : 3 31.2 5. - 6.
Aneta Sezemská  3 : 1 124.8 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Marie Kubíková  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
282
Body celkem:
6040
Eva Klimešová  3 : 0 wo. 80 3. - 4.
Veronika Vejrostová  1 : 3 32 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4797
Sofie Hausknotzová  1 : 3 28.8 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
330
Body celkem:
6088
Sofie Hausknotzová  3 : 2 96 3. - 4.
Eva Klimešová  2 : 3 64 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
304
Body celkem:
7641
Veronika Vejrostová  3 : 2 108 finále
Eva Klimešová  3 : 2 86.4 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3436
Karolína Šrámková  2 : 3 28
Aneta Sezemská  3 : 0 70
Veronika Pavlatová  3 : 0 84
Sofie Hausknotzová  1 : 3 16.8
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Zuzana Outratová  3 : 0 112 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
452
Body celkem:
7736
Veronika Vejrostová  3 : 1 166.4 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4944
Eva Klimešová  3 : 1 102.4 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Eva Machytková  3 : 0 96 čtvrtfinále
Marie Kubíková  3 : 0 80 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
349
Body celkem:
4201
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
220
Body celkem:
5324
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4028
Anna Vrbová  0 : 3 0 5. - 6.
Kateřina Konečná  3 : 2 64.8 5. - 8.
Riana Alexová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4081
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 12.
Kateřina Konečná  3 : 0 120 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
291
Body celkem:
4035
Eliška Mauchlerová  3 : 0 96 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 0 96 5. - 8.
Riana Alexová  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 80 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3077
Sofie Hausknotzová  3 : 0 72
Alžběta Dufková  2 : 3 28.8
Veronika Vejrostová  1 : 3 19.2
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4243
Kateřina Konečná  3 : 1 89.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4435
Kateřina Konečná  2 : 3 57.6 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 2 72 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3384
Klára Nováková  3 : 0 70
Ella Gálová  0 : 3 0
Alžběta Dufková  0 : 3 0
Adéla Mastná  3 : 0 wo. 42
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4181
Eliška Mauchlerová  3 : 2 72 7. - 8.
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 48 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2937
Kateřina Konečná  0 : 3 0 11. - 12.
Alžběta Dufková  0 : 3 0 9. - 12.
Klára Nováková  3 : 0 90 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Anna Vrbová  0 : 3 0 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 80 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
324
Body celkem:
3259
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Kateřina Konečná  0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Branná  0 : 3 0
Lucie Bartůňková  3 : 0 90
Alžběta Dufková  3 : 2 54
Adéla Mastná  3 : 0 90
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G15), 07.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
125
Body celkem:
4004
Martina Prokšová  1 : 3 24 finále
Kateřina Konečná  3 : 2 57.6 semifinále
Simona Jarošová  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 12.03.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2386
Lucie Bartůňková  3 : 0 72 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 5. - 8.
Kateřina Konečná  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot