Profil hráče

David Neugebauer

hrac

Ročník: 1985
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Bástr Team
Registrační číslo: 6760

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 88.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 86. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 5. (01/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 88 (-2) 7618 (-301)
01.02.2024 86 (1) 7919 (320)
01.01.2024 87 (8) 7599 (527)
01.12.2023 95 (-2) 7072 (-8)
01.11.2023 93 (1) 7080 (-300)
01.10.2023 94 (1) 7380 (94)
01.09.2023 95 (0) 7286 (0)
01.08.2023 95 (0) 7286 (0)
01.07.2023 95 (1) 7286 (0)
01.06.2023 96 (0) 7286 (0)
01.05.2023 96 (2) 7286 (38)
01.04.2023 98 (-6) 7248 (-261)
01.03.2023 92 (6) 7509 (274)
01.02.2023 98 (-2) 7235 (-354)
01.01.2023 96 (-2) 7589 (0)
01.12.2022 94 (3) 7589 (312)
01.11.2022 97 (-6) 7277 (-156)
01.10.2022 91 (1) 7433 (-59)
01.09.2022 92 (2) 7492 (0)
01.08.2022 94 (1) 7492 (0)
01.07.2022 95 (4) 7492 (-3)
01.06.2022 99 (4) 7495 (0)
01.05.2022 103 (-3) 7495 (79)
01.04.2022 100 (-2) 7416 (175)
01.03.2022 98 (5) 7241 (206)
01.02.2022 103 (14) 7035 (396)
01.01.2022 117 (-7) 6639 (-763)
01.12.2021 110 (3) 7402 (-79)
01.11.2021 113 (7) 7481 (148)
01.10.2021 120 (2) 7333 (31)
01.09.2021 122 (3) 7302 (154)
01.08.2021 125 (-2) 7148 (0)
01.07.2021 123 (-4) 7148 (2)
01.06.2021 119 (0) 7146 (0)
01.03.2021 119 (0) 7146 (0)
01.11.2020 119 (0) 7146 (0)
01.10.2020 119 (-6) 7146 (0)
01.04.2020 113 (-1) 7146 (-289)
01.03.2020 112 (-3) 7435 (-234)
01.02.2020 109 (1) 7669 (-25)
01.01.2020 110 (9) 7694 (639)
01.12.2019 119 (-2) 7055 (-79)
01.11.2019 117 (5) 7134 (308)
01.10.2019 122 (-1) 6826 (-128)
01.09.2019 121 (0) 6954 (0)
01.08.2019 121 (0) 6954 (0)
01.07.2019 121 (0) 6954 (0)
01.06.2019 121 (4) 6954 (290)
01.05.2019 125 (4) 6664 (-125)
01.04.2019 129 (7) 6789 (267)
01.03.2019 136 (3) 6522 (313)
01.02.2019 139 (5) 6209 (304)
01.01.2019 144 (5) 5905 (0)
01.12.2018 149 (19) 5905 (762)
01.11.2018 168 (5) 5143 (153)
01.10.2018 173 (24) 4990 (810)
01.09.2018 197 (-3) 4180 (0)
01.08.2018 194 (0) 4180 (0)
01.07.2018 194 (2) 4180 (80)
01.06.2018 196 (1) 4100 (0)
01.05.2018 197 (-4) 4100 (-118)
01.04.2018 193 (1) 4218 (0)
01.03.2018 194 (11) 4218 (187)
01.02.2018 205 (15) 4031 (465)
01.01.2018 220 (10) 3566 (395)
01.12.2017 230 (3) 3171 (106)
01.11.2017 233 (20) 3065 (601)
01.10.2017 253 (0) 2464 (0)
01.09.2017 253 (-1) 2464 (21)
01.07.2017 252 (0) 2443 (0)
01.06.2017 252 (2) 2443 (0)
01.05.2017 254 (16) 2443 (341)
01.04.2017 270 (0) 2102 (-89)
01.03.2017 270 (55) 2191 (381)
01.02.2017 325 (-3) 1810 (93)
01.01.2017 322 (59) 1717 (432)
01.12.2016 381 (24) 1285 (226)
01.11.2016 405 (94) 1059 (446)
01.10.2016 499 (75) 613 (262)
01.09.2016 574 (10) 351 (0)
01.06.2016 584 (15) 351 (0)
01.05.2016 599 (-12) 351 (0)
01.04.2016 587 (-587) 351 (351)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20248786882024
20239698929896969595959493952023
202211710398100103999594929197942022
20211191191231251221201131102021
20201101091121131191192020
20191441391361291251211211211211221171192019
20182202051941931971961941941971731681492018
20173223252702702542522522532532332302017
20165875995845744994053812016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
392
Body za soupeře:
0
Body celkem:
392
 FAJNE Béčko muži, 11.02.2024
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1178
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1178
Fons Poon  1 : 2 0 19. - 20.
Filip Nosek  0 : 2 0 17. - 20.
 bye  2 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 0 17. - 32.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 29
Body za pořadí:
925
Body za soupeře:
0
Body celkem:
925
Leoš Gjumija st.  2 : 1 0 29. - 30.
Michal Mikulec  2 : 0 0 29. - 32.
Ondřej Dostál  1 : 2 0 25. - 32.
Radim Jurášek  1 : 2 0 17. - 32.
Josef Šebek  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 07.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1309
Max Pelikán  2 : 3 0 15. - 16.
Pavel Cigánek  0 : 3 0 13. - 16.
Martin Kantor  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.4, 10.12.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
402
Body za soupeře:
0
Body celkem:
402
 Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1210
Adam Gacek  2 : 1 0 19. - 20.
Petr Volný  0 : 2 0 17. - 20.
 bye  2 : 0 wo. 0 17. - 24.
Ondřej Dostál  2 : 0 wo. 0 17. - 32.
Martin Kantor  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
412
Body za soupeře:
0
Body celkem:
412
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1242
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 17. - 18.
Martin Šimka  3 : 1 0 17. - 20.
Kristián Bořil  3 : 1 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 32.
 FAJNE Céčko muži, 28.10.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
0
Body celkem:
843
Matyáš Závacký  2 : 3 0 9. - 10.
Filip Nosek  3 : 0 wo. 0 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 2 0 9. - 16.
Max Pelikán  1 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1020
Boris Heneš  2 : 0 0 25. - 26.
Miroslav Ondruška  2 : 0 0 25. - 28.
Lukáš Krejčí  2 : 0 0 25. - 32.
Tereza Široká  0 : 2 0 17. - 32.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 32.
Bernhard Trapp  3 : 0 0 1. - 64.
 MORENDA - MUŽI C, 23.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1078
Boris Heneš  3 : 2 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 1 0 5. - 8.
Tomáš Tauš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Vrbský  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Prázdninové Déčko na Viktorce II, 13.08.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Prázdninové Déčko na Viktorce I, 21.07.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Sportprofit tour č.9, 05.05.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
34
Body celkem:
1041
 bye  3 : 0 wo. 15.5 15. - 16.
Martin Šimka  1 : 3 6.2 13. - 16.
Dominik Blažíček  2 : 3 12.4 9. - 16.
Jan Šťastník  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.8, 14.04.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1299
Ondřej Ryšavý  3 : 1 26.24 19. - 20.
Michal Vaněk  2 : 3 13.12 17. - 20.
Martin Pekárek   3 : 0 32.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
Boris Heneš  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 12.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 23
Body za pořadí:
811
Body za soupeře:
45
Body celkem:
856
Petr Rohun  2 : 0 wo. 12.4 23. - 24.
Aleš Tchuř  1 : 2 9.92 21. - 24.
Pavel Blaha  1 : 2 9.92 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
859
Body za soupeře:
82
Body celkem:
941
Dominik Forgač  2 : 0 24.8 21. - 22.
Bernhard Trapp  2 : 0 24.8 21. - 24.
Seif Tamer  1 : 2 9.92 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Tomáš Holinka  2 : 3 9.92 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
42
Body celkem:
972
Petr Nesládek  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Radim Jurášek  1 : 3 4.96 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 11.12.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1130
Aleš Tchuř  2 : 3 12.4 11. - 12.
Pavel Cigánek  1 : 3 6.2 9. - 12.
Martin Pekárek   3 : 0 wo. 15.5 9. - 16.
Jiří Pinka  1 : 3 6.2 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 11.11.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
882
Body za soupeře:
42
Body celkem:
924
Pavel Cigánek  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Josef Šebek  0 : 3 0 17. - 20.
Vít Zachodil  3 : 1 19.84 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Lumír Klímek  2 : 3 9.92 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 21.10.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 21
Body za pořadí:
859
Body za soupeře:
77
Body celkem:
936
Ondřej Ryšavý  3 : 0 24.8 21. - 22.
Lucie Pinková  3 : 0 24.8 21. - 24.
Tomáš Tauš  1 : 3 4.96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Petr Nesládek  2 : 3 9.92 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 25.09.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1063
Boris Heneš  3 : 2 18.6 15. - 16.
Jakub Strauss  1 : 3 6.2 13. - 16.
Lumír Klímek  2 : 3 12.4 9. - 16.
Pavel Cigánek  1 : 3 6.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Prázdninové déčko na Viktorce I, 22.07.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.7, 15.04.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
33
Body celkem:
1123
Stanislav Jurčík  0 : 2 0 11. - 12.
Karolína Šrámková  0 : 2 0 9. - 12.
Boris Heneš  2 : 1 18.6 9. - 16.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 16.
Leoš Gjumija st.  3 : 2 14.88 1. - 32.
 DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
37
Body celkem:
1202
Michal Štěpán  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Vaněk  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Ryšavý  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Maroš Kucbel  3 : 1 16.8 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 19.03.2022
Pořadí: 21
Body za pořadí:
859
Body za soupeře:
50
Body celkem:
909
Daniel Šrámek  2 : 0 24.8 21. - 22.
Petr Rohun  2 : 0 wo. 12.4 21. - 24.
Martin Kantor  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Martin Sládeček  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 18.03.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 36
Body za pořadí:
946
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1018
Tomáš Hanzelka  0 : 2 0 35. - 36.
Boris Heneš  1 : 2 12 33. - 36.
Aleš Tchuř  2 : 1 18 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Petr Rohun  2 : 3 12 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 25.02.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1159
Ondřej Ryšavý  3 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Ladislav Burián  1 : 3 5.76 5. - 8.
Michal Vaněk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Václav Němec  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1172
Tomáš Holinka  3 : 1 24.8 11. - 12.
Petr Nesládek  0 : 3 0 9. - 12.
Petr Rohun  3 : 1 24.8 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.4, 07.01.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Sportprofit tour č.3, 17.12.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Morenda - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
45
Body celkem:
953
Michal Jurášek  2 : 3 10.08 7. - 8.
Michal Štěpán  2 : 3 10.08 5. - 8.
Josef Šebek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Václav Máca  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 15.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
36
Body celkem:
1044
Tomáš Tauš  0 : 3 0 5. - 6.
Vojtěch Mohelník  3 : 2 15.12 5. - 8.
Tomáš Sigmund  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 21 1. - 16.
 Sportprofit tour finále, 25.09.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 FAJNE Béčko muži, 11.09.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1122
Pavel  Brichta  3 : 2 18.6 13. - 14.
Daniel Vrána  3 : 2 18.6 13. - 16.
Petr Šimeček  2 : 3 12.4 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
953
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1027
Miroslav Ondruška  3 : 1 19.84 17. - 18.
Vít Zachodil  3 : 0 24.8 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Radim Jurášek  1 : 3 4.96 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 23.07.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 Sportprofit tour č.4, 25.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 GALVA Olomouc Open, 19.06.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
55
Body celkem:
873
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Pekárek   3 : 0 21
Vít Zachodil  3 : 1 16.8
Petr Rohun  2 : 3 8.4
Sofie Hausknotzová  2 : 3 8.4
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1047
 bye  3 : 0 wo. 15.5 15. - 16.
Petr Šimeček  2 : 3 12.4 13. - 16.
Pavel Cigánek  0 : 3 0 9. - 16.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 22
Body za pořadí:
625
Body za soupeře:
32
Body celkem:
657
Dalibor Novák  1 : 2 6.72 21. - 22.
Petr Nesládek  2 : 0 wo. 8.4 21. - 24.
Tomáš Hrubý  0 : 2 0 17. - 24.
Adam Škrobánek  2 : 0 16.8 17. - 32.
Pavel Cigánek  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.10.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Sportprofit tour č.1, 11.09.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Sportprofit tour č.7, 28.02.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 37
Body za pořadí:
751
Body za soupeře:
52
Body celkem:
803
Michal Šoman  2 : 1 14.76 37. - 38.
Boris Heneš  2 : 0 wo. 12.3 37. - 40.
Martin Janečka  0 : 2 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D Vyškov, 08.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
60
Body celkem:
876
Tomáš Tauš  2 : 1 11.52 17. - 18.
Ondřej Ryšavý  2 : 0 19.2 17. - 20.
Matěj Černý  2 : 0 19.2 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 03.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1414
Petr Kopecký  2 : 0 wo. 20.5 15. - 16.
Aleš Tchuř  0 : 2 0 13. - 16.
Jan Ryšavý  1 : 2 16.4 9. - 16.
Kristián Mraček  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
42
Body celkem:
697
Pavel Mraček  0 : 2 0 25. - 26.
Lumír Klímek  2 : 1 11.52 25. - 28.
Tomáš Holinka  2 : 0 19.2 25. - 32.
Veronika Malinowská  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Nesládek  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
997
Body za soupeře:
25
Body celkem:
1022
Oldřich Kellner  0 : 2 0 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 25. - 32.
Pavel  Brichta  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
739
Body za soupeře:
38
Body celkem:
777
Michal Šoman ml.  3 : 0 21 15. - 16.
Tomáš Tauš  0 : 3 0 13. - 16.
Petr Šimeček  2 : 3 8.4 9. - 16.
Michal Franta  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
739
Body za soupeře:
27
Body celkem:
766
Ondřej Ryšavý  2 : 0 wo. 10.5 15. - 16.
Boris Heneš  0 : 2 0 13. - 16.
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 9. - 16.
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0 1. - 16.
Kristina Škrdlová  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
255
Body za soupeře:
0
Body celkem:
255
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1091
Petr Stryja  1 : 2 12.4 13. - 14.
Jaroslav Hemelka  2 : 1 18.6 13. - 16.
Pavel  Brichta  1 : 2 12.4 9. - 16.
Petr Rohun  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 2 14.88 1. - 32.
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1077
Body za soupeře:
38
Body celkem:
1115
Martin Sopko  2 : 0 wo. 20 31. - 32.
Aleš Novák  0 : 2 0 29. - 32.
Matyáš Dufek  0 : 2 0 25. - 32.
František Procházka  0 : 2 0 17. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Němec  3 : 2 18 1. - 64.
 Sportprofit tour č.9, 24.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Sportprofit tour č.8, 26.04.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
38
Body celkem:
800
Jaroslav Hemelka  0 : 2 0 19. - 20.
Jiří Pinka  0 : 2 0 17. - 20.
Iveta Ferdusová  2 : 0 19.2 17. - 24.
Václav Němec  2 : 0 19.2 17. - 32.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
34
Body celkem:
892
Nikola Koncer  2 : 1 14.4 15. - 16.
Aleš Tchuř  0 : 2 0 13. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 2 0 9. - 16.
Vítězslav Lazar  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Pekárek   3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1052
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1110
Jiří Pinka  0 : 2 0 23. - 24.
Daniel Vrána  1 : 2 13.12 21. - 24.
Miroslav Ondruška  1 : 2 13.12 17. - 24.
Milan Hamřík  2 : 1 19.68 17. - 32.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
53
Body celkem:
708
Pavel Blaha  0 : 2 0 25. - 26.
Iveta Ferdusová  2 : 0 19.2 25. - 28.
Lucie Pinková  2 : 0 19.2 25. - 32.
Marika Doubravová  0 : 2 0 17. - 32.
Jaroslav Hemelka  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
50
Body celkem:
825
Marián Hauser  2 : 0 21 13. - 14.
Milan Hamřík  2 : 1 12.6 13. - 16.
Petr Šimeček  0 : 2 0 9. - 16.
Roman Moravec  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 11.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
728
Body za soupeře:
69
Body celkem:
797
Pavel Cigánek  2 : 0 24.8 27. - 28.
Lumír Klímek  1 : 2 9.92 25. - 28.
Vít Zachodil  2 : 1 14.88 25. - 32.
Jaroslav Štěpař  1 : 2 9.92 17. - 32.
Petr Rohun  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1101
Petr Nesládek  1 : 2 12.4 13. - 14.
Michal Šoman  2 : 0 31 13. - 16.
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 9. - 16.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kopal  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2018
Pořadí: 29
Body za pořadí:
232
Body za soupeře:
0
Body celkem:
232
 Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
29
Body celkem:
825
Vít Zachodil  1 : 3 4.2 11. - 12.
Richard Taranda  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Kopal  3 : 1 16.8 9. - 16.
Tomáš Tauš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.11.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
276
Body za soupeře:
0
Body celkem:
276
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
835
Body za soupeře:
32
Body celkem:
867
Marek Holuša  0 : 2 0 21. - 22.
Miroslav Ondruška  2 : 0 wo. 12.4 21. - 24.
Michal Šoman  1 : 2 9.92 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 17. - 32.
Martin Dvořáček  0 : 3 0 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
565
Body za soupeře:
20
Body celkem:
585
Michal Šoman  0 : 2 0 25. - 26.
Kateřina Pavlusová  2 : 1 7.56 25. - 28.
Matěj Černý  2 : 0 12.6 25. - 32.
Petr Stryja  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 14.09.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
255
Body za soupeře:
0
Body celkem:
255
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1164
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1219
Pavel  Brichta  0 : 2 0 27. - 28.
Roman Šebela  0 : 2 0 25. - 28.
Petr Rohun  2 : 0 40 25. - 32.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Sportprofit tour č.10, 30.06.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 Turnaj D Moravská Slavia, 09.06.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Sportprofit tour č.9, 25.05.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 Sportprofit tour č.8, 20.04.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Sportprofit tour č.7, 16.03.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
36
Body celkem:
743
Václav Máca  2 : 0 19.2 23. - 24.
Pavel Krajsa  0 : 2 0 21. - 24.
Alex Kelar  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Martin Šimka  2 : 3 7.68 1. - 32.
 3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018
Pořadí: 32
Body za pořadí:
214
Body za soupeře:
0
Body celkem:
214
 GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
32
Body celkem:
720
Ota Lizna  0 : 2 0 17. - 18.
Tomáš Tauš  2 : 1 10.08 17. - 20.
Roman Šebela  2 : 1 10.08 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Jaroslav Hemelka  1 : 3 3.36 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 12.01.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
244
Body za soupeře:
0
Body celkem:
244
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 29
Body za pořadí:
524
Body za soupeře:
55
Body celkem:
579
Michal Šoman  2 : 0 16.8 29. - 30.
Luděk Němec  2 : 0 16.8 29. - 32.
Martin Janečka  1 : 2 6.72 25. - 32.
Leoš Gjumija st.  1 : 2 6.72 17. - 32.
Martin Kollár  0 : 3 0 1. - 32.
Václav Němec  3 : 2 7.56 1. - 64.
 2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 Sportprofit tour č.3, 24.11.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 42
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
37
Body celkem:
409
Aleš Tchuř  1 : 2 5.04 41. - 42.
Martin Kopal  2 : 0 12.6 41. - 48.
Štěpán Juriga  2 : 0 12.6 41. - 48.
Boris Heneš  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 6.3 33. - 64.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 64.
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 , 07.10.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
43
Body celkem:
839
Pavel  Brichta  2 : 3 8.4 11. - 12.
Pavel Blaha  1 : 3 4.2 9. - 12.
Vít Zachodil  3 : 1 16.8 9. - 16.
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 1 13.44 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 15.09.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 Prázdninové Déčko, 21.07.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 37
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
29
Body celkem:
523
Martin Sopko  3 : 0 wo. 7.2 37. - 38.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 37. - 40.
Michal Kraus  0 : 3 0 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Zdeněk Barták  0 : 3 0 1. - 64.
 Sportprofit tour č.7, 17.03.2017
Pořadí: 30
Body za pořadí:
226
Body za soupeře:
0
Body celkem:
226
 Sportprofit tour č.6, 17.02.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 35
Body za pořadí:
520
Body za soupeře:
36
Body celkem:
556
Bohuslav Cechmeister  3 : 1 11.52 35. - 36.
Tomáš Tauš  0 : 3 0 33. - 36.
Ronald Pári  3 : 0 wo. 7.2 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Jan Konečný  1 : 3 2.88 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Sportprofit tour č.4, 16.12.2016
Pořadí: 24
Body za pořadí:
262
Body za soupeře:
0
Body celkem:
262
 Mistrovský turnaj mužů D, 11.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 30
Body za pořadí:
226
Body za soupeře:
0
Body celkem:
226
 Sportprofit tour č.2, 14.10.2016
Pořadí: 32
Body za pořadí:
214
Body za soupeře:
0
Body celkem:
214
 Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016
Pořadí: 29
Body za pořadí:
232
Body za soupeře:
0
Body celkem:
232
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2016
Pořadí: 24
Body za pořadí:
262
Body za soupeře:
0
Body celkem:
262
 Mistrovský turnaj mužů D, 20.03.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot