Profil hráče

Dalibor Procházka ml.

Ročník: 2000
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ B HAŠTAL
Registrační číslo: 4785

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 16. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 9. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 4. (02/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 4. (04/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 5. (01/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.01.2022 18 (-2) 24581 (349)
01.12.2021 16 (3) 24232 (520)
01.11.2021 19 (7) 23712 (2387)
01.10.2021 26 (-5) 21325 (-506)
01.09.2021 21 (3) 21831 (495)
01.08.2021 24 (0) 21336 (0)
01.07.2021 24 (1) 21336 (1644)
01.06.2021 25 (0) 19692 (0)
01.03.2021 25 (0) 19692 (0)
01.11.2020 25 (8) 19692 (1874)
01.10.2020 33 (0) 17818 (1020)
01.04.2020 33 (7) 16798 (18)
01.03.2020 40 (-3) 16780 (0)
01.02.2020 37 (-4) 16780 (-601)
01.01.2020 33 (4) 17381 (944)
01.12.2019 37 (2) 16437 (635)
01.11.2019 39 (5) 15802 (-45)
01.10.2019 44 (0) 15847 (746)
01.09.2019 44 (0) 15101 (0)
01.08.2019 44 (0) 15101 (0)
01.07.2019 44 (0) 15101 (0)
01.06.2019 44 (1) 15101 (-331)
01.05.2019 45 (1) 15432 (-360)
01.04.2019 46 (3) 15792 (1186)
01.03.2019 49 (0) 14606 (33)
01.02.2019 49 (3) 14573 (200)
01.01.2019 52 (-4) 14373 (-350)
01.12.2018 48 (4) 14723 (168)
01.11.2018 52 (4) 14555 (595)
01.10.2018 56 (10) 13960 (1914)
01.09.2018 66 (0) 12046 (0)
01.08.2018 66 (0) 12046 (0)
01.07.2018 66 (0) 12046 (0)
01.06.2018 66 (8) 12046 (873)
01.05.2018 74 (10) 11173 (1458)
01.04.2018 84 (3) 9715 (259)
01.03.2018 87 (1) 9456 (0)
01.02.2018 88 (8) 9456 (578)
01.01.2018 96 (10) 8878 (592)
01.12.2017 106 (-1) 8286 (0)
01.11.2017 105 (17) 8286 (1164)
01.10.2017 122 (-4) 7122 (22)
01.09.2017 118 (0) 7100 (0)
01.07.2017 118 (1) 7100 (0)
01.06.2017 119 (16) 7100 (1053)
01.05.2017 135 (-2) 6047 (20)
01.04.2017 133 (18) 6027 (862)
01.03.2017 151 (5) 5165 (0)
01.02.2017 156 (9) 5165 (425)
01.01.2017 165 (40) 4740 (1285)
01.12.2016 205 (-16) 3455 (-290)
01.11.2016 189 (32) 3745 (852)
01.10.2016 221 (41) 2893 (571)
01.09.2016 262 (2) 2322 (101)
01.06.2016 264 (91) 2221 (851)
01.05.2016 355 (0) 1370 (75)
01.04.2016 355 (-3) 1295 (0)
01.03.2016 352 (-9) 1295 (0)
01.02.2016 343 (-6) 1295 (0)
01.01.2016 337 (-77) 1295 (290)
01.12.2015 260 (-6) 1005 (0)
01.11.2015 254 (-254) 1005 (1005)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2022182022
202125252424212619162021
20203337403333252020
20195249494645444444444439372019
20189688878474666666665652482018
20171651561511331351191181181221051062017
20163373433523553552642622211892052016
20152542602015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 156 čtvrtfinále
Lukáš Stupka  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Adam Sinkule  1 : 3 31.2 5. - 6.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 156 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Černý  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
187
Body celkem:
6643
Martin Brňák  3 : 0 156
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Adam Sinkule  1 : 3 31.2
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
351
Body celkem:
4785
Šimon Makovský  3 : 0 wo. 65 9. - 10.
Michal Macíček   3 : 0 130 9. - 12.
Matěj Černý  3 : 0 130 9. - 16.
Benjamin Bergel  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3368
Tomáš Hrubý  3 : 0 96 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 19.2 5. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Filip Strouhal  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Matěj Černý  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B19), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4124
Matěj Sezemský  3 : 0 72
Jakub Rezek  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  2 : 3 28.8
Martin Brňák  3 : 0 72
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4209
Daniel Ivanco  3 : 0 120 7. - 8.
Adam Sinkule  2 : 3 48 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 100 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B19), 21.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3518
Marek Paták  3 : 0 72
Matyáš Dufek  1 : 3 14.4
Vojtěch Mohelník  3 : 0 96
 Albatros Media - Junior "A", (B19), 17.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3466
Ondřej Hübscher  3 : 0 72
Filip Strouhal  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  3 : 2 57.6
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 0 80
Michal Macíček   3 : 0 80
Matěj Černý  3 : 0 80
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
340
Body celkem:
3845
Vojtěch Hanzal  3 : 0 100 9. - 10.
Adam Jiroušek  3 : 2 60 9. - 12.
Jakub Slavíček  3 : 0 100 9. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3837
Jakub Slavíček  3 : 1 86.4 7. - 8.
Adam Sinkule  2 : 3 43.2 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Černý  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B19), 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3588
Matyáš Dufek  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 1 48
Lukáš Michalů  3 : 1 48
Filip Šarboch  3 : 1 48
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3225
Matyáš Dufek  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Sinkule  3 : 0 90 9. - 12.
Matěj Sezemský  3 : 0 90 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3092
Adam Sinkule  0 : 3 0 13. - 14.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 80 13. - 16.
Petr Nohel ml.  2 : 3 40 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Karím Farrag  0 : 3 0
Adam Sinkule  2 : 3 28
Michal Macíček   3 : 0 70
Jakub Slavíček  3 : 1 56
 HRADECKÝ CUP, (B19), 22.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Jáchym Mráček  3 : 2 36
Petr Nohel ml.  1 : 3 12
Adam Jiroušek  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
32
Body celkem:
2748
Luboš Walter ml.  2 : 3 32 1. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0
 Strahov Junioři B, (B19), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Adam Sinkule  1 : 3 16
Lukáš Michalů  3 : 0 80
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Šimon Makovský  1 : 3 31.2 7. - 8.
Adam Sinkule  1 : 3 31.2 5. - 8.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Filip Strouhal  1 : 3 18 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 1 72
Petr Nohel ml.  3 : 0 90
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Filip Strouhal  1 : 3 28.8 3. - 4.
Matyáš Dufek  1 : 3 28.8 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3018
Šimon Makovský  1 : 3 18 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Sezemský  3 : 0 90
Šimon Makovský  1 : 3 18
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4370
Adam Sinkule  1 : 3 25.6 3. - 4.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Jakub Slavíček  3 : 0 96 7. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Lestly  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B19), 05.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3212
Petr Nohel ml.  2 : 3 24
Martin Kůla  3 : 0 60
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 48
Adam Sinkule  2 : 3 24
 junioři B SBCentrum, (B19), 29.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Lukáš Michalů  3 : 0 80
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 80
Martin Kůla  3 : 0 80
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
198
Body celkem:
2971
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 90 13. - 14.
Matěj Příman  3 : 0 90 13. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 9. - 16.
Matyáš Dufek  1 : 3 18 1. - 16.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
226
Body celkem:
3420
Lukáš Michalů  3 : 0 96 7. - 8.
Matěj Sezemský  2 : 3 38.4 5. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4286
Matúš Maťas  3 : 0 112 3. - 4.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Michal Macíček   3 : 0 84 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 56 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Šimon Makovský  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
Lukáš Michalů  3 : 0 72
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 57.6
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5152
Body za soupeře:
215
Body celkem:
5367
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 6.
Matyáš Dufek  3 : 2 90 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3797
Matěj Příman  3 : 1 86.4 7. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 21.6 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
277
Body celkem:
4474
Petr Nohel ml.  3 : 2 64.8 5. - 6.
Karím Farrag  3 : 2 64.8 5. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Jakub Karafiát  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
235
Body celkem:
3545
Lukáš Michalů  3 : 0 110 13. - 14.
Matěj Sezemský  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Karafiát  3 : 1 70.4 1. - 32.
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
226
Body celkem:
3282
Matěj Příman  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Sinkule  1 : 3 16 semifinále
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 60 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2892
Marek Panáček  1 : 3 16 9. - 10.
Martin Filip  3 : 0 80 9. - 12.
Martin Kůla  3 : 0 80 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4177
Matúš Maťas  3 : 1 96 7. - 8.
Filip Šipoš  0 : 3 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3757
Matyáš Dufek  3 : 1 86.4 7. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Filip  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4915
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Adam Sinkule  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3537
 bye  3 :  0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 2 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 21.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3011
Mikuláš Pekárek  1 : 3 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Ladislav Švábek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
171
Body celkem:
4119
 bye  3 :  0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4078
Adam Sinkule  3 : 2 0
 bye  3 : 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3799
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Ondřej Hübscher  2 : 3 0
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Karím Farrag  2 : 3 0
 bye  3 :  0
Kristián Mráček  3 : 2 0
Adam Jiroušek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
281
Body celkem:
3915
Jáchym Mráček  3 : 2 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 1 0
Šimon Makovský  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3518
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Marek Koutník  0 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2735
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Ondřej Jánský  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3652
 bye  3 :  0
Adam Jiroušek  3 : 1 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 01.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3610
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
225
Body celkem:
2852
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Matúš Maťas  1 : 3 0
Matyáš Smetana  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2130
Šimon Makovský  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Karím Farrag  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3347
Luboš Walter ml.  3 : 0 wo. 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU15, (B15), 29.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2649
Ondřej Hübscher  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Daniel Ouředník  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
241
Body celkem:
2589
Matěj Sezemský  1 : 3 0
Stanislav Herber  3 : 0 0
Matyáš Dufek  3 : 1 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
Matyáš Smetana  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.03.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2931
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 0 wo. 0
Stanislav Herber  3 : 0 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4108
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Mikuláš Pekárek  1 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
251
Body celkem:
3296
 bye  3 :  0
Marek Koutník  0 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Matěj Příman  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
207
Body celkem:
2937
Matěj Sezemský  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Viktor Kamiš  3 : 0 wo. 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 02.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
139
Body celkem:
2899
 bye  3 :  0
Martin Filip  3 : 0 0
Jakub Karafiát  3 : 1 0
Matěj Příman  0 : 3 0
Matěj Sezemský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2748
Matěj Příman  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Vojtěch Dřevíkovský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B13, (B13), 04.05.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2846
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Ondřej Malý  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot