Profil hráče

Rudolf Korbelář

hrac

Ročník: 1977
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC HK - AKCENTA
Registrační číslo: 4665

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 59.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 46. (11/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 2. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 16. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 14. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 59 (2) 10323 (190)
01.03.2024 61 (-1) 10133 (-868)
01.02.2024 60 (-6) 11001 (-12)
01.01.2024 54 (-1) 11013 (-522)
01.12.2023 53 (-7) 11535 (-760)
01.11.2023 46 (6) 12295 (660)
01.10.2023 52 (1) 11635 (-332)
01.09.2023 53 (0) 11967 (0)
01.08.2023 53 (0) 11967 (0)
01.07.2023 53 (0) 11967 (0)
01.06.2023 53 (2) 11967 (0)
01.05.2023 55 (-1) 11967 (335)
01.04.2023 54 (4) 11632 (0)
01.03.2023 58 (-2) 11632 (399)
01.02.2023 56 (9) 11233 (324)
01.01.2023 65 (2) 10909 (374)
01.12.2022 67 (4) 10535 (827)
01.11.2022 71 (-7) 9708 (0)
01.10.2022 64 (9) 9708 (595)
01.09.2022 73 (0) 9113 (-210)
01.08.2022 73 (0) 9323 (0)
01.07.2022 73 (5) 9323 (0)
01.06.2022 78 (3) 9323 (134)
01.05.2022 81 (3) 9189 (603)
01.04.2022 84 (4) 8586 (351)
01.03.2022 88 (6) 8235 (420)
01.02.2022 94 (15) 7815 (587)
01.01.2022 109 (4) 7228 (-39)
01.12.2021 113 (7) 7267 (0)
01.11.2021 120 (5) 7267 (123)
01.10.2021 125 (2) 7144 (0)
01.09.2021 127 (2) 7144 (423)
01.08.2021 129 (4) 6721 (405)
01.07.2021 133 (1) 6316 (192)
01.06.2021 134 (0) 6124 (0)
01.03.2021 134 (0) 6124 (0)
01.11.2020 134 (-2) 6124 (-179)
01.10.2020 132 (-5) 6303 (0)
01.04.2020 127 (-3) 6303 (-826)
01.03.2020 124 (-11) 7129 (-382)
01.02.2020 113 (-12) 7511 (-500)
01.01.2020 101 (2) 8011 (-427)
01.12.2019 103 (-5) 8438 (-16)
01.11.2019 98 (-2) 8454 (-74)
01.10.2019 96 (-3) 8528 (-542)
01.09.2019 93 (0) 9070 (0)
01.08.2019 93 (0) 9070 (0)
01.07.2019 93 (0) 9070 (0)
01.06.2019 93 (-5) 9070 (-204)
01.05.2019 88 (4) 9274 (72)
01.04.2019 92 (5) 9202 (748)
01.03.2019 97 (7) 8454 (333)
01.02.2019 104 (-6) 8121 (-577)
01.01.2019 98 (-1) 8698 (-123)
01.12.2018 97 (-2) 8821 (-192)
01.11.2018 95 (-10) 9013 (-700)
01.10.2018 85 (2) 9713 (120)
01.09.2018 87 (0) 9593 (0)
01.08.2018 87 (0) 9593 (0)
01.07.2018 87 (0) 9593 (0)
01.06.2018 87 (-1) 9593 (145)
01.05.2018 86 (-1) 9448 (-60)
01.04.2018 85 (1) 9508 (0)
01.03.2018 86 (6) 9508 (423)
01.02.2018 92 (5) 9085 (276)
01.01.2018 97 (-2) 8809 (-686)
01.12.2017 95 (-5) 9495 (-27)
01.11.2017 90 (3) 9522 (195)
01.10.2017 93 (-2) 9327 (257)
01.09.2017 91 (0) 9070 (0)
01.07.2017 91 (0) 9070 (0)
01.06.2017 91 (-4) 9070 (-95)
01.05.2017 87 (3) 9165 (-80)
01.04.2017 90 (-8) 9245 (-477)
01.03.2017 82 (-6) 9722 (-577)
01.02.2017 76 (2) 10299 (150)
01.01.2017 78 (3) 10149 (712)
01.12.2016 81 (-1) 9437 (176)
01.11.2016 80 (0) 9261 (480)
01.10.2016 80 (1) 8781 (-189)
01.09.2016 81 (0) 8970 (0)
01.06.2016 81 (0) 8970 (-61)
01.05.2016 81 (-3) 9031 (-163)
01.04.2016 78 (-5) 9194 (-553)
01.03.2016 73 (7) 9747 (1126)
01.02.2016 80 (-1) 8621 (127)
01.01.2016 79 (12) 8494 (4858)
01.12.2015 91 (-24) 3636 (-736)
01.11.2015 67 (9) 4372 (510)
01.10.2015 76 (3) 3862 (-123)
01.09.2015 79 (0) 3985 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024546061592024
20236556585455535353535246532023
202210994888481787373736471672022
20211341341331291271251201132021
20201011131241271321342020
2019981049792889393939396981032019
20189792868586878787878595972018
201778768290879191919390952017
2016798073788181818080812016
2015797667912015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1499
Michal Hamáček  2 : 0 wo. 0 11. - 12.
Václav Pavlovec  0 : 2 0 9. - 12.
Tomáš Ulrych  2 : 0 0 9. - 16.
Michal Jirka  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Krejčí  3 : 0 0 1. - 32.
 HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1115
Viktor Nezveda  0 : 2 0 21. - 22.
Jakub Strauss  2 : 0 0 21. - 24.
Petr Veselý  0 : 2 0 17. - 24.
Filip Nosek  2 : 0 0 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
Daniel Vrána  3 : 0 0 1. - 64.
 Hradecké D 19.1.2024, 19.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Josef Růžek  2 : 0 wo. 0 13. - 14.
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 0 13. - 16.
Ondřej Souhrada  1 : 2 0 9. - 16.
Faríd Farrag  1 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Kučiak  3 : 2 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Jakub Strauss  2 : 0 0 13. - 14.
Pavel Bodiš  2 : 1 0 13. - 16.
Martin Kříž  1 : 2 0 9. - 16.
Adolf Středa  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Nosek  3 : 2 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1020
Pavel Rak  2 : 0 0 25. - 26.
Pavel Popelka  2 : 1 0 25. - 28.
Adolf Středa  2 : 0 0 25. - 32.
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Podaný  2 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1455
Josef Růžek  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Adolf Středa  0 : 2 wo. 0 9. - 12.
Václav Pavlovec  2 : 0 wo. 0 9. - 16.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Kučiak  3 : 2 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Daniel Petriľák  2 : 0 0 13. - 14.
Jakub Strauss  2 : 1 0 13. - 16.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Roman Kmínek  3 : 0 0 1. - 32.
 Strahov - muži B, 24.09.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1309
Adolf Středa  0 : 2 0 15. - 16.
Jan Mastný  1 : 2 0 13. - 16.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 9. - 16.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Růžek  3 : 1 0 1. - 32.
 Hradecké D 15.9.2023, 15.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Muži B, 02.09.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1242
Eva Feřteková  1 : 2 0 17. - 18.
Jan Mastný  2 : 1 0 17. - 20.
Jakub Strauss  2 : 0 0 17. - 24.
Filip Hátle  2 : 0 0 17. - 32.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 1. - 32.
 Ohradní D 25.8.2023, 25.08.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Ohradní D 21.7.2023, 21.07.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Ohradní D 9.6.2023, 09.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 RESTAART béčko, 29.04.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1229
Lukáš Matoušek  1 : 3 6.2 9. - 10.
Petr Podaný  3 : 1 24.8 9. - 12.
Tomáš Kukaň  3 : 1 24.8 9. - 16.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Strahov - muži B, 02.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1501
Matyáš Dufek  0 : 2 wo. 0 5. - 6.
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 18.6 5. - 8.
Filip Richtárech  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Strauss  3 : 1 24.8 1. - 16.
Martin Janečka  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Hradec Králové D 24.3.2023, 24.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 HRADECKÝ CUP , 25.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1877
Jakub Vavřík  1 : 3 10 11. - 12.
Eva Feřteková  1 : 3 10 9. - 12.
Pavel Beneš  3 : 1 40 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Matoušek  3 : 1 32 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1895
Josef Růžek  2 : 3 20 11. - 12.
Václav Pavlovec  0 : 3 0 9. - 12.
Bohuslav Zajkr  3 : 0 50 9. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Císařovský  3 : 0 40 1. - 32.
 Strahov Muži B, 17.12.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1821
Adolf Středa  2 : 0 wo. 25 13. - 14.
Filip Michalský  2 : 1 30 13. - 16.
Michal Kareš  0 : 2 0 9. - 16.
Tomáš Novák  1 : 3 10 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Hradecký turnaj D 12/22, 09.12.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Strahov - muži B, 04.12.2022
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1426
Jakub Zapala  0 : 2 0 21. - 22.
Václav Pavlovec  2 : 0 40 21. - 24.
Šimon Rynt  0 : 2 0 17. - 24.
Lukáš Stupka  2 : 1 18 17. - 32.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1615
Adolf Středa  0 : 3 0 17. - 18.
Viktor Nezveda  3 : 1 32 17. - 20.
Martin Kříž  3 : 0 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1175
Pavel Popelka  3 : 0 wo. 15.5 11. - 12.
Michal Jirka  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Stupka  3 : 0 31 9. - 16.
Tomáš Novák  1 : 3 6.2 1. - 16.
 Hradecký sq turnaj D 10/22, 07.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1758
Benjamin Bergel  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Michal Jurášek  0 : 3 wo. 0 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 8/22, 12.08.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Hradecký sq turnaj D 6/22, 10.06.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1388
Jan Mastný  2 : 0 32.8 17. - 18.
Šimon Rynt  2 : 0 32.8 17. - 20.
Jakub Strauss  2 : 0 32.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov - muži C, 07.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1153
Václav Pavlovec  3 : 2 15.12 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 1 20.16 5. - 8.
Tomáš Herold  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Tomáš Vondráček  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 iRadio21_muži C, 23.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1766
Viktor Nezveda  2 : 3 19.2 finále
Adolf Středa  3 : 2 23.04 semifinále
Lukáš Stupka  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Jan Sluka  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Hradecký sq turnaj D 4/22, 01.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1447
Šimon Rynt  2 : 3 15.36 3. - 4.
Viktor Nezveda  1 : 3 7.68 semifinále
Jakub Strauss  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Adam Čumpel  3 : 0 24 1. - 16.
Robert Šafrata  3 : 0 19.2 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
117
Body celkem:
1778
Pavel Beneš  2 : 3 19.2 finále
Tomáš Valta  3 : 2 23.04 semifinále
Jakub Strauss  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Rubén Medina Sabino  3 : 1 19.2 1. - 16.
Dominik Wojtucki  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1571
Pavel Bodiš  0 : 2 wo. 0 19. - 20.
Martin Sopko  1 : 2 16 17. - 20.
Ondřej Kožina  2 : 0 40 17. - 24.
Václav Pavlovec  2 : 0 40 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 32.
Adolf Středa  3 : 0 30 1. - 64.
 Hradecký SQ turnaj D, 10.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
84
Body celkem:
984
Martin Vostatek  2 : 0 24 13. - 14.
Michal  Kulhánek  2 : 0 24 13. - 16.
Josef Růžek  1 : 2 9.6 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Gerstdorf  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
69
Body celkem:
813
Josef Fanta  2 : 1 11.52 21. - 22.
Petr Vosátka  2 : 0 19.2 21. - 24.
Adolf Středa  1 : 2 7.68 17. - 24.
Tomáš Zach  2 : 0 19.2 17. - 32.
Šimon Rynt  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1163
Tomáš Kolár  3 : 0 25.2 5. - 6.
Eva Feřteková  3 : 0 25.2 5. - 8.
Václav Uhlíř  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Pavel Dytrych  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
75
Body celkem:
891
Josef Fanta  2 : 0 19.2 17. - 18.
David Doležel  2 : 0 19.2 17. - 20.
Tomáš Zach  2 : 0 19.2 17. - 24.
Tomáš Vondráček  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Václav Uhlíř  2 : 3 7.68 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1373
Tomáš Novák  3 : 1 26.88 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Pavel Mraček  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Miloš Pospíšil  3 : 0 21 1. - 16.
Zuzana Severinová  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Strahov - Muži C, 24.07.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1254
Adolf Středa  1 : 2 11.52 5. - 6.
Radek Dudešek  2 : 0 28.8 5. - 8.
Petr Podaný  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 0 24 1. - 16.
Václav Pavlovec  3 : 0 19.2 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1096
Michal Kudela  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Martin Kříž  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Lukáš Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Josef Fanta  3 : 0 24 1. - 16.
Jaroslav Sezemský  3 : 0 19.2 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020
Pořadí: 31
Body za pořadí:
577
Body za soupeře:
7
Body celkem:
584
Tomáš Pluhař  2 : 0 wo. 7.2 31. - 32.
Jan Jícha  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Pavel Mraček  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Wojcziech Janusz  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Petr Vosátka  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 22.02.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
116
Body celkem:
1358
Jan Daňsa  0 : 2 0 17. - 18.
Petr Podaný  2 : 1 19.68 17. - 20.
Jakub Strauss  2 : 0 32.8 17. - 24.
Pavel Šlemr  2 : 0 32.8 17. - 32.
Martin Volf  1 : 3 6.56 1. - 32.
Daniel Vrána  3 : 0 24.6 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
65
Body celkem:
845
Vojtěch Martinovský  2 : 0 19.2 19. - 20.
Martin Schuller  0 : 2 0 17. - 20.
Adolf Středa  2 : 0 19.2 17. - 24.
Michal Krautwurm  2 : 1 11.52 17. - 32.
Jakub Jirovský  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR Muži C, 07.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1023
Tomáš Císařovský  2 : 0 24 11. - 12.
Pavel Šlemr  1 : 2 9.6 9. - 12.
Petr Motalík  2 : 1 14.4 9. - 16.
Zbyněk Bašta  0 : 3 0 1. - 16.
Miloš Pospíšil  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
27
Body celkem:
950
Petr Volný  0 : 2 0 11. - 12.
René Barník  0 : 2 0 9. - 12.
Michal Viktora  2 : 0 wo. 12 9. - 16.
Václav Uhlíř  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Vosátka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1040
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 9. - 10.
Tomáš Pluhař  2 : 1 14.4 9. - 12.
Petr Vosátka  2 : 0 24 9. - 16.
Zbyněk Bašta  1 : 3 4.8 1. - 16.
Robert Alexa  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži C, 14.09.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
69
Body celkem:
849
Miloš Pospíšil  2 : 0 19.2 19. - 20.
Milan Beránek  0 : 2 0 17. - 20.
David Svoboda  2 : 0 19.2 17. - 24.
Filip Hurta  2 : 0 19.2 17. - 32.
Martin Schuller  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
88
Body celkem:
904
Štěpán Janega  2 : 0 19.2 17. - 18.
Viktor Nezveda  2 : 0 19.2 17. - 20.
Martin Brňák  2 : 0 19.2 17. - 24.
Bohuslav Zajkr  2 : 0 19.2 17. - 32.
Lukáš Levinský  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1028
Karel Svoboda  2 : 1 14.4 11. - 12.
Tomáš Valta  1 : 2 9.6 9. - 12.
Milan Tecl  2 : 0 24 9. - 16.
Milan Beránek  1 : 3 4.8 1. - 16.
David Svoboda  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1090
Viktor Nezveda  2 : 1 14.4 9. - 10.
Radek Dudešek  2 : 1 14.4 9. - 12.
David Orálek  2 : 1 14.4 9. - 16.
Tomáš Valta  2 : 3 9.6 1. - 16.
Petr Nezveda  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1734
Jakub Vavřík  2 : 0 wo. 25 15. - 16.
Martin Sopko  0 : 2 0 13. - 16.
Kristián Mraček  1 : 2 20 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Jícha  3 : 0 40 1. - 32.
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
84
Body celkem:
956
Jaroslav Sezemský  2 : 0 21 9. - 10.
Jakub Román  2 : 0 21 9. - 12.
Alexander Kuklovský  2 : 0 21 9. - 16.
Patrik Kobera  1 : 3 4.2 1. - 16.
Milan Vlasák  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Muži C, 19.01.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
48
Body celkem:
828
Pavel Šlemr  2 : 0 wo. 9.6 19. - 20.
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 0 17. - 20.
Robert Alexa  2 : 1 11.52 17. - 24.
Jan Ryšavý  2 : 0 19.2 17. - 32.
Miroslav Kousalík  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
62
Body celkem:
842
Jakub Román  2 : 0 wo. 9.6 19. - 20.
František Procházka  0 : 2 0 17. - 20.
Martin Brňák  2 : 0 19.2 17. - 24.
Martin Bašta  2 : 0 19.2 17. - 32.
Dan Kolínský  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 14.4 1. - 64.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
43
Body celkem:
966
Sam Marston  0 : 2 0 11. - 12.
Tomáš Novák  0 : 2 0 9. - 12.
Petr Podaný  2 : 0 24 9. - 16.
Pavel Bodiš  0 : 3 0 1. - 16.
Hai Nguyen Nguyen  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1446
Matěj Slabý  2 : 3 15.36 3. - 4.
Václav Uhlíř  1 : 3 7.68 semifinále
Luboš Walter st.  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Radek Dudešek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Filip Hurta  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1160
Pavel Beneš  3 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Milan Beránek  1 : 3 5.76 5. - 8.
Jan Daňsa  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Vladimír Hotový  3 : 1 19.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1529
Jiří Dušek  0 : 2 0 19. - 20.
Martin Vostatek  1 : 2 16 17. - 20.
Filip Nosek  2 : 1 24 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Joseph White  0 : 3 0 1. - 32.
Radek Dudešek  3 : 1 24 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1105
Aleš Hantl  2 : 0 24 9. - 10.
Robert Jeníček  2 : 0 24 9. - 12.
Pavel Brož  2 : 0 24 9. - 16.
Dan Kolínský  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1015
Radek Dudešek  2 : 1 14.4 11. - 12.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 9. - 12.
Martin Kříž  2 : 0 24 9. - 16.
Pavel Bodiš  1 : 3 4.8 1. - 16.
Jáchym Mraček  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Poděbradské "Céčko", 11.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1158
Jan Vacek  2 : 0 25.2 5. - 6.
Tomáš Strmiska  2 : 0 25.2 5. - 8.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Josef Fanta  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1345
Martin Kříž  2 : 0 28.8 5. - 6.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Sluka  3 : 0 24 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1326
Dan Teuchner  2 : 0 wo. 14.4 5. - 6.
Pavel Beneš  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Karím Farrag  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 2 14.4 1. - 16.
Martin Muller  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
79
Body celkem:
979
Jáchym Mraček  3 : 0 24 13. - 14.
Martin Němec  3 : 0 24 13. - 16.
Pavel Beneš  1 : 3 4.8 9. - 16.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Trefný  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
59
Body celkem:
875
Luboš Walter ml.  3 : 2 11.52 17. - 18.
Matěj Slabý  3 : 2 11.52 17. - 20.
Filip Šarboch  3 : 0 19.2 17. - 24.
Milan Tecl  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Jan Pleskot  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 11.03.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
60
Body celkem:
960
Jakub Vaněk  3 : 0 wo. 12 13. - 14.
Tomáš Zach  3 : 0 24 13. - 16.
Petr Podaný  1 : 3 4.8 9. - 16.
Ján Fecák  2 : 3 9.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 muži C, 11.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1106
Filip Nosek  0 : 3 0 7. - 8.
Jan Sluka  2 : 3 11.52 5. - 8.
Štěpán Marko  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 1 19.2 1. - 16.
Tomáš Valta  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Strahov muži C, 21.01.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
53
Body celkem:
797
Martin Němec  3 : 1 15.36 21. - 22.
Filip Hurta  3 : 0 19.2 21. - 24.
Tomáš Tlustý  1 : 3 3.84 17. - 24.
Radek Dudešek  3 : 0 14.4 17. - 32.
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov Muži C, 10.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1421
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 3. - 4.
Dan Teuchner  0 : 3 0 semifinále
Filip Nosek  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Karel Svoboda  3 : 1 19.2 1. - 16.
Marcel Kiefmann  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Evropská Muži C, 12.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1185
Adam Hexner  3 : 0 28.8 7. - 8.
Martin Vostatek  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Richtárech  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Petr Nohel ml.  3 : 1 19.2 1. - 16.
Jiří Andrlík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
38
Body celkem:
678
Libor Přibyl  3 : 0 wo. 9.6 27. - 28.
Jaroslav Bělohlávek  0 : 3 wo. 0 25. - 28.
Pavel Zdeněk  3 : 0 wo. 9.6 25. - 32.
Hynek Jičínský  1 : 3 3.84 17. - 32.
Josef Fanta  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Pivovar Pernštejn Open - Svítkov, 24.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1069
Pavel Beneš  2 : 3 10.08 5. - 6.
Jan Ryšavý  3 : 1 20.16 5. - 8.
Filip Nosek  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Jiří Plichta  3 : 0 21 1. - 16.
 Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
63
Body celkem:
1074
Adam Urban  3 : 2 14.4 9. - 10.
Jan Ryšavý  3 : 0 wo. 12 9. - 12.
Tomáš Holub  3 : 2 14.4 9. - 16.
Martin Olič  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Vacek  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SALMING Poděbrady Open, 12.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1437
Petr Veselý  1 : 3 7.68 3. - 4.
Tomáš Strmiska  2 : 3 15.36 semifinále
Tomáš Holub  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Tomáš Zach  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 SquashArena muži B, 27.02.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1418
Ondřej Kožina  3 : 0 wo. 20.5 15. - 16.
Jan Daňsa  2 : 3 16.4 13. - 16.
Petr Volný  1 : 3 8.2 9. - 16.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Petr´s CUP, 13.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1334
Václav Uhlíř  3 : 1 23.04 5. - 6.
Kamil Staněk  3 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Richard Nádvorník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 1 19.2 1. - 16.
Lukáš Klinecký  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1009
Michal Viktora  3 : 0 wo. 12 11. - 12.
Michal Boška  2 : 3 9.6 9. - 12.
Tomáš Fecák  3 : 2 14.4 9. - 16.
Pavel Beneš  1 : 3 4.8 1. - 16.
Martin Olič  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
54
Body celkem:
977
Tomáš Strmiska  2 : 3 9.6 11. - 12.
Ondřej Jánský  1 : 3 4.8 9. - 12.
Adam Hexner  3 : 0 24 9. - 16.
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Makovský  3 : 1 15.36 1. - 32.
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
58
Body celkem:
762
Jaroslav Sezemský  3 : 0 16.8 17. - 18.
Vladimír Hlavatý  3 : 0 wo. 8.4 17. - 20.
Tomáš Holub  3 : 2 10.08 17. - 24.
Jiří Andrlík  3 : 0 16.8 17. - 32.
Pavel Popelka  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Muži B, 26.09.2015
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1164
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1258
Josef Fanta  0 : 3 wo. 0 27. - 28.
Dan Teuchner  0 : 3 0 25. - 28.
Tomáš Holub  3 : 0 40 25. - 32.
Jakub Vaněk  1 : 3 8 17. - 32.
Jan Čaboun  2 : 3 16 1. - 32.
Jan Hummel  3 : 0 30 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1135
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Libor Přibyl  1 : 3 0
Martin Kříž  3 : 1 0
Tomáš Císařovský  3 : 0 0
Lukáš  Kamp  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1322
Radek Dudešek  3 : 1 0
Petr Podaný  3 : 0 0
Alexander Kuklovský  2 : 3 0
 bye  3 :  0
Petr Veselý  3 : 0 wo. 0
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1990
Chris Owen  3 : 0 0
Václav Uhlíř  3 : 2 0
Tomáš Fecák  3 : 2 0
Petr Marek  0 : 3 0
Luboš Walter st.  3 : 0 wo. 0
Michal Bodiš  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 21.02.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
66
Body celkem:
882
Aleš Novák  3 : 0 0
Petr Volný  1 : 3 0
Jiří Vágner  3 : 0 0
Zdeněk Barták  3 : 0 0
Milan Beránek  3 : 1 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
49
Body celkem:
721
 bye  3 :  0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Zdeněk Barták  3 : 0 0
Petr Vosátka  3 : 1 0
Josef Fanta  2 : 3 0
David Brůha  3 : 0 0
 Mužský turnaj D Rychnov, 16.06.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
15
Body celkem:
451

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot