Profil hráče

Miroslav Ondruška

hrac

Ročník: 1978
Klub: SK Olomouc Sigma MŽ, zapsaný spolek
Družstvo:
Registrační číslo: 2432

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 132.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 66. (10/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 6. (11/2022)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 7. (03/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 8. (01/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 132 (4) 4935 (102)
01.05.2024 136 (6) 4833 (240)
01.04.2024 142 (2) 4593 (0)
01.03.2024 144 (-26) 4593 (-929)
01.02.2024 118 (-1) 5522 (-17)
01.01.2024 117 (-5) 5539 (-75)
01.12.2023 112 (-7) 5614 (-716)
01.11.2023 105 (-4) 6330 (-674)
01.10.2023 101 (-2) 7004 (-26)
01.09.2023 99 (0) 7030 (0)
01.08.2023 99 (0) 7030 (0)
01.07.2023 99 (1) 7030 (0)
01.06.2023 100 (0) 7030 (0)
01.05.2023 100 (-5) 7030 (-450)
01.04.2023 95 (-2) 7480 (0)
01.03.2023 93 (-6) 7480 (-304)
01.02.2023 87 (-9) 7784 (-803)
01.01.2023 78 (4) 8587 (-97)
01.12.2022 82 (-9) 8684 (-726)
01.11.2022 73 (-7) 9410 (-24)
01.10.2022 66 (3) 9434 (0)
01.09.2022 69 (3) 9434 (0)
01.08.2022 72 (0) 9434 (0)
01.07.2022 72 (3) 9434 (-26)
01.06.2022 75 (2) 9460 (0)
01.05.2022 77 (-3) 9460 (180)
01.04.2022 74 (0) 9280 (0)
01.03.2022 74 (5) 9280 (248)
01.02.2022 79 (5) 9032 (512)
01.01.2022 84 (11) 8520 (299)
01.12.2021 95 (22) 8221 (890)
01.11.2021 117 (4) 7331 (12)
01.10.2021 121 (-4) 7319 (-128)
01.09.2021 117 (4) 7447 (197)
01.08.2021 121 (-2) 7250 (0)
01.07.2021 119 (7) 7250 (477)
01.06.2021 126 (0) 6773 (0)
01.03.2021 126 (0) 6773 (0)
01.11.2020 126 (-6) 6773 (-304)
01.10.2020 120 (-3) 7077 (180)
01.04.2020 117 (5) 6897 (-315)
01.03.2020 122 (2) 7212 (-95)
01.02.2020 124 (-8) 7307 (-54)
01.01.2020 116 (-2) 7361 (-180)
01.12.2019 114 (0) 7541 (137)
01.11.2019 114 (-1) 7404 (164)
01.10.2019 113 (-2) 7240 (-318)
01.09.2019 111 (0) 7558 (0)
01.08.2019 111 (0) 7558 (0)
01.07.2019 111 (0) 7558 (0)
01.06.2019 111 (-5) 7558 (-184)
01.05.2019 106 (6) 7742 (86)
01.04.2019 112 (1) 7656 (125)
01.03.2019 113 (12) 7531 (521)
01.02.2019 125 (6) 7010 (390)
01.01.2019 131 (7) 6620 (258)
01.12.2018 138 (0) 6362 (0)
01.11.2018 138 (10) 6362 (321)
01.10.2018 148 (8) 6041 (288)
01.09.2018 156 (-1) 5753 (0)
01.08.2018 155 (0) 5753 (0)
01.07.2018 155 (-1) 5753 (0)
01.06.2018 154 (22) 5753 (1083)
01.05.2018 176 (8) 4670 (65)
01.04.2018 184 (-2) 4605 (34)
01.03.2018 182 (-22) 4571 (-790)
01.02.2018 160 (-11) 5361 (-450)
01.01.2018 149 (-15) 5811 (-524)
01.12.2017 134 (0) 6335 (0)
01.11.2017 134 (-20) 6335 (-1064)
01.10.2017 114 (-5) 7399 (-39)
01.09.2017 109 (0) 7438 (0)
01.07.2017 109 (0) 7438 (0)
01.06.2017 109 (-2) 7438 (0)
01.05.2017 107 (8) 7438 (186)
01.04.2017 115 (-1) 7252 (0)
01.03.2017 114 (6) 7252 (0)
01.02.2017 120 (-5) 7252 (368)
01.01.2017 115 (4) 6884 (350)
01.12.2016 119 (-2) 6534 (-313)
01.11.2016 117 (11) 6847 (1006)
01.10.2016 128 (12) 5841 (335)
01.09.2016 140 (-1) 5506 (0)
01.06.2016 139 (-7) 5506 (-200)
01.05.2016 132 (2) 5706 (206)
01.04.2016 134 (0) 5500 (100)
01.03.2016 134 (-5) 5400 (-65)
01.02.2016 129 (16) 5465 (728)
01.01.2016 145 (7) 4737 (2579)
01.12.2015 152 (-1) 2158 (121)
01.11.2015 151 (21) 2037 (597)
01.10.2015 172 (1) 1440 (-132)
01.09.2015 173 (0) 1572 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241171181441421361322024
2023788793951001009999991011051122023
20228479747477757272696673822022
2021126126119121117121117952021
20201161241221171201262020
20191311251131121061111111111111131141142019
20181491601821841761541551551561481381382018
20171151201141151071091091091141341342017
20161451291341341321391401281171192016
20151731721511522015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Sportprofit tour FINÁLE, 08.06.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
383
Body za soupeře:
0
Body celkem:
383
 Sportprofit tour č.9, 17.05.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
421
Body za soupeře:
0
Body celkem:
421
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1084
Radim Jurášek  2 : 0 wo. 0 23. - 24.
Tomáš Tauš  1 : 2 0 21. - 24.
Dominik Blažíček  1 : 2 0 17. - 24.
Bernhard Trapp  2 : 0 0 17. - 32.
Michal Kareš  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 10.12.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
373
Body za soupeře:
0
Body celkem:
373
 Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1020
Jaroslav Fejfar  2 : 1 0 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 0 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 0 25. - 32.
Lumír Klímek  0 : 2 0 17. - 32.
Martin Šimka  2 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
402
Body za soupeře:
0
Body celkem:
402
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
421
Body za soupeře:
0
Body celkem:
421
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 27
Body za pořadí:
973
Body za soupeře:
0
Body celkem:
973
Martin Šimka  2 : 0 0 27. - 28.
David Neugebauer  0 : 2 0 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 0 25. - 32.
Michal Štěpán  0 : 2 0 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
Miloslav Felkl  3 : 0 0 1. - 64.
 Prázdninové Déčko na Viktorce I, 21.07.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.8, 14.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Sportprofit tour č.7, 03.03.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
41
Body celkem:
1350
Pavel  Brichta  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Aleš Tchuř  0 : 3 0 13. - 16.
Boris Heneš  1 : 3 8.2 9. - 16.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Pekárek   3 : 0 32.8 1. - 32.
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1101
Pavel Cigánek  1 : 2 12.4 13. - 14.
Michal Štěpán  2 : 1 18.6 13. - 16.
Jan Šťastník  0 : 2 0 9. - 16.
Martin Kantor  2 : 3 12.4 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1095
Lukáš Stupka  0 : 3 0 13. - 14.
Patrik Závacký  3 : 0 31 13. - 16.
Aleš Tchuř  1 : 3 6.2 9. - 16.
Lukáš  Kamp  2 : 3 12.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1047
Lukáš Kučiak  3 : 0 wo. 15.5 15. - 16.
Michal Vaněk  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Šťastník  1 : 3 6.2 9. - 16.
Lumír Klímek  1 : 3 6.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
51
Body celkem:
1318
Tomáš Havlík  1 : 3 7.44 7. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Kantor  0 : 3 0 čtvrtfinále
Václav Máca  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
980
Body za soupeře:
19
Body celkem:
999
Tomáš Tauš  1 : 3 6.2 15. - 16.
Roman Moravec  0 : 3 0 13. - 16.
Tomáš Havlík  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Rohun  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour finále, 11.06.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
882
Body za soupeře:
37
Body celkem:
919
Ondřej Ryšavý  0 : 2 0 19. - 20.
Jaroslav Kaleta  0 : 2 0 17. - 20.
Maksym Tokar  2 : 1 14.88 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Boris Heneš  2 : 3 9.92 1. - 32.
 DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
42
Body celkem:
885
Maksym Tokar  2 : 3 8.4 9. - 10.
Bernhard Trapp  3 : 0 21 9. - 12.
Dominik Blažíček  3 : 2 12.6 9. - 16.
Martin Šimka  0 : 3 0 1. - 16.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
104
Body celkem:
1239
Milan Tecl  2 : 0 40 29. - 30.
Vít Zachodil  2 : 1 24 29. - 32.
Pavel Beneš  1 : 2 16 25. - 32.
Matěj Slabý  0 : 2 0 17. - 32.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 32.
Boris Heneš  3 : 1 24 1. - 64.
 Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1414
Jan Šťastník  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Štěpán  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Ryšavý  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Robert Šťastný  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 FAJNE Céčko muži, 22.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
36
Body celkem:
1201
Pavel Cigánek  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Kantor  0 : 3 0 semifinále
Milan Hamřík  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
33
Body celkem:
1300
Petr Podaný  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Petr Stryja  2 : 3 14.88 5. - 8.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 2 18.6 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 17.12.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 FIDOR cup - Muži C, 04.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1131
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1192
Pavel Cigánek  3 : 1 23.68 3. - 4.
Karolína Holinková  1 : 3 5.92 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 22.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 9.25 1. - 16.
 Sportprofit tour č.2, 19.11.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1618
Petr Rohun  3 : 1 29.76 5. - 6.
Tomáš Sigmund  3 : 0 wo. 18.6 5. - 8.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 1 24.8 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
50
Body celkem:
893
Aleš Tchuř  2 : 3 8.4 9. - 10.
Martin Pekárek   3 : 1 16.8 9. - 12.
Ondřej Ryšavý  3 : 1 16.8 9. - 16.
Vojtěch Mohelník  2 : 3 8.4 1. - 16.
 GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1089
Ondřej Ryšavý  1 : 3 6.2 13. - 14.
Vít Zachodil  3 : 1 24.8 13. - 16.
Tomáš Vysloužil  2 : 3 12.4 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
60
Body celkem:
990
David Neugebauer  1 : 3 4.96 17. - 18.
Boris Heneš  3 : 1 19.84 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Tomáš Tauš  2 : 3 9.92 1. - 32.
 GALVA Olomouc Open, 19.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1218
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Pinka  1 : 3 6.72 semifinále
Pavel  Brichta  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 21 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Sportprofit tour č.2, 02.10.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Sportprofit tour č.1, 11.09.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 28
Body za pořadí:
238
Body za soupeře:
0
Body celkem:
238
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Sportprofit tour č.7, 28.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1213
Pavel Blaha  1 : 2 13.12 21. - 22.
Martin Šimka  2 : 0 32.8 21. - 24.
Martin Kollár  0 : 2 0 17. - 24.
Václav Uhlíř  2 : 0 32.8 17. - 32.
Miloš Liška  1 : 3 6.56 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
49
Body celkem:
793
Matěj Černý  2 : 0 19.2 21. - 22.
Robert Bravenec  2 : 0 19.2 21. - 24.
Aleš Tchuř  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 17. - 32.
Michal Farník  1 : 3 3.84 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 41
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
69
Body celkem:
741
Petr Šimeček  2 : 1 14.76 41. - 42.
Vít Zachodil  2 : 0 24.6 41. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 41. - 48.
Martin Vaněk  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Tomáš Satke  1 : 3 4.92 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 32
Body za pořadí:
562
Body za soupeře:
0
Body celkem:
562
Milan Hamřík  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Tomáš Holinka  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Lumír Klímek  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Pavel Cigánek  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1058
Tomáš Sigmund  2 : 3 10.08 5. - 6.
Pavel  Brichta  3 : 2 15.12 5. - 8.
Jiří Pinka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vladimír Kolegar  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1057
Martin Kollár  0 : 2 0 5. - 6.
Tomáš Tauš  2 : 1 15.12 5. - 8.
Michal Štěpán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radomír Ungr  3 : 1 16.8 1. - 16.
Václav Máca  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
244
Body za soupeře:
0
Body celkem:
244
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
859
Body za soupeře:
62
Body celkem:
921
Václav Máca  2 : 0 24.8 21. - 22.
 bye  2 : 0 wo. 12.4 21. - 24.
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 17. - 24.
Boris Heneš  2 : 1 14.88 17. - 32.
Petr Stryja  2 : 3 9.92 1. - 32.
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1045
Kristýna Hrnčiříková  0 : 2 0 9. - 10.
Pavel Tupec  2 : 0 24 9. - 12.
Boris Heneš  2 : 0 24 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Němec  3 : 0 19.2 1. - 32.
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
58
Body celkem:
958
Aleš Tchuř  2 : 1 14.4 13. - 14.
Nikola Koncer  2 : 0 24 13. - 16.
Roman Moravec  0 : 2 0 9. - 16.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 16.
Viktor Urban  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1308
Tomáš Havlík  2 : 1 19.68 19. - 20.
Josef Fanta  1 : 2 13.12 17. - 20.
David Neugebauer  2 : 1 19.68 17. - 24.
Jaroslav Hemelka  2 : 0 32.8 17. - 32.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
26
Body celkem:
863
Jaroslav Hemelka  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Václav Máca  0 : 2 0 13. - 16.
Michal Štěpán  0 : 2 0 9. - 16.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
45
Body celkem:
733
Petr Stryja  1 : 2 6.72 17. - 18.
Filip Rozprým  2 : 1 10.08 17. - 20.
Pavel Cigánek  2 : 0 wo. 8.4 17. - 24.
Michal Šoman  2 : 0 16.8 17. - 32.
Roman Moravec  1 : 3 3.36 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
906
Body za soupeře:
69
Body celkem:
975
Petr Šimeček  2 : 1 14.88 19. - 20.
Jaroslav Štěpař  0 : 2 0 17. - 20.
Roman Moravec  2 : 1 14.88 17. - 24.
Lumír Klímek  2 : 0 24.8 17. - 32.
Vítězslav Lazar  1 : 3 4.96 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
51
Body celkem:
795
Petr Nezveda  2 : 1 11.52 21. - 22.
Michal Šoman  2 : 0 19.2 21. - 24.
Roman Marek  1 : 2 7.68 17. - 24.
Jiří Pinka  2 : 1 8.64 17. - 32.
Tomáš Sigmund  1 : 3 3.84 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
788
Body za soupeře:
24
Body celkem:
812
Michal Farník  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
David Neugebauer  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Lumír Klímek  0 : 2 0 17. - 24.
Michal Šoman ml.  2 : 0 18.6 17. - 32.
Tomáš Sigmund  1 : 3 4.96 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
41
Body celkem:
713
Michal Farník  2 : 0 16.8 19. - 20.
Pavel Cigánek  0 : 2 0 17. - 20.
Jaroslav Hemelka  2 : 0 16.8 17. - 24.
Petr Šimeček  2 : 1 7.56 17. - 32.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
41
Body celkem:
899
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 12 15. - 16.
Marek Holuša  1 : 2 9.6 13. - 16.
Roman Moravec  0 : 2 0 9. - 16.
Jan Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1203
Petr Rohun  2 : 0 wo. 20 29. - 30.
Michal Vaněk  2 : 1 24 29. - 32.
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 25. - 32.
Libor Přibyl  0 : 2 0 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Cigánek  3 : 1 24 1. - 64.
 , 12.05.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1083
Libor Koďousek  2 : 0 24 9. - 10.
Tomáš Tauš  2 : 1 14.4 9. - 12.
Jiří Pinka  2 : 1 14.4 9. - 16.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Bolf  3 : 0 19.2 1. - 32.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
42
Body celkem:
838
Filip Rozprým  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Tomáš Tauš  0 : 2 0 9. - 12.
Michal Šoman  2 : 1 12.6 9. - 16.
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 12.6 1. - 64.
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
46
Body celkem:
717
Lucie Pinková  2 : 0 14.4 25. - 26.
Milan Hamřík  2 : 0 14.4 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 25. - 32.
Robert Svrlansky  1 : 2 5.76 17. - 32.
Marek Holuša  1 : 3 3.84 1. - 32.
 , 07.10.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
46
Body celkem:
821
Michal Šoman  3 : 0 21 13. - 14.
Roman Šišák  3 : 1 16.8 13. - 16.
Michal Vaněk  0 : 3 0 9. - 16.
Róbert Trnovec  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
44
Body celkem:
996
Martin Dvořáček  2 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Roman Moravec  0 : 2 0 5. - 8.
Marek Wojnarski  0 : 3 0 čtvrtfinále
Milan Hamřík  3 : 0 21 1. - 16.
Petr Hlisnikovský  3 : 2 10.08 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
764
Body za soupeře:
54
Body celkem:
818
Pavel  Brichta  2 : 0 18.6 25. - 26.
Martin Janečka  2 : 0 18.6 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 25. - 32.
Roman Moravec  1 : 2 7.44 17. - 32.
Marek Holuša  0 : 3 0 1. - 32.
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
657
Body za soupeře:
26
Body celkem:
683
Martin Kopal  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Roman Moravec  0 : 3 0 17. - 20.
Tomáš Tauš  3 : 1 13.44 17. - 24.
Boris Heneš  3 : 0 12.6 17. - 32.
Jan Hráček  0 : 3 0 1. - 32.
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
641
Body za soupeře:
42
Body celkem:
683
Jakub Slavíček  3 : 2 10.08 21. - 22.
Marián Hauser  3 : 0 wo. 8.4 21. - 24.
Jakub Strauss  1 : 3 3.36 17. - 24.
Michal Dvořák  3 : 0 16.8 17. - 32.
Petr Stryja  1 : 3 3.36 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
46
Body celkem:
790
Richard Červinka  3 : 2 11.52 21. - 22.
Sebastian Wolf  3 : 0 wo. 9.6 21. - 24.
Aleš Tchuř  1 : 3 3.84 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Ota Lizna  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
35
Body celkem:
893
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 12 15. - 16.
Jiří Pinka  0 : 3 0 13. - 16.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Moravec  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Macíček   3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži B - Olomouc, 17.12.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1061
Petr Šimeček  3 : 0 wo. 15.5 15. - 16.
Viktor Urban  1 : 3 6.2 13. - 16.
Tomáš Havlík  2 : 3 12.4 9. - 16.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 1 19.84 1. - 32.
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
48
Body celkem:
906
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 12 15. - 16.
Josef Nakládal  0 : 3 0 13. - 16.
Petr Šimeček  2 : 3 9.6 9. - 16.
Libor Přibyl  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Citnar  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.11.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
30
Body celkem:
719
Miroslav Šenkeřík  0 : 3 0 23. - 24.
Roman Moravec  0 : 3 0 21. - 24.
Jakub Strouhal  0 : 3 0 17. - 24.
Tomáš Jančar  3 : 1 15.36 17. - 32.
Michal Zoubek  0 : 3 0 1. - 32.
Marcel Cudrák  3 : 0 14.4 1. - 64.
 SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1585
Martin Vaněk  3 : 0 38.4 3. - 4.
Martin Ředina  0 : 3 0 semifinále
Marek Holuša  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Petr Šimeček  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1063
Martin Vaněk  1 : 3 5.04 5. - 6.
Martin Dvořáček  3 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Jakub Zapala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 21 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 1. - 32.
 muži C - Vyškov, 09.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
26
Body celkem:
934
Jiří Pinka  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Kollár  1 : 3 5.04 5. - 8.
Jiří Borovička  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leoš Gjumija st.  3 : 0 21 1. - 16.
 muži C, 12.03.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
29
Body celkem:
825
Marek Sýkora  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Jiří Pinka  0 : 3 0 9. - 12.
Vlastimil Vyroubal  3 : 0 21 9. - 16.
Michal Vaněk  2 : 3 8.4 1. - 16.
 Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016
Pořadí: 22
Body za pořadí:
725
Body za soupeře:
34
Body celkem:
759
Tomáš Citnar  0 : 3 0 21. - 22.
Aleš Tchuř  3 : 2 11.52 21. - 24.
Tomáš Sigmund  2 : 3 7.68 17. - 24.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 14.4 17. - 32.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 32.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
40
Body celkem:
728
Jiří Borovička  2 : 3 6.72 17. - 18.
Petr Šimeček  3 : 2 10.08 17. - 20.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 17. - 32.
Tomáš Wrona  0 : 3 0 1. - 32.
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
891
Body za soupeře:
57
Body celkem:
948
Pavel  Brichta  1 : 3 4.44 5. - 6.
Leoš Gjumija st.  3 : 0 22.2 5. - 8.
Jan Hráček  1 : 3 4.44 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 0 18.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 7.4 1. - 32.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1030
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1072
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Stryja  1 : 3 5.92 semifinále
Robert Turský  3 : 1 17.76 čtvrtfinále
Oldřich Václavek  3 : 0 18.5 1. - 16.
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 24
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
30
Body celkem:
624
Michal Štěpán  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Petr Smékal  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Tomáš Wrona  1 : 3 3.36 17. - 24.
Milan Hamřík  3 : 0 16.8 17. - 32.
Tomáš Havlík  1 : 3 3.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
40
Body celkem:
728
Radovan Kojecký  1 : 3 0
Dominik Riška  3 : 2 0
Roman Marek  3 : 0 0
Robert Turský  3 : 0 0
David Juráň  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
21
Body celkem:
725
Marek Holuša  1 : 3 0
Romana Adámková  3 : 1 0
Milan Hamřík  3 : 2 0
Veronika Badalová  3 : 1 0
Martin Němec  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
739
Body za soupeře:
38
Body celkem:
777
Michal Zoubek  1 : 3 0
Jaroslav Štěpař  1 : 3 0
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 0
Michal Kubíček  3 : 0 0
Martin Sládeček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
802
Body za soupeře:
13
Body celkem:
815
Jiří Daněk  3 : 0 0
Martin Sládeček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Luděk Král  1 : 3 0
Miroslav Šenkeřík  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži C, 18.01.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
770
Body za soupeře:
24
Body celkem:
794
Vladimír Doležel  3 : 0 0
Milan Juřička  1 : 3 0
Richard Červinka  3 : 1 0
Miroslav Šenkeřík  3 : 2 0
Robert Alexa  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 07.12.2013
Pořadí: 15
Body za pořadí:
653
Body za soupeře:
7
Body celkem:
660
Pavel Krajsa  2 : 3 0
Pavel Holinka  0 : 3 0
Jaroslav Krátký  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 36
Body za pořadí:
386
Body za soupeře:
6
Body celkem:
392
 bye  3 : 0
Ludmila Klímková  0 : 3 0
Aleš Kubíček  0 : 3 0
Daniel Ďurža  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
770
Body za soupeře:
29
Body celkem:
799
Romana Adámková  3 : 0 0
Dan Teuchner  0 : 3 0
Michal Šoman  3 : 0 0
Adam Janíček  3 : 0 wo. 0
Benjamin Bergel  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot