Ročník: 2006
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2023 | 373 | (1) | 966 | (0) | ||
01.08.2023 | 374 | (-1) | 966 | (0) | ||
01.07.2023 | 373 | (-1) | 966 | (0) | ||
01.06.2023 | 372 | (-1) | 966 | (0) | ||
01.05.2023 | 371 | (7) | 966 | (0) | ||
01.04.2023 | 378 | (-100) | 966 | (-879) | ||
01.03.2023 | 278 | (-72) | 1845 | (-874) | ||
01.02.2023 | 206 | (11) | 2719 | (0) | ||
01.01.2023 | 217 | (-7) | 2719 | (0) | ||
01.12.2022 | 210 | (1) | 2719 | (0) | ||
01.11.2022 | 211 | (1) | 2719 | (0) | ||
01.10.2022 | 212 | (44) | 2719 | (966) | ||
01.09.2022 | 256 | (3) | 1753 | (0) | ||
01.08.2022 | 259 | (1) | 1753 | (0) | ||
01.07.2022 | 260 | (6) | 1753 | (0) | ||
01.06.2022 | 266 | (7) | 1753 | (0) | ||
01.05.2022 | 273 | (-5) | 1753 | (0) | ||
01.04.2022 | 268 | (122) | 1753 | (879) | ||
01.03.2022 | 390 | (-390) | 874 | (874) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 217 | 206 | 278 | 378 | 371 | 372 | 373 | 374 | 373 | 2023 | |||
2022 | 390 | 268 | 273 | 266 | 260 | 259 | 256 | 212 | 211 | 210 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 5618 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR U23 2022, (), 21.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5271 |
Adam Gacek | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4047 |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | finále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4071 |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 24 | finále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
DIETZ CUP - Junioři A, (B17), 05.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3432 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 96 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 3083 |
Jan Holuša | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2278 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 2310 |
Jiří Rojek | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Igor Hroza | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3612 |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 40 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 4850 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Filip Walter | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 4286 |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2356 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2415 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 222 | Body celkem: 3062 |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 64 | 9. - 10. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3797 |
Adam Horák | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 2544 |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 28 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 56 | 9. - 12. |
Adam Škrobánek | 3 : 1 | 56 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2530 |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 28 | 9. - 10. |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 56 | 9. - 12. |
Dominik Davies | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 6224 |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4907 |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 4016 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Adam Burget | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 4108 |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 4938 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 72 | |
Adam Burget | 3 : 1 | 57.6 | |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 57.6 | |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 72 | |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 4289 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Jan Bravenec | 2 : 3 | 44.8 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4772 |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 104 | 9. - 10. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 4478 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 3474 |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 80 | 11. - 12. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 20 | 9. - 12. |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 80 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3207 |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 36 | 9. - 10. |
Max Gál | 3 : 2 | 54 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Maxmilián Pišček | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4887 |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | finále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 3955 |
Filip Walter | 1 : 3 | 16 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 80 | |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 96 | |
Max Gál | 1 : 3 | 19.2 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3161 |
Jakub Strapek | 0 : 3 | 0 | |
Filip Kryštof Januška | 3 : 0 | 60 | |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 72 | |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 72 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3005 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Josef Hlaváč | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.