Profil hráče

Ladislav Burián

hrac

Ročník: 1972
Klub: Corkers Ostrava
Družstvo:VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A
Registrační číslo: 230

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 53.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 30. (01/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 4. (10/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 2. (10/2022)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 1. (10/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 53 (0) 11352 (0)
01.03.2024 53 (11) 11352 (1231)
01.02.2024 64 (-8) 10121 (-675)
01.01.2024 56 (14) 10796 (1550)
01.12.2023 70 (2) 9246 (287)
01.11.2023 72 (-2) 8959 (-800)
01.10.2023 70 (11) 9759 (1380)
01.09.2023 81 (0) 8379 (0)
01.08.2023 81 (1) 8379 (0)
01.07.2023 82 (1) 8379 (0)
01.06.2023 83 (-1) 8379 (0)
01.05.2023 82 (-16) 8379 (-1621)
01.04.2023 66 (-9) 10000 (-1734)
01.03.2023 57 (-6) 11734 (-558)
01.02.2023 51 (15) 12292 (1447)
01.01.2023 66 (-1) 10845 (0)
01.12.2022 65 (15) 10845 (1885)
01.11.2022 80 (1) 8960 (480)
01.10.2022 81 (-2) 8480 (0)
01.09.2022 79 (3) 8480 (0)
01.08.2022 82 (2) 8480 (0)
01.07.2022 84 (6) 8480 (0)
01.06.2022 90 (-1) 8480 (0)
01.05.2022 89 (29) 8480 (2604)
01.04.2022 118 (33) 5876 (1734)
01.03.2022 151 (-28) 4142 (-1398)
01.02.2022 123 (-49) 5540 (-4230)
01.01.2022 74 (-8) 9770 (-1000)
01.12.2021 66 (5) 10770 (-100)
01.11.2021 71 (7) 10870 (340)
01.10.2021 78 (-16) 10530 (-2230)
01.09.2021 62 (-3) 12760 (0)
01.08.2021 59 (-1) 12760 (0)
01.07.2021 58 (-3) 12760 (0)
01.06.2021 55 (0) 12760 (0)
01.03.2021 55 (0) 12760 (0)
01.11.2020 55 (1) 12760 (0)
01.10.2020 56 (2) 12760 (617)
01.04.2020 58 (3) 12143 (0)
01.03.2020 61 (-1) 12143 (-148)
01.02.2020 60 (30) 12291 (3230)
01.01.2020 90 (2) 9061 (-300)
01.12.2019 92 (-42) 9361 (-4017)
01.11.2019 50 (0) 13378 (-520)
01.10.2019 50 (11) 13898 (2230)
01.09.2019 61 (0) 11668 (0)
01.08.2019 61 (0) 11668 (0)
01.07.2019 61 (0) 11668 (0)
01.06.2019 61 (1) 11668 (0)
01.05.2019 62 (-1) 11668 (-200)
01.04.2019 61 (-10) 11868 (-2490)
01.03.2019 51 (9) 14358 (1868)
01.02.2019 60 (-17) 12490 (-3596)
01.01.2019 43 (-4) 16086 (-322)
01.12.2018 39 (6) 16408 (482)
01.11.2018 45 (-1) 15926 (500)
01.10.2018 44 (0) 15426 (0)
01.09.2018 44 (0) 15426 (0)
01.08.2018 44 (0) 15426 (0)
01.07.2018 44 (0) 15426 (0)
01.06.2018 44 (1) 15426 (0)
01.05.2018 45 (-3) 15426 (-300)
01.04.2018 42 (-2) 15726 (111)
01.03.2018 40 (1) 15615 (-22)
01.02.2018 41 (4) 15637 (-84)
01.01.2018 45 (-5) 15721 (-616)
01.12.2017 40 (1) 16337 (-967)
01.11.2017 41 (-7) 17304 (-1587)
01.10.2017 34 (-1) 18891 (0)
01.09.2017 33 (0) 18891 (0)
01.07.2017 33 (0) 18891 (0)
01.06.2017 33 (-1) 18891 (0)
01.05.2017 32 (1) 18891 (-100)
01.04.2017 33 (-2) 18991 (146)
01.03.2017 31 (1) 18845 (-13)
01.02.2017 32 (-2) 18858 (123)
01.01.2017 30 (2) 18735 (-13)
01.12.2016 32 (2) 18748 (649)
01.11.2016 34 (4) 18099 (380)
01.10.2016 38 (-4) 17719 (0)
01.09.2016 34 (0) 17719 (0)
01.06.2016 34 (-2) 17719 (-100)
01.05.2016 32 (0) 17819 (200)
01.04.2016 32 (-1) 17619 (-170)
01.03.2016 31 (2) 17789 (434)
01.02.2016 33 (-1) 17355 (-577)
01.01.2016 32 (1) 17932 (9266)
01.12.2015 33 (1) 8666 (13)
01.11.2015 34 (10) 8653 (2335)
01.10.2015 44 (-14) 6318 (-2961)
01.09.2015 30 (0) 9279 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024566453532024
20236651576682838281817072702023
20227412315111889908482798180652022
202155555859627871662021
20209060615856552020
20194360516162616161615050922019
20184541404245444444444445392018
201730323133323333333441402017
2016323331323234343834322016
2015304434332015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Petr Volný  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Jan Šťastník  2 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 1 0 1. - 16.
Pavel Cigánek  3 : 2 0 1. - 32.
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1499
Martin Šimka  2 : 1 0 11. - 12.
Michal Vaněk  1 : 2 0 9. - 12.
Jaroslav Kaleta  2 : 1 0 9. - 16.
Josef Šebek  0 : 3 0 1. - 16.
Radim Jurášek  3 : 2 0 1. - 32.
 SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Martin Sládeček  1 : 3 0 9. - 10.
Petr Pelikán  3 : 0 0 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 0 0 9. - 16.
Martin Kříž  1 : 3 0 1. - 16.
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Martin Kříž  2 : 3 0 7. - 8.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Zapala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aleš Kubíček  3 : 1 0 1. - 16.
Jiří Pinka  3 : 0 0 1. - 32.
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1380
Jan Šťastník  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Petr Kopecký  2 : 0 wo. 0 13. - 16.
Václav Pavlovec  0 : 2 0 9. - 16.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Stupka  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1248
Jan Šťastník  1 : 2 12.4 9. - 10.
Michal Vaněk  2 : 1 18.6 9. - 12.
Tomáš Havlík  2 : 1 18.6 9. - 16.
Jiří Dušek  2 : 3 12.4 1. - 16.
Dominik Blažíček  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1326
Václav Pavlovec  2 : 0 31 9. - 10.
Michal Vaněk  2 : 0 31 9. - 12.
Aleš Tchuř  2 : 0 31 9. - 16.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Forgač  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1965
Michal Štěpán  3 : 1 39.68 3. - 4.
Jan Ryba  0 : 3 0 semifinále
Václav Pavlovec  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 31 1. - 16.
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1541
Josef Šebek  0 : 2 0 5. - 6.
Tomáš Havlík  2 : 0 37.2 5. - 8.
Petr Kopecký  2 : 3 14.88 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 0 31 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 24.8 1. - 32.
 DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1734
Michal Vaněk  3 : 1 33.6 finále
Michal Štěpán  3 : 2 20.16 semifinále
Martin Šimka  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Dominik Blažíček  3 : 0 21 1. - 16.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1127
Boris Heneš  2 : 0 30 33. - 34.
Tomáš Hanzelka  2 : 1 18 33. - 36.
Jaroslav Sezemský  2 : 0 30 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 64.
 Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
107
Body celkem:
1358
Pavel  Brichta  3 : 0 28.8 5. - 6.
David Neugebauer  3 : 1 23.04 5. - 8.
Jan Šťastník  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Tomáš Sigmund  3 : 0 24 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1429
Michal Štěpán  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Martin Sládeček  2 : 0 wo. 20.5 13. - 16.
Miloš Liška  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2294
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2454
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 40 23. - 24.
Jiří Dušek  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Michal Kareš  1 : 2 32 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 40 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 48 1. - 64.
 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1597
Lukáš Matoušek  3 : 0 38.4 3. - 4.
Filip Richtárech  0 : 3 0 semifinále
Marek Hlaváč  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Tomáš Pluhař  3 : 0 24 1. - 16.
Michal Franta  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1913
Michal Vaněk  2 : 0 wo. 24.6 7. - 8.
Petr Kopecký  0 : 2 0 5. - 8.
Jakub Zapala  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Jiří Dušek  3 : 1 32.8 1. - 16.
Jaroslav Štěpař  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Vít Zachodil  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Michal Šoman  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Kristián Mraček  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Martin Šimka  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Tomáš Tauš  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2230
Dan Teuchner  2 : 3 24.8 finále
Jakub Zapala  3 : 2 29.76 semifinále
Jiří Dušek  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Tomáš Tauš  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
119
Body celkem:
1910
Roman Pross  2 : 0 49.2 7. - 8.
Petr Kopecký  0 : 2 0 5. - 8.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miroslav Kolář  3 : 2 24.6 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2121
Petr Kopecký  0 : 2 0 19. - 20.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 20.
Jakub Slavíček  2 : 1 38.4 17. - 24.
Miloš Liška  2 : 0 48 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
123
Body celkem:
2225
Jakub Zapala  1 : 3 12.4 finále
Petr Kopecký  3 : 2 29.76 semifinále
Petr Rohun  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Tomáš Tauš  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1760
Body za soupeře:
132
Body celkem:
1892
Petr Kopecký  0 : 2 0 19. - 20.
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 17. - 20.
Petr Veselý  2 : 1 33.6 17. - 24.
Martin Schuller  2 : 0 56 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Kollár  3 : 0 42 1. - 64.
 MR ženy, muži, masters, 01.03.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
2360
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2490
Dan Teuchner  0 : 3 wo. 0 29. - 30.
Kamil Staněk  3 : 0 78 29. - 32.
Jaroslav Cerman  1 : 3 15.6 25. - 32.
Michal Jirka  1 : 3 15.6 17. - 32.
Ondřej Ertl  1 : 3 20.8 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2163
Michal Jirka  1 : 2 25.6 19. - 20.
Petr Veselý st.  0 : 2 0 17. - 20.
Petr Steiner  2 : 1 38.4 17. - 24.
Miroslav Sikora  2 : 0 64 17. - 32.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 32.
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 37
Body za pořadí:
1394
Body za soupeře:
151
Body celkem:
1545
Jiří Dušek  2 : 0 54 37. - 38.
 bye  2 : 0 wo. 27 37. - 40.
Marek Hlaváč  0 : 2 0 33. - 40.
Filip Nosek  2 : 1 32.4 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Petr Veselý  1 : 3 10.8 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2031
Jakub Wasilewski  0 : 2 0 5. - 6.
Jakub Zapala  2 : 1 29.52 5. - 8.
Martin Ředina  1 : 3 9.84 čtvrtfinále
Radovan Kojecký  3 : 1 32.8 1. - 16.
Tomáš Sigmund  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP 2017, 16.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1967
Miroslav Sikora  3 : 0 49.6 3. - 4.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 semifinále
Michal Zoubek  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 15.5 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1839
Body za soupeře:
251
Body celkem:
2090
Martin Schuller  2 : 1 39.6 33. - 34.
Martin Ředina  2 : 0 66 33. - 36.
Pavel Jakubů  2 : 0 66 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 33 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 33 33. - 64.
Petr Steiner  1 : 3 13.2 1. - 64.
 Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1310
Martin Honek  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Aleš Kubíček  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0 čtvrtfinále
Roman Marek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MR ženy, muži, masters, 03.03.2017
Pořadí: 31
Body za pořadí:
2288
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2379
Petr Zlámal  3 : 0 wo. 39 31. - 32.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 29. - 32.
Karel Kudláček  2 : 3 31.2 25. - 32.
Marek Lapáček  1 : 3 20.8 17. - 32.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2185
Aleš Kubíček  3 : 0 wo. 40 27. - 28.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 25. - 28.
Vlastimil Kozák  3 : 2 48 25. - 32.
Petr Veselý st.  2 : 3 32 17. - 32.
Jan Ryba  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Squashová Akademie muži A, 21.01.2017
Pořadí: 35
Body za pořadí:
1880
Body za soupeře:
230
Body celkem:
2110
Ondřej Kožina  3 : 1 57.6 35. - 36.
Michal Bodiš  2 : 3 28.8 33. - 36.
Jakub Vavřík  3 : 2 43.2 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 36 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 36 33. - 64.
Roman Kubričan  2 : 3 28.8 1. - 64.
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
207
Body celkem:
2423
Martin Volf  3 : 0 wo. 36 21. - 22.
Martin Kollár  3 : 0 72 21. - 24.
Petr Marek  0 : 3 0 17. - 24.
Vlastimil Kozák  3 : 1 57.6 17. - 32.
Petr Zatřepálek  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 muži A, 12.11.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2802
Body za soupeře:
255
Body celkem:
3057
Ondřej Pavelka  3 : 0 wo. 44 19. - 20.
Marek Lapáček  1 : 3 17.6 17. - 20.
Miroslav Kolář  3 : 1 70.4 17. - 24.
Jakub Vavřík  3 : 2 52.8 17. - 32.
Vojtěch Ryba  1 : 3 17.6 1. - 32.
Radovan Kojecký  3 : 1 52.8 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2737
Ladislav Procházka  3 : 0 60 5. - 6.
Michal Valenta  3 : 0 60 5. - 8.
Petr Steiner  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karel Kudláček  3 : 2 30 1. - 16.
Marek Holuša  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016
Pořadí: 46
Body za pořadí:
1211
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1211
Kamil Staněk  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Olomoucký pohár, 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1987
Petr Kopecký  3 : 2 29.76 3. - 4.
Jakub Kosinka  0 : 3 0 semifinále
Libor Přibyl  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 31 1. - 16.
Kamil Jankovič  3 : 2 14.88 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016
Pořadí: 32
Body za pořadí:
2217
Body za soupeře:
16
Body celkem:
2233
Pavel Jakubů  0 : 3 wo. 0 29. - 32.
Petr Zlámal  1 : 3 15.6 25. - 32.
Petr Kopecký  0 : 3 0 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
 YONTA CUP, 13.02.2016
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1922
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2098
Miroslav Kolář  3 : 2 48 29. - 30.
Marek Koutník  3 : 2 48 29. - 32.
Dominik Dubský  0 : 3 0 25. - 32.
Vojtěch Ryba  2 : 3 32 17. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 32.
Jan Daňsa  3 : 1 48 1. - 64.
 muži A, 16.01.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jakub Kosinka  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 muži A, 05.12.2015
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1922
Body za soupeře:
214
Body celkem:
2136
Milan Průcha  3 : 0 wo. 40 29. - 30.
Miroslav Kolář  3 : 0 80 29. - 32.
Marek Koutník  2 : 3 32 25. - 32.
Jakub Vavřík  1 : 3 16 17. - 32.
Michal Kareš  1 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 muži A, 21.11.2015
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2148
Body za soupeře:
260
Body celkem:
2408
Vlastimil Kozák  3 : 0 wo. 40 25. - 26.
Matouš Sochůrek  3 : 2 48 25. - 28.
Marek Koutník  3 : 1 64 25. - 32.
Ondřej Pavelka  1 : 3 16 17. - 32.
Petr Zatřepálek  2 : 3 32 1. - 32.
Martin Mazur  3 : 0 60 1. - 64.
 muži B, 31.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2230
Jakub Vaněk  3 : 0 49.2 5. - 6.
Josef Šebek  3 : 0 49.2 5. - 8.
Jan Ryba  1 : 3 9.84 čtvrtfinále
Libor Přibyl  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1927
Body za soupeře:
187
Body celkem:
2114
Martin Volf  2 : 3 28.8 33. - 34.
Milan Průcha  3 : 0 72 33. - 36.
Petr Volný  3 : 0 72 33. - 40.
Jan Ryba  1 : 3 14.4 1. - 64.
 Mistrovství republiky mužů, 05.03.2015
Pořadí: 30
Body za pořadí:
2360
Body za soupeře:
43
Body celkem:
2403
Michal Jadrníček  0 : 3 0
Lukáš Levinský  0 : 3 0
Petr Kopecký  0 : 3 0
Vlastimil Kozák  3 : 2 0
Jakub Vavřík  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015
Pořadí: 35
Body za pořadí:
1467
Body za soupeře:
197
Body celkem:
1664
Martin Volf  2 : 3 0
Dan Teuchner  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Václav Uhlíř  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
206
Body celkem:
2241
Dan Teuchner  3 : 1 0
Michal Kareš  2 : 3 0
Tomáš Hanzelka  2 : 3 0
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 wo. 0
Petr Kopecký  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014
Pořadí: 36
Body za pořadí:
1431
Body za soupeře:
168
Body celkem:
1599
Jakub Vavřík  2 : 3 0
Radim Valášek  0 : 3 wo. 0
David Zeman  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Milan Matějka  3 : 0 0
Dan Kolínský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1746
Body za soupeře:
190
Body celkem:
1936
Michal Bodiš  1 : 3 0
Petr Rohun  3 : 0 wo. 0
Martin Vaněk  3 : 1 0
 bye  3 :  0
Marek Hlaváč  1 : 3 0
Jakub Vavřík  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1656
Body za soupeře:
227
Body celkem:
1883
Petr Marek  3 : 0 0
Dan Teuchner  3 : 0 0
Pavel Jakubů  0 : 3 0
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Petr Rohun  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 13.09.2014
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1976
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2121
 bye  3 :  0
Vojtěch Babišta  1 : 3 0
Tomáš Herold  3 : 0 0
Dominik Knap  3 : 0 wo. 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 Mistrovství republiky mužů, 06.03.2014
Pořadí: 28
Body za pořadí:
2503
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2612
Michal Jadrníček  0 : 3 0
Dominik Dubský  2 : 3 0
Jan Daňsa  3 : 2 0
Pavel Jakubů  2 : 3 0
Karel Kudláček  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 22.02.2014
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1603
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1694
 bye  3 : 0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Dominik Dubský  0 : 3 0
Michal Zoubek  3 : 0 0
Marek Hlaváč  0 : 3 wo. 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 18.01.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3046
 bye  3 :  0
Lukáš Levinský  3 : 1 0
Martin Štěpán st.  0 : 3 0
Adam Kilián  0 : 3 0
Petr Zlámal  0 : 3 wo. 0
Peter Kviečinský  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 07.12.2013
Pořadí: 39
Body za pořadí:
1454
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1576
Miroslav Kolář  2 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
David Zeman  0 : 3 wo. 0
Roman Kubričan  0 : 3 wo. 0
Marek Fremel  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj muži A, 26.10.2013
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2084
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2284
Martin Olič  3 : 1 0
Petr Martin  0 : 3 0
Michal Jirka  3 : 2 0
Pavel Jakubů  0 : 3 0
Vojtěch Babišta  2 : 3 0
Martin Kubát  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot