Profil hráče

Matěj Pospíšil

hrac

Ročník: 2009
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 7645

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 24. (11/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 15. (12/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 17. (12/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 19. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
Matěj Kročil  0 : 3 0 15. - 16.
Jan Víšek ml.  1 : 3 0 13. - 16.
Lukas Pári  1 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Lukas Pári  0 : 3 0 13. - 14.
Alexander Tolico Bonilla  3 : 1 0 13. - 16.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 9. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
Patrik Cvak  2 : 3 0 15. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 0 13. - 16.
Jakub Ivanič  0 : 3 0 9. - 16.
Kristián Bořil  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Dominik Fukar  0 : 3 0 11. - 12.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 9. - 12.
Radim Heger  3 : 0 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Vintr  3 : 0 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2216
 bye  3 : 0 wo. 0 21. - 22.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 21. - 24.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Lukáš Hogen  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Ondřej Němec  3 : 0 0 15. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 0 13. - 16.
Petr Líkař  1 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Schorník  3 : 0 0 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
43
Body celkem:
2500
Václav Holuša  0 : 3 0 5. - 6.
Patrik Cvak  3 : 2 43.2 5. - 8.
Dominik Fukar  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2707
Dominik Fukar  0 : 3 0 7. - 8.
Tadeáš Kvěch  1 : 3 16.8 5. - 8.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2354
Jan Líkař  0 : 3 0 19. - 20.
Peter Amzler  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Matěj Volf  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3106
Jakub Schorník  3 : 0 90 11. - 12.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Gerstdorf  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1760
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1816
Jan Líkař  0 : 3 0 19. - 20.
Igor Hroza  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Lukas Pári  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3420
Martin Jašek  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Kudr  3 : 0 100 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2892
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 11. - 12.
Petr Líkař  0 : 3 0 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2354
Lukas Pári  0 : 3 0 19. - 20.
Jan Vaněk  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3322
 bye  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Benedikt Bořil  0 : 3 0 5. - 8.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš  Tošovský  3 : 0 80 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2354
Jan Líkař  0 : 3 0 19. - 20.
Lukas Pári  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jan Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3552
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 9. - 10.
Jakub Schorník  3 : 0 100 9. - 12.
Ondřej Němec  3 : 0 100 9. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1872
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1950
Gabriel Valko  3 : 1 48 11. - 12.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 16.
Patrik Cvak  0 : 3 0 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2595
Benedikt Bořil  1 : 3 16 11. - 12.
Dominik Fukar  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2852
Benedikt Bořil  1 : 3 16 9. - 10.
Michal Noel Zoubek  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2850
Dominik Fukar  0 : 3 0 15. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0 13. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot