Profil hráče

Sofie Hausknotzová

hrac

Ročník: 2005
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT E
Registrační číslo: 6346

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 10. (01/2023)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 464.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 247. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 4. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2. (06/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (01/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 2. (02/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 4. (10/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 83.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 37. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 18 (0) 15642 (-1210)
01.03.2024 18 (11) 16852 (7475)
01.02.2024 29 (-10) 9377 (-4754)
01.01.2024 19 (-5) 14131 (-3493)
01.12.2023 14 (0) 17624 (-780)
01.11.2023 14 (3) 18404 (3045)
01.10.2023 17 (-3) 15359 (-5783)
01.09.2023 14 (0) 21142 (0)
01.08.2023 14 (0) 21142 (0)
01.07.2023 14 (1) 21142 (0)
01.06.2023 15 (-1) 21142 (-1680)
01.05.2023 14 (-1) 22822 (-1800)
01.04.2023 13 (0) 24622 (874)
01.03.2023 13 (-1) 23748 (-1099)
01.02.2023 12 (-2) 24847 (2354)
01.01.2023 10 (3) 22493 (1513)
01.12.2022 13 (-2) 20980 (-2717)
01.11.2022 11 (0) 23697 (-2035)
01.10.2022 11 (0) 25732 (3383)
01.09.2022 11 (0) 22349 (-2662)
01.08.2022 11 (0) 25011 (0)
01.07.2022 11 (0) 25011 (-64)
01.06.2022 11 (2) 25075 (-1550)
01.05.2022 13 (0) 26625 (600)
01.04.2022 13 (0) 26025 (1049)
01.03.2022 13 (-2) 24976 (635)
01.02.2022 11 (0) 24341 (-1830)
01.01.2022 11 (0) 26171 (930)
01.12.2021 11 (1) 25241 (1288)
01.11.2021 12 (3) 23953 (4435)
01.10.2021 15 (1) 19518 (-804)
01.09.2021 16 (4) 20322 (2662)
01.08.2021 20 (0) 17660 (0)
01.07.2021 20 (3) 17660 (2464)
01.06.2021 23 (0) 15196 (0)
01.03.2021 23 (-1) 15196 (0)
01.11.2020 22 (0) 15196 (0)
01.10.2020 22 (1) 15196 (1200)
01.04.2020 23 (1) 13996 (109)
01.03.2020 24 (-1) 13887 (16)
01.02.2020 23 (6) 13871 (3349)
01.01.2020 29 (0) 10522 (120)
01.12.2019 29 (-4) 10402 (-2023)
01.11.2019 25 (1) 12425 (-1360)
01.10.2019 26 (3) 13785 (2354)
01.09.2019 29 (0) 11431 (0)
01.08.2019 29 (0) 11431 (0)
01.07.2019 29 (0) 11431 (0)
01.06.2019 29 (-1) 11431 (0)
01.05.2019 28 (0) 11431 (0)
01.04.2019 28 (7) 11431 (3040)
01.03.2019 35 (8) 8391 (2848)
01.02.2019 43 (8) 5543 (1320)
01.01.2019 51 (7) 4223 (480)
01.12.2018 58 (20) 3743 (2383)
01.11.2018 78 (-78) 1360 (1360)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024192918182024
20231012131314151414141714142023
20221111131313111111111111132022
202123232020161512112021
20202923242322222020
20195143352828292929292625292019
201878582018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Elen Gebauerová  3 : 0 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Zuzana Outratová  3 : 2 0
Neya Forgáčová  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
Aneta Sezemská  1 : 3 0
 MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
333
Body celkem:
7617
Klára Nováková  3 : 0 208 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 07.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
319
Body celkem:
5977
Anna Pavelková  3 : 0 84
Klára Nováková  3 : 1 67.2
Aneta Sezemská  3 : 0 84
Eva Klimešová  3 : 0 84
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
154
Body celkem:
5579
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Eva Klimešová  3 : 2 76.8 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6187
Zuzana Outratová  3 : 0 156 5. - 6.
Tereza Tichá  3 : 0 156 5. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G19), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4943
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Anna Pavelková  3 : 0 84
Vendula Boháčová  3 : 0 84
Klára Nováková  3 : 0 84
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
247
Body celkem:
6330
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Denisa Otáhalová  3 : 1 115.2 semifinále
Anna Plzáková  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
156
Body celkem:
6612
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Marie Kubíková  3 : 0 156
 MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
426
Body celkem:
8895
Tereza Tichá  3 : 0 130
Marie Kubíková  3 : 0 130
Eva Klimešová  3 : 1 166.4
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
109
Body celkem:
5472
Aneta Sezemská  1 : 3 31.2 5. - 6.
Markéta Zemanová  3 : 0 wo. 78 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4943
Eva Klimešová  3 : 0 90
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Barbora Komárková  3 : 0 108
Ella Pelikánová  3 : 0 108
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3878
Aneta Sezemská  3 : 2 57.6 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 2 57.6 5. - 8.
Riana Alexová  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (G19), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
134
Body celkem:
4168
Veronika Pavlatová  3 : 0 84
Karolína Šrámková  3 : 2 50.4
Eliška Jičínská  0 : 3 wo. 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
93
Body celkem:
3529
Marie Kubíková  3 : 0 wo. 45
Karolína Šrámková  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
125
Body celkem:
6581
Barbora Brodová  3 : 1 124.8
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4694
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
Marie Kubíková  3 : 0 130
Klára Hamáčková  3 : 0 130
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
304
Body celkem:
6760
Vendula Boháčová  2 : 3 83.2 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4931
Klára Nováková  3 : 0 120 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 96 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4797
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  1 : 3 28.8 semifinále
Anna Pavelková  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
385
Body celkem:
6468
Karolína Šrámková  2 : 3 72 finále
Aneta Sezemská  3 : 1 115.2 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tereza Jurigová  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3055
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 6.
Klára Hamáčková  3 : 0 84 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3888
Karolína Šrámková  3 : 0 wo. 48 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 96 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3472
Vendula Boháčová  1 : 3 18 1. - 16.
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
Veronika Vejrostová  3 : 0 90
Marie Kubíková  3 : 0 90
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
320
Body celkem:
4957
Anna Pavelková  3 : 0 90
Veronika Vejrostová  2 : 3 36
Zuzana Outratová  3 : 0 108
Klára Nováková  3 : 1 86.4
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3548
Barbora Brodová  0 : 3 0 5. - 6.
Tereza Široká  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vendula Boháčová  3 : 1 64 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
245
Body celkem:
6328
Vendula Boháčová  2 : 3 72 finále
Karolína Šrámková  3 : 2 86.4 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5844
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
230
Body celkem:
4109
Daniela Dohnalová  3 : 0 72
Karolína Šrámková  1 : 3 14.4
Eva Machytková  3 : 0 72
Klára Nováková  3 : 0 72
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
353
Body celkem:
6436
Klára Nováková  3 : 0 90
Barbora Komárková  3 : 0 90
Karolína Šrámková  2 : 3 57.6
Aneta Sezemská  3 : 1 115.2
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Zuzana Outratová  3 : 0 130 9. - 10.
Klára Nováková  3 : 0 130 9. - 12.
Marie Kubíková  3 : 0 130 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
224
Body celkem:
6680
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4958
Aneta Sezemská  3 : 0 120 5. - 6.
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 5. - 8.
Veronika Vejrostová  2 : 3 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Vendula Boháčová  3 : 1 115.2 3. - 4.
Karolína Šrámková  1 : 3 28.8 semifinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3572
Karolína Šrámková  1 : 3 20 9. - 10.
Zuzana Outratová  3 : 0 100 9. - 12.
Anna Pavelková  3 : 0 100 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
275
Body celkem:
5506
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5452
Vendula Boháčová  2 : 3 64 3. - 4.
Karolína Šrámková  2 : 3 64 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Eva Klimešová  3 : 0 144 3. - 4.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G19), 05.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
58
Body celkem:
3015
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
Kateřina Konečná  3 : 1 57.6
Alžběta Dufková  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2749
Riana Alexová  0 : 3 0
Alžběta Dufková  0 : 3 0
Eliška Mecová  3 : 0 72
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
232
Body celkem:
3808
Eva Klimešová  2 : 3 28
Nikol Štěpánová  3 : 0 70
Veronika Pavlatová  3 : 1 67.2
Vendula Boháčová  3 : 1 67.2
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4905
Eva Klimešová  1 : 3 28 finále
Zuzana Outratová  3 : 2 67.2 semifinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
346
Body celkem:
6190
Julie Trollerová  3 : 0 156 5. - 6.
Eliška Mecová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kubíková  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3330
Eliška Mecová  3 : 0 96 7. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3982
Eva Klimešová  1 : 3 21.6 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Julie Trollerová  3 : 0 108 7. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 21.6 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
355
Body celkem:
5586
Aneta Sezemská  3 : 0 144 3. - 4.
Karolína Šrámková  2 : 3 57.6 semifinále
Tereza Svobodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Veronika Vejrostová  1 : 3 24 5. - 6.
Eliška Mecová  3 : 0 120 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
191
Body celkem:
5422
Anna Bilíčková  3 : 0 90
Aneta Sezemská  3 : 1 72
Eva Klimešová  1 : 3 28.8
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Kateřina Konečná  3 : 0 108 7. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 5. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3916
 bye  3 : 0 wo. 60 11. - 12.
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0 9. - 12.
Julie Trollerová  3 : 2 72 9. - 16.
Kateřina Drábiková  1 : 3 24 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4864
Nikol Štěpánová  3 : 1 102.4 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
43
Body celkem:
2720
Alžběta Dufková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 2 43.2
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4165
Veronika Pavlatová  3 : 0 120 7. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 24 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 1 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2897
Nikol Štěpánová  3 : 0 84 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Kateřina Konečná  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
Veronika Pavlatová  3 : 0 108 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 8.
Eva Klimešová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3793
Lucie Bartůňková  3 : 0 120 13. - 14.
Klára Nováková  3 : 0 120 13. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Aneta Sezemská  1 : 3 31.2 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2662
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0
Adéla Mastná  0 : 3 0
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 70
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
298
Body celkem:
5233
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 144 5. - 8.
Vendula Boháčová  2 : 3 57.6 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 1 96 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
298
Body celkem:
5233
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 144 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Štěpánová  3 : 1 96 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4803
Klára Nováková  3 : 0 144 7. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 2 72 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3048
Klára Nováková  3 : 1 64 9. - 12.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Klára Nováková  3 : 1 64
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Zuzana Outratová  0 : 3 0 1. - 16.
Valerie Vohánková  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 1 72
Anna Pavelková  3 : 0 90
Nikol Štěpánová  1 : 3 18
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3097
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adéla Mastná  3 : 0 84
Klára Nováková  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot