Ročník: 2005
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT E
Registrační číslo: 6346
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 18 | (11) | 16852 | (7475) | ||
01.02.2024 | 29 | (-10) | 9377 | (-4754) | ||
01.01.2024 | 19 | (-5) | 14131 | (-3493) | ||
01.12.2023 | 14 | (0) | 17624 | (-780) | ||
01.11.2023 | 14 | (3) | 18404 | (3045) | ||
01.10.2023 | 17 | (-3) | 15359 | (-5783) | ||
01.09.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.08.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.07.2023 | 14 | (1) | 21142 | (0) | ||
01.06.2023 | 15 | (-1) | 21142 | (-1680) | ||
01.05.2023 | 14 | (-1) | 22822 | (-1800) | ||
01.04.2023 | 13 | (0) | 24622 | (874) | ||
01.03.2023 | 13 | (-1) | 23748 | (-1099) | ||
01.02.2023 | 12 | (-2) | 24847 | (2354) | ||
01.01.2023 | 10 | (3) | 22493 | (1513) | ||
01.12.2022 | 13 | (-2) | 20980 | (-2717) | ||
01.11.2022 | 11 | (0) | 23697 | (-2035) | ||
01.10.2022 | 11 | (0) | 25732 | (3383) | ||
01.09.2022 | 11 | (0) | 22349 | (-2662) | ||
01.08.2022 | 11 | (0) | 25011 | (0) | ||
01.07.2022 | 11 | (0) | 25011 | (-64) | ||
01.06.2022 | 11 | (2) | 25075 | (-1550) | ||
01.05.2022 | 13 | (0) | 26625 | (600) | ||
01.04.2022 | 13 | (0) | 26025 | (1049) | ||
01.03.2022 | 13 | (-2) | 24976 | (635) | ||
01.02.2022 | 11 | (0) | 24341 | (-1830) | ||
01.01.2022 | 11 | (0) | 26171 | (930) | ||
01.12.2021 | 11 | (1) | 25241 | (1288) | ||
01.11.2021 | 12 | (3) | 23953 | (4435) | ||
01.10.2021 | 15 | (1) | 19518 | (-804) | ||
01.09.2021 | 16 | (4) | 20322 | (2662) | ||
01.08.2021 | 20 | (0) | 17660 | (0) | ||
01.07.2021 | 20 | (3) | 17660 | (2464) | ||
01.06.2021 | 23 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.03.2021 | 23 | (-1) | 15196 | (0) | ||
01.11.2020 | 22 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.10.2020 | 22 | (1) | 15196 | (1200) | ||
01.04.2020 | 23 | (1) | 13996 | (109) | ||
01.03.2020 | 24 | (-1) | 13887 | (16) | ||
01.02.2020 | 23 | (6) | 13871 | (3349) | ||
01.01.2020 | 29 | (0) | 10522 | (120) | ||
01.12.2019 | 29 | (-4) | 10402 | (-2023) | ||
01.11.2019 | 25 | (1) | 12425 | (-1360) | ||
01.10.2019 | 26 | (3) | 13785 | (2354) | ||
01.09.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.08.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.07.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.06.2019 | 29 | (-1) | 11431 | (0) | ||
01.05.2019 | 28 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.04.2019 | 28 | (7) | 11431 | (3040) | ||
01.03.2019 | 35 | (8) | 8391 | (2848) | ||
01.02.2019 | 43 | (8) | 5543 | (1320) | ||
01.01.2019 | 51 | (7) | 4223 | (480) | ||
01.12.2018 | 58 | (20) | 3743 | (2383) | ||
01.11.2018 | 78 | (-78) | 1360 | (1360) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 19 | 29 | 18 | 2024 | |||||||||
2023 | 10 | 12 | 13 | 13 | 14 | 15 | 14 | 14 | 14 | 17 | 14 | 14 | 2023 |
2022 | 11 | 11 | 13 | 13 | 13 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 13 | 2022 |
2021 | 23 | 23 | 20 | 20 | 16 | 15 | 12 | 11 | 2021 | ||||
2020 | 29 | 23 | 24 | 23 | 22 | 22 | 2020 | ||||||
2019 | 51 | 43 | 35 | 28 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 26 | 25 | 29 | 2019 |
2018 | 78 | 58 | 2018 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 7617 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 5977 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 84 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 67.2 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 5579 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 6187 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G19), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4943 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 6612 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3878 |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G19), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 4168 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 50.4 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4694 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 130 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3055 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3472 |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 90 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 90 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3548 |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Široká | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G19), 05.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 3015 |
Vanda Lukavcová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Konečná | 3 : 1 | 57.6 | |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.