Profil hráče

Daniel Šrámek

hrac

Ročník: 2006
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 206. (02/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 6. (09/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 39. (02/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 7. (03/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (04/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 11. (05/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 17. (11/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2023 373 (1) 966 (0)
01.08.2023 374 (-1) 966 (0)
01.07.2023 373 (-1) 966 (0)
01.06.2023 372 (-1) 966 (0)
01.05.2023 371 (7) 966 (0)
01.04.2023 378 (-100) 966 (-879)
01.03.2023 278 (-72) 1845 (-874)
01.02.2023 206 (11) 2719 (0)
01.01.2023 217 (-7) 2719 (0)
01.12.2022 210 (1) 2719 (0)
01.11.2022 211 (1) 2719 (0)
01.10.2022 212 (44) 2719 (966)
01.09.2022 256 (3) 1753 (0)
01.08.2022 259 (1) 1753 (0)
01.07.2022 260 (6) 1753 (0)
01.06.2022 266 (7) 1753 (0)
01.05.2022 273 (-5) 1753 (0)
01.04.2022 268 (122) 1753 (879)
01.03.2022 390 (-390) 874 (874)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20232172062783783713723733743732023
20223902682732662602592562122112102022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5618
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 1 124.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR U23 2022, (), 21.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5271
Adam Gacek  3 : 0 156 7. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4047
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 finále
Jan Holuša  3 : 0 96 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4071
Jan Gerstdorf  1 : 3 24 finále
Patrik Závacký  3 : 0 96 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 72 čtvrtfinále
 DIETZ CUP - Junioři A, (B17), 05.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3432
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
David Linhart  0 : 3 0
Kristián Bořil  3 : 0 96
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
86
Body celkem:
3083
Jan Holuša  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Radim Jurášek  0 : 3 0 5. - 8.
Tomáš Holinka  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 2 48 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
32
Body celkem:
2310
Jiří Rojek  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Igor Hroza  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3612
Radim Jurášek  1 : 3 20 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 0 100 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 0 100 9. - 16.
Matěj Bomba  2 : 3 40 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
Antonín Procházka  3 : 0 130 9. - 10.
Adam Gerstdorf  3 : 0 130 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 0 130 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 26 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
150
Body celkem:
4286
Matěj Bomba  1 : 3 25.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 2 48 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B17), 04.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4164
Jan Holuša  3 : 0 60
Adam Škrobánek  3 : 2 36
Radim Jurášek  3 : 0 60
Patrik Závacký  3 : 0 60
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2356
Ondřej Hazucha  3 : 0 72 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2415
Adam Gerstdorf  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 13. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
222
Body celkem:
3062
Jiří Hartmann  3 : 1 64 9. - 10.
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Závacký  3 : 2 38.4 1. - 32.
 D-TOUR junior 3. kolo B15, (B15), 20.06.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Hanya Cup, (B19), 13.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3797
Adam Horák  3 : 2 64.8 7. - 8.
Tomáš Holinka  2 : 3 43.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 D-Tour junior B15 3.kolo, (B15), 15.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
196
Body celkem:
2544
Matěj Bomba  2 : 3 28 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 1 56 9. - 12.
Adam Škrobánek  3 : 1 56 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Radek Ďurán  3 : 0 56 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
174
Body celkem:
2934
Dominik Wojtucki  2 : 3 32 3. - 4.
Adam Škrobánek  2 : 3 32 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2530
Tomáš Holinka  2 : 3 28 9. - 10.
Michal Jurášek  3 : 1 56 9. - 12.
Dominik Davies  3 : 0 70 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
380
Body celkem:
6224
Mikuláš Janda  3 : 2 93.6 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 156 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4907
Mikuláš Janda  2 : 3 57.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Bedřich Beneš  3 : 0 96 5. - 6.
Adam Burget  3 : 0 96 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Václav Holuša  3 : 0 80 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
256
Body celkem:
4108
Dominik Wojtucki  1 : 3 21.6 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 0 108 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1836
Marian Papula  3 : 0 50 13. - 14.
Bedřich Beneš  3 : 2 30 13. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2854
Matěj Kolpak  1 : 3 16 3. - 4.
Šimon Rynt  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 48 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 2 30 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4938
Jan Bravenec  3 : 0 72
Adam Burget  3 : 1 57.6
Daniel Stypa  3 : 1 57.6
Radek Ďurán  3 : 0 72
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
255
Body celkem:
4289
Miloslav Vaněrka  3 : 1 89.6 3. - 4.
Jan Bravenec  2 : 3 44.8 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
Matěj Kolpak  3 : 1 104 9. - 10.
Jan Bravenec  3 : 0 130 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 1 104 9. - 16.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
281
Body celkem:
4478
Bedřich Beneš  3 : 0 108 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 2 64.8 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
244
Body celkem:
3474
Jan Bravenec  3 : 1 80 11. - 12.
Mikuláš Janda  1 : 3 20 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 1 80 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Wojtucki  3 : 1 64 1. - 32.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior B13, (B13), 21.10.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3207
Tomáš Holinka  2 : 3 36 9. - 10.
Max Gál  3 : 2 54 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 1 72 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 D-tour junior 4.kolo B13, (B13), 13.05.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2692
Patrik Závacký  3 : 1 48 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 0 60 5. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 12 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 1 40 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Mikuláš Janda  1 : 3 31.2 5. - 6.
Maxmilián Pišček  3 : 1 124.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Max Gál  0 : 3 0 finále
Jan Bravenec  3 : 0 112 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 84 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2682
Daniel Noga  3 : 0 60 5. - 6.
Šimon Škurek  3 : 0 60 5. - 8.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Michalec  3 : 2 30 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
211
Body celkem:
3955
Filip Walter  1 : 3 16
Patrik Závacký  3 : 0 80
Jan Bravenec  3 : 0 96
Max Gál  1 : 3 19.2
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B11), 19.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3161
Jakub Strapek  0 : 3 0
Filip Kryštof Januška  3 : 0 60
Andrej Hausknotz  3 : 0 72
Jan Bravenec  3 : 0 72
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 19.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
188
Body celkem:
4136
Maxmilián Pišček  3 : 1 48
Jan Bravenec  3 : 0 60
Tomáš Holinka  3 : 1 80
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3005
Tomáš Holinka  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Josef Hlaváč  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot