Profil hráče

Lukas Pári

hrac

Ročník: 2009
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Sportprofit
Registrační číslo: 6875

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 15. (09/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 17. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 22.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 14. (09/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 32.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 25. (12/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Bestbuild Cup, (B17), 22.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Matyáš Nedvěd  3 : 0 0 7. - 8.
Jan Vaněk  1 : 3 0 5. - 8.
Dominik Fukar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Borisov  3 : 0 0 1. - 16.
 Moravská JD Tour B15 24.11.2023, (B15), 24.11.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Jan Vaněk  0 : 3 0 11. - 12.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Pospíšil  3 : 1 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 13. - 14.
Benedikt Bořil  3 : 0 0 13. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 0 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Schorník  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2414
Dominik Fukar  0 : 3 0 17. - 18.
Alex Jaromij  3 : 0 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Yelysey Udodov  1 : 3 0 13. - 14.
Jakub Schorník  3 : 0 0 13. - 16.
Dominik Fukar  2 : 3 0 9. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 1. - 16.
Benedikt Bořil  3 : 0 0 1. - 32.
 Freshbox - junioři D č.2, (B17), 13.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2282
Patrik Cvak  2 : 3 0 19. - 20.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 17. - 20.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Ondřej Sklenář  2 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Jiří Hartmann  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Petr Líkař  0 : 3 0 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 1 0 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
Benedikt Bořil  3 : 1 0 1. - 32.
 Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Alexander Tolico Bonilla  3 : 1 64 3. - 4.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Němec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junior D-tour č.4, (B15), 21.04.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2117
Patrik Edelmann  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Víšek ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Pospíšil  3 : 0 56 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2930
Antonín  Urban  3 : 0 80 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Thomas Koukola  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3787
Benedikt Bořil  3 : 0 130 15. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Dominik Fukar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  0 : 3 0
Jan Líkař  0 : 3 0
 Vánoční junioři D, (B15), 21.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Junior D-tour č.1, (B15), 25.11.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2528
Matěj Pospíšil  3 : 0 72 19. - 20.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 17. - 20.
Matěj Borisov  3 : 0 72 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2594
Petr Líkař  0 : 3 0 17. - 18.
Matěj Pospíšil  3 : 0 72 17. - 20.
Gabriel Valko  3 : 0 72 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Yelysey Udodov  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3097
Matěj Borisov  3 : 1 72 11. - 12.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 9. - 12.
Benedikt Bořil  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2666
Thomas Koukola  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín  Urban  3 : 0 70
Matěj Šádek  3 : 0 70
Jakub Schorník  3 : 0 70
 DR DEVELOPMENT Cup - Junioři B, (B15), 10.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3370
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 32.8
Benedikt Bořil  3 : 1 52.48
Gabriel Valko  3 : 0 65.6
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 24.06.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
Jan Vaněk  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2810
Aleksandr Zubanič  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Benedikt Bořil  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Přemysl Prokop  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2870
Matyáš Závacký  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Benedikt Bořil  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2307
Matěj Kudr  3 : 0 60 7. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 50 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2377
Dominik Fukar  3 : 2 30
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Thomas Koukola  0 : 3 0
Martin Jašek  0 : 3 0
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 6.
Dominik Fukar  3 : 0 60 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 50 1. - 16.
 Hanya Cup, (B11), 13.06.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1719
Tomáš Trachta  3 : 0 50 15. - 16.
Matyáš Zlý  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2307
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Thomas Koukola  1 : 3 10
Jakub Schorník  3 : 0 50
Filip Sovják  3 : 0 50
 Mikulášské juniorské déčko, (B13), 06.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3437
Kryštof Drapák  3 : 2 72 15. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 0 13. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 Hanya Junioři D, (B13), 20.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B13), 21.06.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2730
 bye  3 : 0 wo. 40 11. - 12.
Martin Jašek  2 : 3 32 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Matyáš Zlý  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1811
Filip Sovják  3 : 0 50 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1845
Lukáš Hogen  2 : 3 20 11. - 12.
Martin Jašek  0 : 3 0 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 1 40 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 Šťastný spedition Cup, (B11), 30.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2937
Max Pelikán  0 : 3 0 11. - 12.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Hogen  3 : 0 90 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
25
Body celkem:
1718
Kristián Bořil  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Sebastien Šíma  0 : 3 0 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 Pneukomplet Junioři D, (B11), 06.04.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2376
Šimon Borovička  0 : 3 0 19. - 20.
Marek David  0 : 3 0 17. - 20.
Štěpán Škurek  3 : 1 57.6 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Matyáš David  0 : 3 0 1. - 32.
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2585
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2671
Kristián Bořil  2 : 3 38.4 23. - 24.
David Kniezek  0 : 3 0 21. - 24.
Antonín Beneš  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Andrej Butsa  0 : 3 0 1. - 32.
 Junioři D - Prima stavebniny Cup, (B11), 17.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Junioři D - Hanya Cup, (B11), 09.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot