Ročník: 2011
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Dream Team
Registrační číslo: 7866
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 64 | (4) | 373 | (0) | ||
01.03.2024 | 68 | (-1) | 373 | (0) | ||
01.02.2024 | 67 | (0) | 373 | (0) | ||
01.01.2024 | 67 | (-67) | 373 | (373) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 67 | 67 | 68 | 64 | 2024 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Natálie Tománková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Zápecová | 3 : 0 | 0 | |
Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (G15), 06.04.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Arina Borisová | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5363 |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Arina Borisová | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 10216 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | finále |
Barbora Vavříková | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jana Pěkníková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Veronika Šalová | 2 : 3 | 0 | finále |
Natálie Tománková | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Arina Borisová | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | finále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Kniezková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (G15), 06.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | |
Barbora Vavříková | 3 : 2 | 0 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Arina Borisová | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Barbora Vavříková | 3 : 1 | 0 | finále |
Romana Diwocková | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Marie Zelenková | 3 : 1 | 0 | finále |
Eliška Hamříková | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské B-éčko na Morendě, (G13), 02.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Viola Musialková | 3 : 0 | 0 | finále |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Moravská JD Tour G13 24.11.2023, (G13), 24.11.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 18.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Johana Jedličková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Hamříková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Nela Drncová | 0 : 3 wo. | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 04.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 0 | |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 0 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 wo. | 0 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G15), 07.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Alina Imshenytska | 3 : 2 | 0 | |
Johana Sliacká | 3 : 0 | 0 | |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | |
Marie Zelenková | 3 : 1 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Viola Musialková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Junior D-tour finále, (G13), 04.06.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
CARTEL PASKOV CUP, (G15), 20.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP, (G13), 20.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 100 | finále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Viola Musialková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3048 |
Karolína Wanke | 1 : 3 | 19.2 | 3. - 4. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 5356 |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (G15), 29.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 2946 |
Barbora Vavříková | 3 : 1 | 39.36 | |
Natálie Tománková | 3 : 1 | 39.36 | |
Marie Zelenková | 2 : 3 | 19.68 | |
Nela Drncová | 3 : 1 | 39.36 | |
Strahov - junioři B, (G13), 29.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4172 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 80 | |
Romana Diwocková | 3 : 1 | 64 | |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 80 | |
Junior D-tour č.4, (G13), 21.04.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3485 |
Karolína Wanke | 3 : 1 | 76.8 | 3. - 4. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Radoňová | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4011 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 4174 |
Sára Vaněrková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Arina Borisová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Veronika Šalová | 2 : 3 | 52.8 | čtvrtfinále |
Klaudie Khestlová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2457 |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Carine Maria Fabiánová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
AB Squash Cup - junioři B, (G15), 18.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 3188 |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 12 | |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 60 | |
AB Squash Cup - junioři B, (G13), 18.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 4158 |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 100 | finále |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Strahov - junioři B, (G15), 25.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2836 |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Charlotta Goldamerová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Strahov - junioři B, (G13), 25.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3604 |
Arina Borisová | 3 : 0 | 80 | |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 80 | |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | |
Junior D-tour č.3, (G13), 17.02.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5271 |
Arina Borisová | 3 : 2 | 93.6 | 7. - 8. |
Eliška Hamříková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 28.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3548 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 3 : 1 | 64 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 wo. | 40 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 28.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 4110 |
Karolína Wanke | 3 : 0 wo. | 30 | |
Eliška Hamříková | 2 : 3 | 24 | |
Sofie Radoňová | 3 : 0 | 60 | |
Marie Zelenková | 3 : 1 | 48 | |
Junior D-tour č.2, (G13), 13.01.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 4300 |
Sára Vaněrková | 3 : 2 | 60 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Junior D-tour č.1, (G13), 25.11.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Eliška Nevřelová | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Arina Borisová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nela Drncová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (G13), 05.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3568 |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | finále |
Natálie Tománková | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Nela Drncová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4471 |
Arina Borisová | 3 : 0 | 132 | 7. - 8. |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Vavříková | 3 : 2 | 66 | 1. - 16. |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G13), 01.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 60 | |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 60 | |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 100 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3761 |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Arina Borisová | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 02.09.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
D tour junioři - DR Development Cup, (G13), 24.06.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4871 |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G11), 30.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 406 | Body celkem: 7690 |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP junioři A, (G11), 12.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4915 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 112 | |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 112 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 2988 |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 16.8 | |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (G11), 05.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 4168 |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 22.4 | |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 112 | |
Junioři A, (G11), 15.01.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4858 |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 96 | |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 96 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Prima Cup - Junioři B, (G13), 08.01.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 2776 |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 16 | |
Prima Cup - Junioři B, (G11), 08.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 80 | |
Jana Lášová | 3 : 0 | 80 | |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 80 | |
MČR juniorů 2021, (G11), 08.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 5425 |
Eliška Hamříková | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Sára Vaněrková | 1 : 3 | 31.2 | |
HANYA corporation cup - Junioři B, (G11), 04.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3492 |
Eliška Hamříková | 3 : 2 | 48 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 21.08.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3576 |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G11), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3576 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3072 |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 84 | |
Junioři D G11 červen, (G11), 20.06.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 4266 |
Eliška Hamříková | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2347 |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.