Ročník: 2005
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:Squash Dragons
Registrační číslo: 4956
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 128 | (-1) | 5084 | (0) | ||
01.03.2024 | 127 | (-22) | 5084 | (-1310) | ||
01.02.2024 | 105 | (-5) | 6394 | (161) | ||
01.01.2024 | 100 | (4) | 6233 | (0) | ||
01.12.2023 | 104 | (0) | 6233 | (-180) | ||
01.11.2023 | 104 | (23) | 6413 | (1220) | ||
01.10.2023 | 127 | (-25) | 5193 | (-1628) | ||
01.09.2023 | 102 | (0) | 6821 | (0) | ||
01.08.2023 | 102 | (1) | 6821 | (0) | ||
01.07.2023 | 103 | (1) | 6821 | (0) | ||
01.06.2023 | 104 | (23) | 6821 | (1619) | ||
01.05.2023 | 127 | (-5) | 5202 | (-240) | ||
01.04.2023 | 122 | (-21) | 5442 | (-1238) | ||
01.03.2023 | 101 | (-17) | 6680 | (-1283) | ||
01.02.2023 | 84 | (-1) | 7963 | (-195) | ||
01.01.2023 | 83 | (-4) | 8158 | (-887) | ||
01.12.2022 | 79 | (-7) | 9045 | (-522) | ||
01.11.2022 | 72 | (-3) | 9567 | (360) | ||
01.10.2022 | 69 | (13) | 9207 | (813) | ||
01.09.2022 | 82 | (2) | 8394 | (0) | ||
01.08.2022 | 84 | (2) | 8394 | (0) | ||
01.07.2022 | 86 | (5) | 8394 | (0) | ||
01.06.2022 | 91 | (-1) | 8394 | (0) | ||
01.05.2022 | 90 | (2) | 8394 | (420) | ||
01.04.2022 | 92 | (11) | 7974 | (1238) | ||
01.03.2022 | 103 | (52) | 6736 | (2428) | ||
01.02.2022 | 155 | (47) | 4308 | (1249) | ||
01.01.2022 | 202 | (19) | 3059 | (277) | ||
01.12.2021 | 221 | (89) | 2782 | (1057) | ||
01.11.2021 | 310 | (54) | 1725 | (300) | ||
01.10.2021 | 364 | (164) | 1425 | (815) | ||
01.09.2021 | 528 | (0) | 610 | (0) | ||
01.08.2021 | 528 | (2) | 610 | (0) | ||
01.07.2021 | 530 | (-121) | 610 | (-495) | ||
01.06.2021 | 409 | (0) | 1105 | (0) | ||
01.03.2021 | 409 | (0) | 1105 | (0) | ||
01.11.2020 | 409 | (8) | 1105 | (0) | ||
01.10.2020 | 417 | (-35) | 1105 | (0) | ||
01.04.2020 | 382 | (27) | 1105 | (0) | ||
01.03.2020 | 409 | (-3) | 1105 | (0) | ||
01.02.2020 | 406 | (-1) | 1105 | (0) | ||
01.01.2020 | 405 | (156) | 1105 | (610) | ||
01.12.2019 | 561 | (-16) | 495 | (0) | ||
01.11.2019 | 545 | (-4) | 495 | (0) | ||
01.10.2019 | 541 | (-3) | 495 | (0) | ||
01.09.2019 | 538 | (-2) | 495 | (0) | ||
01.08.2019 | 536 | (2) | 495 | (0) | ||
01.07.2019 | 538 | (1) | 495 | (0) | ||
01.06.2019 | 539 | (-539) | 495 | (495) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 100 | 105 | 127 | 128 | 2024 | ||||||||
2023 | 83 | 84 | 101 | 122 | 127 | 104 | 103 | 102 | 102 | 127 | 104 | 104 | 2023 |
2022 | 202 | 155 | 103 | 92 | 90 | 91 | 86 | 84 | 82 | 69 | 72 | 79 | 2022 |
2021 | 409 | 409 | 530 | 528 | 528 | 364 | 310 | 221 | 2021 | ||||
2020 | 405 | 406 | 409 | 382 | 417 | 409 | 2020 | ||||||
2019 | 539 | 538 | 536 | 538 | 541 | 545 | 561 | 2019 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 0 | |
Krnov Vánoční D 14.12.2023 B19, (B19), 14.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B19), 09.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 0 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 0 | |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP, (B19), 20.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4092 |
Jakub Novák | 3 : 1 | 64 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 06.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 178 | Body celkem: 3514 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 28.8 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 72 | |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 76.8 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 25.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4009 |
Filip Walter | 3 : 0 | 72 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 57.6 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4474 |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 26 | 9. - 10. |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Jan Holuša | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3780 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 70 | |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 84 | |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 50.4 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3670 |
Radim Jurášek | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 6. |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 3723 |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4024 |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 96 | 11. - 12. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jan Holuša | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 17.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 3082 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 72 | |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 14.4 | |
Mojmír Zálešák | 2 : 3 | 38.4 | |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4500 |
František Procházka | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 4850 |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 104 | 9. - 10. |
Filip Walter | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3418 |
Matěj Bomba | 3 : 2 | 54 | 9. - 10. |
Tomáš Šťastný | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2457 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Kučiak | 0 : 3 wo. | 0 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 4234 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 4048 |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Igor Hroza | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 4209 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 48 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4424 |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karel Wanke ml. | 0 : 3 | 0 | |
Adam Gacek | 3 : 0 | 130 | |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 130 | |
Mojmír Zálešák | 3 : 2 | 78 | |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5587 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 2573 |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 6. |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 3976 |
Filip Walter | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B19), 04.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 2792 |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 16 | |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 16 | |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3644 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 3000 |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 43.2 | |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B19), 12.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2640 |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Martin Mach | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3444 |
Štěpán Hájek | 3 : 1 | 48 | |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 60 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3040 |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 10. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Hanya Cup, (B19), 13.06.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5209 |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 93.6 | 7. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 5276 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3297 |
Radim Jurášek | 2 : 3 | 36 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 4129 |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2552 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 16 | 13. - 14. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3801 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 4109 |
Adam Škrobánek | 3 : 1 | 88 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 110 | 9. - 12. |
Filip Walter | 3 : 2 | 66 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3354 |
Ondřej Kutý | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Horák | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 3444 |
Radim Jurášek | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 3197 |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 4222 |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 80 | finále |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3128 |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 19.2 | 7. - 8. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2940 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3625 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Adam Škrobánek | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 4496 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2713 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 wo. | 36 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 4266 |
David Eršil | 3 : 2 | 67.2 | 3. - 4. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1979 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Svatopluk Kreidl | 0 : 3 | 0 | |
Radim Jurášek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Filip Uvíra | 0 : 3 wo. | 0 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 4160 |
Filip Uvíra | 3 : 0 | 100 | finále |
Jan Holuša | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 2865 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 72 | 5. - 6. |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 57.6 | 5. - 8. |
Svatopluk Kreidl | 2 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2459 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Sean Vittek | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 8. |
Mojmír Zálešák | 2 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 3230 |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
David Priesel | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2629 |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 36 | 5. - 6. |
Adam Horák | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2419 |
Adam Škrobánek | 1 : 3 | 10 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 50 | |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 12 | |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 2666 |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 42 | 9. - 10. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Filip Fajstavr | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3593 |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Gacek | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 2701 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Adam Škrobánek | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3787 |
Adam Horák | 3 : 0 | 130 | 15. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4294 |
Alexej Izotov | 3 : 2 | 78 | 11. - 12. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 2354 |
Karel Matoušek | 3 : 0 wo. | 35 | 11. - 12. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tobiáš Kout | 3 : 1 | 56 | 9. - 16. |
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 2898 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Filip Uvíra | 1 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2464 |
Filip Uvíra | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Jan Kovařík | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2635 |
Daniel Burkart | 1 : 3 | 16 | 11. - 12. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Gacek | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 2986 |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | 17. - 18. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Moravskoslezské dětské D B15 9.11., (B15), 09.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 2158 |
Tomáš Hrubý | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2182 |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Martin Mach | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Moravskoslezské dětské D říjen B15, (B15), 19.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2287 |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Lukáš Krišica | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Adam Otčenáš | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 3876 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Adam Horák | 3 : 0 | 110 | 9. - 12. |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 66 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 22 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2579 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 3508 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B17), 06.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2821 |
Cedric Berger | 3 : 0 | 72 | 5. - 6. |
Teodor Čablík | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2837 |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 43.2 | 5. - 6. |
Marian Papula | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Filip Uvíra | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2096 |
Martin Veselý | 3 : 0 | 70 | 15. - 16. |
Marek Padyšák | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3088 |
Lukáš Krišica | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2627 |
Martin Mach | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3863 |
Filip Walter | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Eliáš Bencúr | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 4845 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3529 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Daniel Šrámek | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3561 |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Eliáš Bencúr | 3 : 2 | 52.8 | 1. - 32. |
Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 09.12.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 3887 |
Filip Walter | 1 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Jakub Strapek | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2973 |
Ondřej Malina | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Daniel Burkart | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Martin Veselý | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 4173 |
Jan Holuša | 3 : 2 | 60 | finále |
Alexej Izotov | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B15), 04.11.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 2276 |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Lukáš Krišica | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Denis Procházka | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 28.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3373 |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 54 | 9. - 10. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2579 |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2698 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 11. - 12. |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 3678 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2307 |
Martin Veselý | 3 : 0 | 70 | 13. - 14. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 70 | 13. - 16. |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2488 |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Šimon Buřt | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2870 |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tadeáš Pekárek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Jakub Planka | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 4201 |
Jan Holuša | 3 : 0 | 100 | finále |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3659 |
Tadeáš Pekárek | 2 : 3 | 52 | 15. - 16. |
Adam Horák | 2 : 3 | 52 | 13. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2294 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2414 |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 80 | 23. - 24. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Daniel Burkart | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3783 |
Jakub Strapek | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Dětský AB squash cup, (B13), 28.12.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Antonín Eliášek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
David Linhart | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2817 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Jan Rutterle | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 4826 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tadeáš Pekárek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Šimon Škurek | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 05.11.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Neradil | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 05.11.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2059 |
Matěj Kolpak | 1 : 3 | 10 | |
Jan Machač | 2 : 3 | 20 | |
Vít Juříček | 3 : 0 | 50 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2850 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3062 |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Adam Horák | 2 : 3 | 40 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Chodovské A, (B13), 17.09.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3234 |
Matěj Sedláček | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Max Zámorský | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 2471 |
Jakub Strapek | 0 : 3 | 0 | |
Adam Horák | 1 : 3 | 14.4 | |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4095 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 60 | |
Jiří Rojek | 3 : 0 | 60 | |
Jakub Strapek | 0 : 3 | 0 | |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 96 | |
HRADECKÝ CUP, (B13), 23.04.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2389 |
Matěj Sedláček | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2383 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Antonín Eliášek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 4723 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Maxmilián Pišček | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 19.03.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3564 |
Adam Horák | 3 : 0 | 60 | |
Filip Šrámek | 3 : 0 | 60 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 19.03.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 60 | |
Filip Kryštof Januška | 3 : 0 | 60 | |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 20 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 2490 |
Jan Machač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Sedláček | 1 : 3 | 16 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 3455 |
Matěj Sedláček | 0 : 3 | 0 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Filip Walter | 1 : 3 | 19.2 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 4307 |
Libor Vosmík | 3 : 1 | 104 | 11. - 12. |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 52 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B13), 09.01.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2756 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 12. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | |
junioři A, (B11), 09.01.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 3635 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | |
Max Gál | 3 : 2 | 54 | |
junioři A, (B13), 28.11.2015 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3047 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 3091 |
Matěj Sedláček | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
junioři A, (B11), 28.11.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2446 |
Filip Walter | 2 : 3 | 28 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři B, (B13), 07.11.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 2113 |
Ondřej Malina | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři B, (B11), 07.11.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2445 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři B, (B13), 24.10.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2294 |
Josef Martínek | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Machač | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři B, (B11), 24.10.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Matěj Sedláček | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Josef Martínek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři A, (B13), 03.10.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2717 |
bye | 3 : 0 | 90 | 15. - 16. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 03.10.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3077 |
Matěj Sedláček | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 80 | |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | |
junioři B, (B13), 19.09.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 2371 |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
René Bosák | 2 : 3 | 24 | |
junioři B, (B11), 19.09.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3524 |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 80 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 02.05.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3509 |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 2815 |
Adam Otčenáš | 1 : 3 | 0 | |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 0 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 2311 |
Daniel Ivanco | 0 : 3 wo. | 0 | |
Matěj Bomba | 0 : 3 wo. | 0 | |
Josef Hlaváč | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 3014 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 0 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 2422 |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 0 | |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Sedláček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 3819 |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 3100 |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 0 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 2815 |
Matěj Sedláček | 1 : 3 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 3042 |
bye | 3 : 0 | ||
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 2363 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.