Ročník: 2005
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT E
Registrační číslo: 6346
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 18 | (11) | 16852 | (7475) | ||
01.02.2024 | 29 | (-10) | 9377 | (-4754) | ||
01.01.2024 | 19 | (-5) | 14131 | (-3493) | ||
01.12.2023 | 14 | (0) | 17624 | (-780) | ||
01.11.2023 | 14 | (3) | 18404 | (3045) | ||
01.10.2023 | 17 | (-3) | 15359 | (-5783) | ||
01.09.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.08.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.07.2023 | 14 | (1) | 21142 | (0) | ||
01.06.2023 | 15 | (-1) | 21142 | (-1680) | ||
01.05.2023 | 14 | (-1) | 22822 | (-1800) | ||
01.04.2023 | 13 | (0) | 24622 | (874) | ||
01.03.2023 | 13 | (-1) | 23748 | (-1099) | ||
01.02.2023 | 12 | (-2) | 24847 | (2354) | ||
01.01.2023 | 10 | (3) | 22493 | (1513) | ||
01.12.2022 | 13 | (-2) | 20980 | (-2717) | ||
01.11.2022 | 11 | (0) | 23697 | (-2035) | ||
01.10.2022 | 11 | (0) | 25732 | (3383) | ||
01.09.2022 | 11 | (0) | 22349 | (-2662) | ||
01.08.2022 | 11 | (0) | 25011 | (0) | ||
01.07.2022 | 11 | (0) | 25011 | (-64) | ||
01.06.2022 | 11 | (2) | 25075 | (-1550) | ||
01.05.2022 | 13 | (0) | 26625 | (600) | ||
01.04.2022 | 13 | (0) | 26025 | (1049) | ||
01.03.2022 | 13 | (-2) | 24976 | (635) | ||
01.02.2022 | 11 | (0) | 24341 | (-1830) | ||
01.01.2022 | 11 | (0) | 26171 | (930) | ||
01.12.2021 | 11 | (1) | 25241 | (1288) | ||
01.11.2021 | 12 | (3) | 23953 | (4435) | ||
01.10.2021 | 15 | (1) | 19518 | (-804) | ||
01.09.2021 | 16 | (4) | 20322 | (2662) | ||
01.08.2021 | 20 | (0) | 17660 | (0) | ||
01.07.2021 | 20 | (3) | 17660 | (2464) | ||
01.06.2021 | 23 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.03.2021 | 23 | (-1) | 15196 | (0) | ||
01.11.2020 | 22 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.10.2020 | 22 | (1) | 15196 | (1200) | ||
01.04.2020 | 23 | (1) | 13996 | (109) | ||
01.03.2020 | 24 | (-1) | 13887 | (16) | ||
01.02.2020 | 23 | (6) | 13871 | (3349) | ||
01.01.2020 | 29 | (0) | 10522 | (120) | ||
01.12.2019 | 29 | (-4) | 10402 | (-2023) | ||
01.11.2019 | 25 | (1) | 12425 | (-1360) | ||
01.10.2019 | 26 | (3) | 13785 | (2354) | ||
01.09.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.08.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.07.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.06.2019 | 29 | (-1) | 11431 | (0) | ||
01.05.2019 | 28 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.04.2019 | 28 | (7) | 11431 | (3040) | ||
01.03.2019 | 35 | (8) | 8391 | (2848) | ||
01.02.2019 | 43 | (8) | 5543 | (1320) | ||
01.01.2019 | 51 | (7) | 4223 | (480) | ||
01.12.2018 | 58 | (20) | 3743 | (2383) | ||
01.11.2018 | 78 | (-78) | 1360 | (1360) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 19 | 29 | 18 | 2024 | |||||||||
2023 | 10 | 12 | 13 | 13 | 14 | 15 | 14 | 14 | 14 | 17 | 14 | 14 | 2023 |
2022 | 11 | 11 | 13 | 13 | 13 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 13 | 2022 |
2021 | 23 | 23 | 20 | 20 | 16 | 15 | 12 | 11 | 2021 | ||||
2020 | 29 | 23 | 24 | 23 | 22 | 22 | 2020 | ||||||
2019 | 51 | 43 | 35 | 28 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 26 | 25 | 29 | 2019 |
2018 | 78 | 58 | 2018 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 247 | Body celkem: 6330 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 426 | Body celkem: 8895 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 130 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 166.4 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4943 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 90 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 108 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 3529 |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 45 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 6760 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 83.2 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4931 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4797 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3888 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 4957 |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 36 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 108 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 86.4 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 6328 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 72 | finále |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4109 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 14.4 | |
Eva Machytková | 3 : 0 | 72 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 72 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 72 | |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 4824 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3572 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2749 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 72 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.